Şimdi Ara

SATILDI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
1
Favori
1.288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kerem_ank -- 17 Kasım 2014; 13:50:38 >

• bilmedigim icin soruorum magzada 2350 lira sizde 2400 o nie
  • rambocuk kullanıcısına yanıt
    su an türkiye genelinde hiçbir mağazaada yok turkcell vodafone dahıl olmak uzere. bu sebeple telefoncular 2500-2600 a kadar satıyor. cunkı benden 2350 ye alan bırkac telefoncu oldu. bu sebeple bende fıyatta değişiklik yaptım.
  • Bu telefoncuları şımartan aç gözlü son kullanıcı zihniyeti yüzünden satıcıda fiyatı yükseltmiş tabi..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

bilmedigim icin soruorum magzada 2350 lira sizde 2400 o nie

1 ay sonra satmak isteyenler tıpış tıpış zararına satacaklar arkadaşım. Şimdi fırsat bu fırsat deyip kara borsacılık yapıyorlar.. Alana da satana da saygımız sonsuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: allroad

quote:

Orijinalden alıntı: rambocuk

bilmedigim icin soruorum magzada 2350 lira sizde 2400 o nie

1 ay sonra satmak isteyenler tıpış tıpış zararına satacaklar arkadaşım. Şimdi fırsat bu fırsat deyip kara borsacılık yapıyorlar.. Alana da satana da saygımız sonsuz.

maç biledi alırsın karaborsadan anlarım o maç özeldir senin için 90 dakkadır ve bider ama bu mazalara gelecek olan birşe nasıl olurda kara borsadan alırlar alan varmı çok merak eddim gerçekden çok ilginç gelior bana
  • karaborsacılık tabiriniz banamıydı bilmiyorum ama bunun ismi karaborsacılık değil. ben son kullanıcıya 2500 -2600 e satacak olan telefoncuya neden 2350 ye vereyım kı cihazımı. keske kımse 2350 den yukarı herhangi bir yerden almasa da bende bu rakama degıl daha düşüğe alsam dolayısı ile daha düşüğe satsam. ayrıca şu anda belkide ülkemizin en büyük internet mağazası gittigidiyorda bile 2500 tl cihaz. ayrıca belirttiğiniz gibi 1 ay sonrasına bu cıhaz bende kalabılır ve zararına da satabilirim ben bu riski alıyorsam bedeli de budur. ayrıca cihazın fiyatı 2350 değil en fazla 2350. turkcell de 2300 apple store online da 2255 TL ama daha bir kişiye bile cihaz gönderilmedi. karar sizin.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem_ank

karaborsacılık tabiriniz banamıydı bilmiyorum ama bunun ismi karaborsacılık değil. ben son kullanıcıya 2500 -2600 e satacak olan telefoncuya neden 2350 ye vereyım kı cihazımı. keske kımse 2350 den yukarı herhangi bir yerden almasa da bende bu rakama degıl daha düşüğe alsam dolayısı ile daha düşüğe satsam. ayrıca şu anda belkide ülkemizin en büyük internet mağazası gittigidiyorda bile 2500 tl cihaz. ayrıca belirttiğiniz gibi 1 ay sonrasına bu cıhaz bende kalabılır ve zararına da satabilirim ben bu riski alıyorsam bedeli de budur. ayrıca cihazın fiyatı 2350 değil en fazla 2350. turkcell de 2300 apple store online da 2255 TL ama daha bir kişiye bile cihaz gönderilmedi. karar sizin.

Felsefeye gel.

Alana da saygim yok satana da.

Hadi eyvallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi danGerfuLL -- 10 Ekim 2014; 16:08:42 >

• arkadaşlar ben yorum yazan herhangi birine benım elimde bu cihaz var almak istermisiniz diye sorduğumu hatırlamıyorum. herkes nereden istiyorsa oradan alsın. benim fiyatım bu.
  • Yani bu urunu sadece ankarada yasayanlar mi alabilir ? Ptt niye gondermiyorsun ? Havale almayi ve kargolamayi biliyorsun ? 2300 nakit ile ptt kapida odeme gonder alayim

• a.iphone kullanıcısına yanıt
    1.si "Havale almayi ve kargolamayi biliyorsun 2300 nakit ile ptt kapida odeme gonder alayim" tarzında konusan biriyle ticaretim olmaz.
    2.si 2300 e verecek olsam her telefoncu bu paraya hatta 2350 ye havada karada alıyor zaten zaten neden sizinle uğraşayım.
    3. sü ne şekilde satacağım beni ilgilendirir bunu kimse sorgulayamaz. benim satış yöntemim size uygun değilse satış yöntemi size uygun olan kişi veya kurumlardan alırsınız.
    SORUNSUZ alışverişler dilerim.
  • Ne iphone mus sanki hint kumasi :)

• sanalpazarda 2270 kusur almayanı dovuolar :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: ismet07

sanalpazarda 2270 kusur almayanı dovuolar :D

bu fiyattakı ilanın altında yazan :

Ürün Vodafone Brightstar aracılığıyla Türkiye'ye gelen

2 Yıl Apple Türkiye Garantili ve Paket İçeriğinde Kulaklık

Bulunmayan sürümüdür!
    ayrıca elinize ulaşması en az 3-4 günü bulur . bende hazır .
  • aynı gun kargoya verıyor adamlar yeterki parasını ver GOLD dan garantili
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.