Şimdi Ara

Samsung Galaxy Tab 4 T530 nasıl ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
1
Favori
1.227
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar bu tablet nasıl veyahut aynı fiyat aralığında tavsiye edebileceğiniz başka model varmıdır?

• Öncelikle hayırlı günler.Dediğin tabletten bendede var yaklaşık 2 aydır kullanıyorum gerçekten çok kaliteli, daha ucuz fiyata da bulabilirisn hatta daha iyisinide bulursun ama onlarında wifi si kötü oluyor.Oyun konusunda Asphalt 8, Real Racing 3 oynuyorum hiç kasma yok, sadece Gta San Anderasta kasıyor onuuda çözemedim benim S3 minide kasmıyor bunda kasıyor dediğim gibi neden kastığını daha çözemedim onun haricinde gerçekten çok kaliteli bir cihaz asla dandik bir çinli tablet hissiyatı yaratmıyor kaliteyi hissediyorsun,arayüzüde çok güzel.Son olarak para konusunda sıkıntın yoksa al derim ama biraz daha ucuzunu aksam daha iyi olur dersen Reeder A10 a bi bak kardeşim bende ondan alıcaktımda bulamadım A10 10.1 inç ben 8 inçlik modelini denemiştim oda çok kaliteliydi ama 10.1 inç bulamadım diye bunu aldım ama pişmanda değilim Samsung un kalitesini hissediyorsun...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Peki arkadaşlar Codegen Quantum 94 16GB 9.4" IPS Tablet cihazı mı iyi bu mu sizce ?
  • Bende bu tableti düşünüyorum, GPS i nasıl? İnternetsiz de rahatlıkla kullanabilir miyim acaba?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben geçen hafta aldım bunu. Bir konuda ciddi hayal kırılklığı yaşıyorum bilgin olsun diye söyledim.
    Henüz denemedim ama internette görüğüm kadarıyla USB desteği yok, flash disk bağlanamıyor. HDMI ile Tv tye de bağlamak mümkün değilmiş.
    Benim için çok önemli iki özellikti. Alırken sordum var dediler, şimdi elimde patlamış gibi hissediyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmyrdc

Ben geçen hafta aldım bunu. Bir konuda ciddi hayal kırılklığı yaşıyorum bilgin olsun diye söyledim.
    Henüz denemedim ama internette görüğüm kadarıyla USB desteği yok, flash disk bağlanamıyor. HDMI ile Tv tye de bağlamak mümkün değilmiş.
    Benim için çok önemli iki özellikti. Alırken sordum var dediler, şimdi elimde patlamış gibi hissediyorum.

Bununla ilgili adaptörü varmış galiba onla TV'ye takılabiliyormuş sanırım. Tableti satın aldık genel olarak güzel bir cihaz.
  • Hemen baktım internetten, bu versiyonda varmış OTG ama nasıl kullanılıyor bilmiyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.