Şimdi Ara

Otobüslere bisiklet ile binmek artık serbest mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
523
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  Otobüslere bisiklet ile binmek artık serbest mi?

İnternette bunu gördüm iett nin böyle bir açıklaması varmı?

• O gönderi ilk olarak facebook üzerinde İETT'nin resmi sayfası tarafından paylaşıldı ve oradan çeşitli gruplara/sayfalara yayıldı.
    https://www.facebook.com/iett.tr/photos/a.391529090940438.91838.391468070946540/850263878400288/?type=1

Ayrıca şöyle bir yazı da mevcut;
     Otobüslere bisiklet ile binmek artık serbest mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senry -- 1 Ekim 2014; 11:36:21 >

• Teşekkür ederim bilgi için ama bu çağrı merkezi 3 kere aramama rağmen hala böyle bir bilgi yok bizde demekte ve mail olarak bu durumu ilettim beyaz masaya bakalım hayırlısı
  • Ben beyaz masanın bugüne kadar bir yaraya merhem olduğunu görmedim, duymadım. :)
    Siz şikayetinizi yaparsınız, onlar başından savuşturacak uyduruk bir yanıt ile geri dönerler. Hep böyle ne yazık ki. :)
  • otobuslerin onunde bisiklet tasima kiti var artik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • O askılar her hatta ya da o hattın her otobüsünde bulunmuyor ne yazık ki. Şanslıysan bu otobüslerden birine denk gelip, içerideki yolcuları rahatsız etmeden bisikleti o askıya yükleyerek o otobüsü kullanabilirsin (ben bunu bir kez denedim, bir daha da o askıya bisiklet falan koymam).

Yukarıdaki izin ise; yorgunluk/aciliyet/hafif sakatlık gibi durumlarda askılı otobüsleri bekleme zorunluluğunu ortadan kaldırarak, belli saatler içerisinde tüm İETT otobüslerinin içerisine bisikleti bindirebilme imkanı tanıyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.