Şimdi Ara

Konu silinebilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
801
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlamutHaremeyn -- 8 Aralık 2019; 14:43:39 >

• Gold olmak için o kadar uğraşan adamlar salak yerinemi konsun
  • her şey açılır hatta cs riven bile açılır belki ilerleyen zamanında ama victoriouslar asla ve asla açılmaz eminim bundan. çünkü victorious skinlerinin belli bi amacı var. çıkmaz onlar satışa
  • ne yazıkki onlar satışa sunulmayacaklar arasında. her ne kadar rito paragöz bi hal alsa da bunu yapmaz.
  • cınnnnagggggggggggggggg
  • boşuna ümitlenme dostum
  • ExceeDLife kullanıcısına yanıt
    inini cinini dedeyin düşmanlarını gg ediyim knk
    Şanlı Elise skini kaçırdığıma üzülüyorum.Oyundaki en iyi skinlerden.
  • İmkanı yok. Hani %0000.1 bile olsa umut bağlayabilirsin ama bildiğin 0. Net.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pantherus IV -- 1 Ekim 2014; 3:18:32 >
  • tekrar satışa sunmak ne la , önceden satışa sunulmadı ki
  • Hayır. O skinlerin bir amacı var, bir statü belirtisi o. Asla, bak altını çiziyorum Asla satışa sunulmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: FakülteninReyizi

inini cinini dedeyin düşmanlarını gg ediyim knk
    Şanlı Elise skini kaçırdığıma üzülüyorum.Oyundaki en iyi skinlerden.

elise'a victorious skını yakışmıştı gercekten bende jarvanı alamadım o zmn baslamıstım ama daha oyuna
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlamutHaremeyn

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi Riot bu sene sandığa kaldırdığı çoğu kostümü tekrar satışa sundu. Buna istinaden bende belki Victorious kostümlerini satışa sunabilceğini düşündüm. Örneğin ben Sezon 2'nin sonlarına doğru oyuna başladım ve Victorious Janna kostümü çok hoşuma gidiyor fakat maalesef sahip değilim. Biliyorum bu kostümleri Altın ve üstü seviyede ki oyuncular kazandı fakat eminim benim gibi Victorious kostümlerinin tekrar satışa sunulmasını istiyen oyuncular vardır. Riot, bu aralar bütün kostümleri tekrar satışa sunuyor belki Victorious Morgana gelirken diğer kostümleri tekrar satışa sunarlar. Benimkisi sadece bir umut umarım ama istediğim gibi olur.

Vic morg mu o ne ara açıklandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlamutHaremeyn

Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz gibi Riot bu sene sandığa kaldırdığı çoğu kostümü tekrar satışa sundu. Buna istinaden bende belki Victorious kostümlerini satışa sunabilceğini düşündüm. Örneğin ben Sezon 2'nin sonlarına doğru oyuna başladım ve Victorious Janna kostümü çok hoşuma gidiyor fakat maalesef sahip değilim. Biliyorum bu kostümleri Altın ve üstü seviyede ki oyuncular kazandı fakat eminim benim gibi Victorious kostümlerinin tekrar satışa sunulmasını istiyen oyuncular vardır. Riot, bu aralar bütün kostümleri tekrar satışa sunuyor belki Victorious Morgana gelirken diğer kostümleri tekrar satışa sunarlar. Benimkisi sadece bir umut umarım ama istediğim gibi olur.

Şampiyona sonrası yine bir janna konusu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gold olmak icin ugrasmak ne abi hejehe

• Geçen sezon j4 satıştaydı diye hatırlıyorum
  • Bende elise skinini için değil bedava elise için golda kasmıştım bu sene üzüldüm şimdi morgana zaten vardı
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marbledi

her şey açılır hatta cs riven bile açılır belki ilerleyen zamanında ama victoriouslar asla ve asla açılmaz eminim bundan. çünkü victorious skinlerinin belli bi amacı var. çıkmaz onlar satışa

Katiliyorum

• o satışa çıkan kostümler zaten daha sonra tekrar açılmak üzere sandığa kaldırılmış kostümler. ama şanlı kostümler o sezonun başarılı oyuncularına verilmiş ödüllerdir.
    bu ikisini iyi ayırt etmek lazım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.