Şimdi Ara

En Son İzlediğiniz Dizi Bölümleri ve Düşünceleriniz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
771
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konunun amacından sapmaması, post kasma ve flood'a sebebiyet vermemesi için; lütfen izlediğiniz bölümü yazıp geçmeyin. Bir cümle ile de olsa o bölüm hakkındaki görüşlerinizi de paylaşın.

Ben başlıyorum;

Raising Hope 3x1

8,5\10 (başarılı bir bölümdü, bebek büyüdükçe izlemesi daha tatlı oluyor)

• Kurt Seyit ve Şura

Dizinin biteceği iddia ediliyor ama ben son bölümlerini beğeniyorum.Fahriye Evcen yetiyor.
    güzide nasıl hamile kalır ya
  • özellikle açıp dizi izlemeyeli baya oldu
    geçen hafta annemlerle medcezir izledim çok sıkıcı görünüyor konu belli sarmıyo pek ama yine de izledim
  • Hannibal bitirdim geçen. Kesinlikle beklentimin üstünde bi dizi çıktı Nisan gibi başlanması bekleniyor diyorlar bakalım yeni sezonda neler olacak beklemedeyiz.
  • Breaking Bad 4.sezon 2.bölüm

Hareketli bir bölüm değildi,olaysız geçti.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gotham 1.bölüm İyi bir giriş yapmışlar 2-3 bölüm daha izlerim sarmassa bırakıcam
  • Blue Montain State'e başladım bende, 3. bölümünü bitirdim. Çerezlik bir dizi, klasik amerikan pastası konusuları. Belkide artık 20 li yaşların sonlarına geldiğim için çok bebe işi geldi..
  • gotham 1x2 dizi iyi olacak gibi görünüyor.her bölüm ayrı karakteri göstermeyip 1 - 2 - 3 bölüm yaysalar daha iyi olur
  • Hocam konuyu silecekler, benim konumdada post kasan olmamasına rağmen silmişlerdi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Professional Geek

Hocam konuyu silecekler, benim konumdada post kasan olmamasına rağmen silmişlerdi.

hocam biliyorum o konularda herkes sadece "4x2" diye izlediği bölümü yazıp geçiyorlardı, burada ise izledikleri bölüm hakkında yorumda bulunuyorlar. Flood yapmaya müsait bir konu değil, yapanlar hakkında da adminler işlem yaparlar eminim.
  • Raising Hope 3x2, Mav Mav'ın oyunculuğuna bir kez daha hayran kaldım
  • Breaking Bad 4.Sezon 4.Bölüm
    Yine durgun bir bölümdü ama walt reis tüm bölüm boyunca tek başına konuşsa bile sıkılmadan izlerim

• 4x1 PoI
    Dizide ölmüş olan şeyler diriliyor yavaştan.Diriliş bölümüydü.Bende gerçek hayatta dizide makinenin yaptığını yapıyorum
  • Pretty Little Liars 2x5 kardeşim izlerken denk geldim, bazı yerlerde gerilimi sardı baya :)
  • Ulan istanbulun son bölümü.. çok şey beklemiyordum ama güzel vakit geçirtiyor karakterler sevdim
  • Gotham 1x4 çok beğendim. Penguen favorisi oldu herkesin..
  • Prison Break

3. sezon 13. bölüm (Sezon finali)

Güzel bir sondu. Umarım Scofield intikamını alabilir. Diğer konuya daha iyi şekilde yazdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kandorfeyta -- 17 Ekim 2014; 19:27:29 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Prison Break

Güzel bir sondu. Umarım Scofield intikamını alabilir. Diğer konuya daha iyi şekilde yazdım.

tadını çıkara çıkara, değerini bile bile izle diziyi hocam. bitsin diye üst üste yükleme yapma
  • quote:

Orijinalden alıntı: Frank Lapidus

quote:

Orijinalden alıntı: kandorfeyta

Prison Break

tadını çıkara çıkara, değerini bile bile izle diziyi hocam. bitsin diye üst üste yükleme yapma

Öyle yapmaya çalışıyorum.

• Death note 32. Bolum..ilk önce anime oldugu icin on yargiliydim fakat cogu diziden iyi diyebilirim uygun oryami bulayim bu gece bitirecegim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.