Şimdi Ara

N11 100 TL ÜSTÜNE ANINDA 20 TL İNDİRİM. ÇEKLERLE BİRLEŞİYOR.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
312
Cevap
7
Favori
16.478
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  N11 100 TL ÜSTÜNE ANINDA 20 TL İNDİRİM. ÇEKLERLE BİRLEŞİYOR.

KAMPANYA KOŞULLARI
    •n11.com üyeleri, 01 - 03 Ekim 2014 tarihleri arasında tek seferde yapacakları 100 TL ve üstü ilk alışverişlerinde anında 20 TL indirim kazanıyor.
    •Kampanyaya Elektronik, Altın & Gümüş, Toptan Satış kategorilerinden yapılacak alışverişler dahil değildir.
    •Anında 20 TL indirim, 03 Ekim 2014 saat 23.59’a kadar geçerlidir.
    •Bu kampanya, n11.com’un diğer kampanyalarıyla birleştirilemez.
    •Bir kullanıcı hesabı ile bu kampanyadan sadece bir kez faydalanılabilir. İlk 100 TL ve üstü alışverişte indirim kazanıldığı takdirde sonraki alışverişlerde toplam sipariş tutarı 100 TL ve üstü olsa dahi indirim kazanılamaz.
    •İptal ve iade durumlarında, indirim tutarı, sepette bulunan ürünlerin ilk fiyatları üzerinden hesaplanarak yüzdesel olarak dağıtılacaktır. İptal veya iade edilen ürün/ürünler için yapılan indirim tutarı düşüldükten sonra geri ödeme yapılacaktır.
    •n11.com’un kampanya koşulları ve geçerlilik tarihlerinde değişiklik yapma, kampanyayı tamamen veya geçici olarak durdurma hakkı saklıdır.

• elektronik dahil değilmiş vıs bana göre.
  • Elektronik ile altın gümüş dahil değil. pof. neyse yine başka bir şeyler alacaklar da vardır diyeceğim ama zaten burda her şey kendi sitesinden pahalı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel bayram hediyesi olmuş :) paylaşım +1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alay Komutanı -- 1 Ekim 2014; 0:11:23 >
  • avantajix başladı mı?
  • konuyu ben de açtım ama sen benden hızlıymışsın hocam market indirimine alternatif sepet hazırda bekliyordu. 5 tl bir kayıp iş görür.
  • 220 lira sepet yapınca 20 bu indiriyor 50 çek = 150. iyi gibi de elektronik olmayınca boynu bükük kalıyor kampanyaların

hangi karta kampanya var acaba bu ay?
  • Ne diyeyim sana n11
    Sunu maksumumun bkm kampanyası bitmeden yapsaydin ne olurdu

• Bak bu iyiymis.

• Yarın fiyatları şişirirler..
  • avantajix gelmiş beyler untmayın
  • su an elektronikte geciyor yumulun

• quote:

Orijinalden alıntı: bsn33

avantajix gelmiş beyler untmayın

%1,6 nedir öyle , dilenciye sadaka verir gibi .
  • Ufak tefek bir şeyler alacaklar için güzel kampanya. Çekle 200/70 yapar bence sağlam. Avantajix'te 1-2 lira verir.
  • 55/11 lik + 100/20 lik = 100/33 tl bence cok iyi ve suan elektronikde calısıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mevlut_204

55/11 lik + 100/20 lik = 100/33 tl bence cok iyi ve suan elektronikde calısıyor

50 11 nasil oluyor?
    Pepsi kampanyası varmi halen kapak kodu girdim kabul etmedi

• freedom058 kullanıcısına yanıt
    yeni üyelik aç
  • Alacagım bir ürün vardı 10 dk da 20 tl bindirmişler helal olsun !!!
  • ulan 5 dk önce 119 olan ürün 129 oldu
  • Sepette bekletiyordum fiyatlar artmadan hemen aldım, haber veren arkaşa teşekkürler.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.