Şimdi Ara

Microsoft, Windows 10'u Resmi Olarak Duyurdu

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
360
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

•     PC dünyasının en çok kullanılan işletim sistemi Windows ailesine bir yenisi eklendi. Microsoft, Windows 8'in sonrasında atlayarak Windows 10'u resmi olarak duyurdu.

2015'in ortalarına doğru çıkması beklenen yeni işletim sisteminin tanıtımı sırasında Microsoft yetkilileri, "Windows 10, şimdiye kadar oluşturduğumuz en kapsamlı platformumuz olacak ve çok yaygın bir cihaz yelpazesine sahip olacak." açıklamasını yaptı. Sadece PC'de değil, akıllı telefonlarda, tabletlerde ve TV'lerde de karşımıza çıkacak olan Windows 10'da önceki işletim sistemlerinin beğenilen bazı parçalarını göreceğiz.

Kullanıcılara daha fazla özelleştirme özgürlüğü sunan yeni işletim sistemi, Windows 8'in ilk sürümüyle geçici olarak kullanıcılara veda eden başlat çubuğuna sahip olarak geliyor. Bu konuda hem Windows 7'nin işlevselliğinden, hem de Windows 8'in Metro arayüzünden faydalanan yeni işletim sisteminin başlat çubuğunun kullanıcılar tarafından çeşitli yönlerle özelleştirilebileceği belirtiliyor.

Bunların haricinde Windows 10'un gelişi Xbox One'a da görsel açıdan etki ediyor. Xbox One'ın arayüzü Windows 10'a uygun olarak bazı değişikliklere uğrayacak. Microsoft'un "Tek ürün ailesi, tek platform, tek mağaza" sloganıyla yayınladığı görsele aşağıdan bakabilirsiniz.

Windows 10'la ilgili çok daha ayrıntılı bilgiyi ilerleyen günlerde göreceğizdir. Şimdilik tanıtım sırasında alınan bir görsele aşağıdan bakabilirsiniz.

• Win9'a ne oldu arada kaynadı galiba :D

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • bence xbox one in gelecegi o kadarda kötü degil %10 iyilestirmeler dx 12 ve sistem guncellemeleri konsolu baya düzeltdi dahada iyi olacaktir

• EDIT . RESMI IMIS .9

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mementopolis -- 30 Eylül 2014; 22:03:02 >
  • Daha yeni bir taze bir başlangıç için W10 demişler.

İlk resim bomba

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Noluyor, windows 9 kullanmadık daha :D

• Ben anlamadım, windows 9 çıkmayacak mı şimdi???

• Bir ms yönetici w9 8 sahiplerine beleş diyordu.

Neden dediği şimdi anlaşıldı, hayali sisteme bende beleş derim.

Neyse ilginç bir haber resmi ayrıca hala garipsiyorum.
  • acık ubisoftu örrnek alsınlarda şu sıralamadan kurtulsunlar dimi ne o öyle 7,8,10,13,17... bu böyle ardışık sayılar gibi :-D

• Bizi SteamOS ile kurtar Gabe...

• Başlığı okuyunca tuhaf oldum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9 bedava olunca hemen 10 duyurmuşlar :D

• Sadece Dx12 için kullanacağım yoksa Win7 forever.

• http://img.bolumsonucanavari.com/images/Upload/daa08125-f569-4dc4-a25e-dca8846e02d9.png

Burada 10 tane cihaz var. Büyük ihtimal isim buradan geliyor.
  • 9 çıkmadan 10
  • quote:

Orijinalden alıntı: DubSteq

Sadece Dx12 için kullanacağım yoksa Win7 forever.

win10 ile alakali degildir umarim ? sonucta yazilim olarak gelecek deniliyor
    ekran kartlarina yönelik . ( mantle rakip olmak ve cloud icin )

• Ben haberi görünce yanlışlıka 9 yerine 10 mu yazdılar dedim :D harbi 9 gelmedi 10 ne ya şaka gibi.

• Hacı durum anlaşıldı Windows 9-10-11-12 bildiğiniz windows 8 adam akıllı hale getirilmiş olan versionu olacak istedikleri gibi isim koysunlar. vista win 7 hesabı yada win 2000 xp hesabı herifler ilk windows 8 8.1 >8.2 > 8.3 diye gidicek dediler sonra vazgeçtiler. Her servis paketinde yeni windows çıktı dicekler

• windows one deselermiş madem xbox one dan sonra uyumlu olurmuş

• XP forever
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.