Şimdi Ara

Assassin's Creed - Identity, bazı bölgelerin Appstore'larındaki yerini aldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
955
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• Assassin's Creed - Identity, bazı bölgelerin Appstore'larındaki yerini aldı

Ubisoft'un mobil cihazlar için geliştidiği Assassin's Creed - Identity adlı yeni Assassin's Creed oyunu bazı bölgelerin Appstore'larındaki yerini aldı.

RPG unsurlarıyla bezeli bir aksiyon oyunu olan Assassin's Creed - Identity, kaliteli grafikleriyle dikkat çeken üç boyutlu bir dünyada geçiyor. İtalyan Rönesansı'nın resmedildiği bu dünyada Kolezyum, Floransa ve döneminin diğer ünlü mekanları da yer ediniyor. 

Bir suikastçı yaratarak dahil olduğumuz Assassin's Creed - Identity'de 16 farklı görev tipi bizleri karşılıyor. Ayrıca, oyunda karakter yükseltmeleri ve özelleştirmeleri de bulunuyor. Oyunu kaydırma, tıklama gibi hareketlerin yanı sıra, sanal butonlar yardımıyla kontrol edebildiğimizi de belirtelim. 

Şu an için Avustralya ve Yeni Zelanda Appstore'ları üzerinden erişilebilen free to play yapıdaki oyunun önümüzdeki yıl içerisinde tüm iOS kullanıcılarının beğenisine sunulması bekleniyor. Ayrıca, oyunun iOS'un yanı sıra, Android'de de boy göstermesini bekliyoruz.

• Gameplayi mevcut bu sefer harbiden sağlam bi mobil oyun yapmışlar.
    http://www.youtube.com/watch?v=2mzCGX2q3Z4

• Wihdows 10 tanıtıldı.

• Windows 10 haberi verilecek mi ?

• oha videoya baktımda manyak olmuş

• quote:

Orijinalden alıntı: BiqBrav3

Gameplayi mevcut bu sefer harbiden sağlam bi mobil oyun yapmışlar.

http://www.youtube.com/watch?v=2mzCGX2q3Z4

Mobil Ac icin harika duruyor bence. Store a gelince kesinlikle deneyecegim.
  • ubi ve free(f2p) tezat bir durum ama hayırlısı.

https://itunes.apple.com/au/app/assassins-creed-identity/id880971164?mt=8

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-30A640B69 -- 1 Ekim 2014; 1:52:03 >
  • f2p mobil platformlarda ücretli oyunlardan daha cok kazandırıyor yok boost uydu yok can hakkıydı falan . ubi bunu görmüştür oraya da çökeyim demiştir diye düşünüyorum.
  • 2500 TL verip bilg playstation yerine cep telefonu alasım geliyo bunları gördükçe

• Bunun yerine ac1'i getirselerdi daha iyi olurdu.
  • Bataryam rahat ettirse oynardım lakin hem küçük ekran hem batarya yüzünden istemiyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • oyun bomba....

• of beeeeeeee

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veysel_lowe -- 1 Ekim 2014; 18:31:24 >
  • Ubisoft'a güvenmesem de AC hatrına markete gelmesini sabırsızlıkla bekliyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows 10 a gelcek miymiş
  • bazı bölgelerde appstore dusmusse nasıl 1 yıl içinde her bölgeye geliyor neden o kadar geç ?
  • Androide gelicekmi acaba , gelicekse tarih hakkında bilgisi olan var mı ?
  • Oyun Manyak Olmuş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yükledim oynadım grafik ve oynanış olarak harika fakat yükleme yaptığım kaynak yüzünden her girişimde oyun baştan başlıyordu sildim

• Şarjın a koyuyor . İlk zamanlarında hafif fps düşmeleri vardı 6 da. Şuan durum nasıl bilmiyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi psag -- 15 Şubat 2015; 23:04:08 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.