Şimdi Ara

KÖYE UYGUN ISITMA SİSTEMİ NE YAPMALIYIZ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
471
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Şehir merkezine uzak köyümüzde yeni çelik kontrüksiyon ev yaptırdık. Evin ısıtma ve banyosunda nasıl bir sistem kullanmalıyız. Katı yakıtlı Kat kaloriferimi yoksa elektrikli kombimi kullanmalıyız veya elektrikli kat kaloriferi diye bir şey duydum. Bunları kullanan tecrübeli arkadaşlardan tavsiyelerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Pegasustoni kullanıcısına yanıt
    Elektrikli sistemlerden uzak durun, katı yakıtlı veya pellet yakıtlı sistemler daha ekonomiktir.
  • kombi ekonomik değil mi ?
  • ecmfdn E kullanıcısına yanıt
    Elektrikli olanı ekonomik değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pegasustoni

Şehir merkezine uzak köyümüzde yeni çelik kontrüksiyon ev yaptırdık. Evin ısıtma ve banyosunda nasıl bir sistem kullanmalıyız. Katı yakıtlı Kat kaloriferimi yoksa elektrikli kombimi kullanmalıyız veya elektrikli kat kaloriferi diye bir şey duydum. Bunları kullanan tecrübeli arkadaşlardan tavsiyelerini bekliyorum. Şimdiden teşekkürler.

Katı yakıtlı sistem uygundur, sürekli kalıyorsanız elektrikli kombi pahalıya gelir. Sıcak bir bölgede iseniz klima düşünebilirsiniz. Sıcak su için elektrikli termosifon öneririm.
  • sadece hafta sonları gidilecekse elektrikli kombide takılabilir. doğal gaz gelme ihtimali varsa normal kombi alıp, doğal gaz gelene kadar tüple de ısınabilirsiniz.
  • Doğalgaz gelme ihtimali yok. Otomatik Kat kaloriferi ile günlük 10 saat kullanımda ne kadar kömür yakarım acaba.?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.