Şimdi Ara

Pttcell 14 lük Tarife & Turkcell Yaz400 Tarifesi Kıyaslama

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu anda pttcell 14lük tarife ( 200 dk her yöne, 3500 dk grup içi, 250 sms Hy, 250 mb internet-internet bitsede ücretsiz devam ediyorum kullanmaya- ) kullanıyorum. Tuekcell ise aradı ve yaz400 diye bir kampanyası olduğunu söyledi Geçersem 15 tl ye HY 400 dk ve 500 mb internet varmış. Ne dersiniz Geçeyim mi? Bir de tabi 14lük tarife de kapandı artık dönüş yok yani. Ne yapayım?

• 14'luk tarife kapanmadi diye biliyorum. Sadece internet hiz dusumunde degisiklik yapildi galiba.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scoopi kullanıcısına yanıt
    Ne kadar düşürdüler hizi?

• 64 kbps'a

• quote:

Orijinalden alıntı: scoopi

14'luk tarife kapanmadi diye biliyorum. Sadece internet hiz dusumunde degisiklik yapildi galiba.

Evet kapanmadı da bendeki sınız internetli olandan.
  • kelikuputis K kullanıcısına yanıt
    Sınırsız nasıl yani? 250 mb ı geçince bildiğin kullanılmıyor pttcell interneti. Ücreti nedir bir de?

• Bende sorguladığımda 250 mb oluyor. Kullanıp sıfıra düşünce de kullanmaya devam ediyorum. Hız düşüyor mu bilmem ama ben pek hissetmiyorum. Ekstra bir ücreti yok 14 tl +telsiz ödüyorum.
  • ben 1 yıla yakıdnr kullanıyorum daha once vodafone daydım 30 tl ye yakın verıyordum sımdı 15 tl oduyorum ınternetı tlf ıcın yeterlı
  • Pttden çıkma bence 144pde olsa video izleyebiliyorum müzik dinleyebiliyorum facebook mesengerdan sesli arama yapabiliyorum bu fiyata en iyi seçenek pttcell

• Merhaba arkadaşlar bir sorum olacak. Pttcellin14 tarifesine geçiş yaptım. Arkadaşıma dakika yollamak için ne yapmam lazım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.