Şimdi Ara

SAMSUNG MUSTERISINE FIRIN ELDIVENI YOLLADI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Olay ulkemızde ısınan telefon sıkayetı uzerıne servısle bır aylık mucadeleden sonra samsungun pkaet yollamsı ve ıcınden fırın eldıvenı cıkmasıdır,boyle bır musterı hızmetı anlayısıda entresan geldı.

https://eksisozluk.com/samsungun-firin-eldiveni-gondermesi--4559684?a=popular

SAMSUNG MUSTERISINE FIRIN ELDIVENI YOLLADI

• Samsung kağıdının yanına fırın eldiveni koymuş resmini çekmiş.aklı sıra samsungu madara edecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • TIMERIDER kullanıcısına yanıt
    Eldivendeki samsung etiketini görmedin herhalde samsung fanboyu
  • batuhan9998 B kullanıcısına yanıt
    eldivendeki samsung yazısı bu haberin doğruluğunu tamamen kanıtlarmı ? resimde telefonla ilgili hiçbir belge.hiçbir yazı,cisim vs. yok.iphone yanına pense koyup resmini eklesem iphonu düzelt diye apple bana pense gönderdi yazsam onudamı doğru kabul edeceksin ne fanboyuysan.
  • Tabikide net olarak kanıtlamaz ama kesinlikle gerçek değil diyemezsin

• Samsungtan beklenir,zaten patlayan bataryamiz var birde espri patlatalim demisler kendilerince.Ne guzel ülke tuketiciye makara yap,millet bilmio diye o cihazlardan milyonlarca sat.ohh ne ala.

• Böyle bir şeye inanmadım ama varsa bile fena yapmışlar
    Arkadaş büyük ihtimalle telefonu beğenmedi ısınıyo diye itelemeye çalıştı ısınmayan telefonmu var yalnız adamlar fena cevap vermiş rçtabi doğruysa.

• Samsung fırın alanlara bu eldivenleri veriyorlardı bi ara sonuçta beyaz eşya da yapıyorlar

• eğer gerçekse samsung için baya utanç verici
  • başka bi başlıkta bunun için telefon değilde fırın ürünü olduğuda olabilir yazıyordu.
    yani telefon değilde fırın göndermiş olabilir servise.
    sonuçta samsungun fırınından buzdolabına telefondan televizyona her türlü boka el attı.
    yani mantıken telefon kullanıcısına fırın eldiveni göndermek biraz gerçek dışı.
    samsung cihazım ne oldu nede servise yolladım.
    lg marka telefonumu servise yolladığımda bana gelen kağıt üzerinden konuşmama gerekirse kağıt çok detaylıydı
    telefon markasından yapılan işleme kadar blok blok bilgiler vardı.
    onun için bu resim telefon servisine değilde fırına ait olabilr.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

Samsung fırın alanlara bu eldivenleri veriyorlardı bi ara sonuçta beyaz eşya da yapıyorlar

Zaten herseyi yapcaklarina daha az alana yogunlassa daha iyi olur bence.

• stevejones kullanıcısına yanıt
    İyide beyaz eşya firma içinde ayrı bir firma sonuçta, samsung Telekominikasyon, samsung elektronik, dayanıklı tüketim malları vs. Gibi şimdi apple tv yapsa ne olur kimse almaz mı yada sadece telefon mu üretsin

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumur

İyide beyaz eşya firma içinde ayrı bir firma sonuçta, samsung Telekominikasyon, samsung elektronik, dayanıklı tüketim malları vs. Gibi şimdi apple tv yapsa ne olur kimse almaz mı yada sadece telefon mu üretsin

Apple telefonuda yapmiorki her parcasini ayri ureticiye yaptirio

• İnsanlarda söyle bi algı var samsung her boka el atıyor yahu adamlar yıllardır beyaz eşya ve telefon üretiyor sürgülü kapaklı modeller tuşlu telefonlar starlar ne zaman android ile buluştular ondan sonra telefonda atılımlar başladı yani samsung telefonla panelle dokunmatik ile daha yeni tanışmadı işletim sistemi arayışları vardı

• Karalama çalışması,nasıl bir kafa yapısı empati dahi kuramıyorum.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • eldiveni samsung değil ; n11 sitesi samsung Türkiye ile 1 senelik reklam antlaşması yaptığından dolayı bazı müşterilerine hediye olarak göndermiş! yani olayın samsung ile bir alakası yok...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.