Şimdi Ara

S5 Placement

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bu sezon plat 3 bitirdim diyelim mmr normal ne + ne - nötr(0) yani ve s5 yerleştirme maçlarından 6 win 4 lose aldı birisi diyelim hangi lige yerleşir?

• Kanka bronz muhtemelen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S3 unranked 7 win 3 lose gumus 1 atmisti
    Bence en az plat atar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrCleanse -- 30 Eylül 2014; 17:18:43 >
  • dusuk yapmadıgın surece 5win 5 lose mesela en kotu yaptıgın olsun bıraktıgın kumede veya 1 altında bırakır
  • quote:

Orijinalden alıntı: mehmetunal

S3 unranked 7 win 3 lose gumus 1 atmisti
    Bence en az plat atar

Hocam o zaten normali 7 win 3 lose 8 win 2 lose vs silver 1 atıyor üstüne gold 5 atıyor ancak sorun s4 unranked olmucak
  • quote:

Orijinalden alıntı: WBT Prometheus

dusuk yapmadıgın surece 5win 5 lose mesela en kotu yaptıgın olsun bıraktıgın kumede veya 1 altında bırakır

Hocam bir soru daha peki s5 başladığında mmr tamamen sıfırlanıcak mı?
    Kazandığım lp, kaybettiğimiz lp yine adam gibi olucak mı şu an mmr nötr 0 137 win 137 lose lp kazanımım baya düşük
  • Ritoya sor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bitsin bi lig de ne telaş yaptın be
  • Muhtamelen plat 5 e falan atar.
  • gold2 bitirmiştim s3 de s4 promolarımda 6 win 4 lose aldım gold3 e attı yanı oncekı sezon unranked değilsen çok oynamıyor o elolarda
    plat5 e falan atar heralde
  • çok bir şey fark etmez diye düşünüyorum
  • En fazla 2 lig altı atar

• winter is coming.
  • Oynadigin oyunlara da bagli baya. Bazi streamerlar challenge yapiyor belirli bir surede unranked hesabi belirli bir lige tasimaya calisiyor. Birisi placement maclarda 7-3 gidip gold4e yerlesmisti mesela unranked hesapla. Seni tahminen plata atar 7-3 gibi bir ratio ile

• 7-3 ile plata atar muhtemelen. Plat 3'ün elosu neyse artık onu alıyor, 1200 ile toplayıp 2'ye bölüyor çıkan rakam o sezonun başındaki mmrın oluyor, sonra o elonun üstüne 10 placement maçı atıyorsun. Unranked birinin ilk elosu 1200 oluyor, ordan hesap et işte. Ama ligin elon ne olursa olsun sanırım Plat 1 üstü başlayamıyorsun
  • Kaşarlısından bir tost.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.