Şimdi Ara

Note 2 camı kırıldı :(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
388
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Bugün dikkat dağınıklığı nedeniyle elimden düşürdüğüm note 2 min ön camı kırıldı. şimdilik dokunmatik ve görüntüde sorun yok ancak cam paramparça olmuş durumda. kafa üzerin çakıldığı için sol üst köşede bayağa bir hasar aldı.

samsung teknik servis fiyatları nelerdir ? onarım için hangi yolu seçmeliyim
     Note 2 camı kırıldı :( Note 2 camı kırıldı :( Note 2 camı kırıldı :(

• Hocam istanbulda direk cam degistiren cok yerler var guveniyorsaniz yollayacaksiniz telefonu parayi yapacaklar maliyetide 70 150 arasi.diger turlu direk ekran degisecek bunun maliyeti ise 300 tl.

Ama elinizdeki ekrana bu haliyle fiyat verebilirim sifiri daha ucuza gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi By_KeReMM -- 1 Ekim 2014; 7:57:01 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tür kazalarda ekrany en az 400 500 tl arasynda fiyatlara tamir ederler.
  • benimde 3 ay önce kırıldı. ekranda görüntü yoktu ama. 500tl ödedim. sende ekranda sıkıntı yok led sağlam. sırf cam değişimi yapmıyorlar sanırım .ekranla birlikte değiştirmeye gidiyorlar. bana led i değişmek için cam da şart bunlar bütün demişlerdi. o zaman cam için de ledi değişmeleri lazım ama sağları solları belli olmuyor. sırf cam değişiyor mu diye bi uğra sor servise.değişiyorlarsa 150-200 gibi bi fiyat cıkarırlar. olmuyorsa TANIDIK bir telefoncuda sadece camı değişmeni öneririm ama silikon falan sıkarak yapmamasına dikkat et.

Note 2 camı kırıldı :(

bunlarda çıkan parçalarım

edit: camla bütündü ekran ben kaba kuvvet ve falçata ile ayırdım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OverPower -- 1 Ekim 2014; 11:31:43 >

• Cihazın ederi 700 tl cam 400 felan. Değmez yani.

• quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

Cihazın ederi 700 tl cam 400 felan. Değmez yani.

Bende öyle düşünüyorum hocam. Telefonun 2.el piyasasına baktığmızda 700-800 arası birşey. Gidip sadece cam panel'e 500 lira vermek delilik gibi geliyor.
  • servise vermeye gerek yok
    netden iyi firmaları araştırın yarı fiyatına taktırırsınız zaten
  • Peki bu 150 200 liraya takan yerler nasıl bir cam takıyor ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: hgunduzalp

quote:

Orijinalden alıntı: BerkhanBalta

Cihazın ederi 700 tl cam 400 felan. Değmez yani.

Bende öyle düşünüyorum hocam. Telefonun 2.el piyasasına baktığmızda 700-800 arası birşey. Gidip sadece cam panel'e 500 lira vermek delilik gibi geliyor.

Öyle kullan diyeceğim de zevk vermez.
    İyi bir telefoncuya yaptır derim.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.