Şimdi Ara

Galaxy Mega Güncelleme Sonrası sorunlar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
590
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Herkese merhaba arkadaşlar 1 haftadır telefonuma güncelleme uyarısı geliyordu ertele diyordum bugun yanlıslıkla kur dedim. Güncelleme kuruldu şuan telefonda bir sürü problem var en önemliside hafıza kartını görmüyor. Samsung servisine gittim konuyu anlattım eski versiyona geri dönmek istediğimi söyledim böyle bişey mümkün değildir ancak problemlerinizi söyleyin yaptıralım dediler minimum 1 hafta serviste kalacak mış 100 Lirada para istediler yani sapasağlam telefonumu zorla güncelliyorlar yaptıkları güncelleme hatalı ve bu hataları düzeltmek için para istiyorlar :) Şimdi benim ne yapmam lazım bu işin geri dönüşü yokmu Güncelleme Ana bant sürümü 19200XXUDNF3 ben bi önceki sürüme dönmek istiyorum biraz araştırdım odinle falan dönebiliyorsun dediler nasıl yapmam lazım. Çokta anlamadığım bir konu ama firmware mi yüklemem lazım yoksa Rom falanmı lütfen bir bilen akıl versin şimdiden teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ForeverAlone06 -- 30 Eylül 2014; 16:39:19 >

• Odin ile orjinal donuceksin, garantisi gidecek...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yokmu hiç bilgisi olan yardım edin arkadaşlar
  • Odin ile kendin uygun sürümünü bulup kuracaksın standart romuyla.

O şekilde garanti de gitmez. İnternette anlatımları var. Ama merak ederse ben de araştırırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Odin ile kendin uygun sürümünü bulup kuracaksın standart romuyla.

O şekilde garanti de gitmez. İnternette anlatımları var. Ama merak ederse ben de araştırırım.

Cevabın için teşekkürler bazı sitelerde artık versiyon düşürme yapılmıyor falan diye yorumlar gördüm ağustos ayında yazılmış sonrasında deneyen varmı versiyon düşürmeyi brick olmasından korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForeverAlone06

quote:

Orijinalden alıntı: Suppordle

Odin ile kendin uygun sürümünü bulup kuracaksın standart romuyla.

Cevabın için teşekkürler bazı sitelerde artık versiyon düşürme yapılmıyor falan diye yorumlar gördüm ağustos ayında yazılmış sonrasında deneyen varmı versiyon düşürmeyi brick olmasından korkuyorum

Valla odin ile ben 4.4.4 cm11 de kurdum 4.1.2 standart roma da döndüm. Sanmıyorum öyle bir şey olsun. Zaten oldukça kolay geliyor rom atmak.
  • O degilde yazilim guncellemeye 100 tl fiyat nedir oyle ya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearfactory

O degilde yazilim guncellemeye 100 tl fiyat nedir oyle ya

Dostum zaten versiyon düşürme diye bir şey yapmıyorlar ona uyuz oldum bende zorla güncelleme geliyor yapılan güncelleme hatalı hafıza kartını görmüyor telefon hava durumu widgeti parçalı bulutlu 63 derece gösteriyor ve değişmiyor mesaj yazıları büyüdü çin malı gibi oldu telefon sapa sağlam telefonu servise vericem 1 hafta orda kalacak üste 100 lira para vericem sorun ne yaptıkları güncelleme gelde kafayı yeme ya işe bak valla delirdim ya
  • Güncellestirme geri al ancak garanti gider

• quote:

Orijinalden alıntı: ForeverAlone06

quote:

Orijinalden alıntı: fearfactory

O degilde yazilim guncellemeye 100 tl fiyat nedir oyle ya

Dostum zaten versiyon düşürme diye bir şey yapmıyorlar ona uyuz oldum bende zorla güncelleme geliyor yapılan güncelleme hatalı hafıza kartını görmüyor telefon hava durumu widgeti parçalı bulutlu 63 derece gösteriyor ve değişmiyor mesaj yazıları büyüdü çin malı gibi oldu telefon sapa sağlam telefonu servise vericem 1 hafta orda kalacak üste 100 lira para vericem sorun ne yaptıkları güncelleme gelde kafayı yeme ya işe bak valla delirdim ya

Ustad bunlar sorun degil aslinda havadurumun icin lokasyonu acman gerekiyor ayrica yazilar icinde ekran ayarlarindan yazi karakterlerini ve imlec buyuklugunu oynayarak halledebilirsin

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.