Şimdi Ara

40.000 TL'ye Araç

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Ocak ayına kadar bir araba almak istiyorum. İlk arabam olucak. 40.000 TL bütçe ayırabilirim şuanda. Ne alınabilir bu fiyata. Az yakması benim için çok önemli. Ve kesinlikle manuel vites olucak. Otomatik istemiyorum. Sedan veya hatchback farketmez geniş olması önemli. Hız yapmayı pek sevmem ama iyi kaçan seri bir araç olmasını isterim. Senede 5-6 kerede İzmir-Muğla kesin yapıcam. Bu şartlarda hangi aracı önerirsiniz.

Teşekkürler

• Bulabilirseniz C4 dizel almaya bakın, belki 2011 model bulabilirsiniz.
  • focus 2 1.6 tdci hb ya da sedan bakabilirsiniz
  • Seat Leon nasıldır iyi midir ?
  • Agarti kullanıcısına yanıt
    40.000 tl.nin altında yakıtı nispeten düşük, performansı harika, 400 lt.lik bagajı olan bir HB önerebilirim. Fiat Bravo 1.4 120 bg.. ikinci el piyasası düşüktür, satarken belki sıkıntı yaratabilir. ama ben kullanıcam dersen tam genç işi. LeOn 1.2 TSI 105 bg iyi iş yapar. Konforlu, seri bir araba, asla üzmez. yakıtı da iyi. İlk araban olacaksa dizel önermem. performansın biraz tadına var derim. bende dizel Fiesta var, gürültüden şehir içinde sanki traktör kullanıyor gibi hissediyorum kendimi bazen
  • Sıfır Fiesta yada Polo alin. 1.25 ve 1.0 motorlu olanlar hem butcenize gore, hem az yakıyor, hem de ikinci eli iyi modeller.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sıfır mı ikinci el mi belirtmemişsiniz o yüzden herkes ikinci el önerisi vermiş. Sıfırlarda da ancak B sınıfı boş veya orta donanım benzinli modeller bulursunuz. Dizel olsun derseniz benim bildiğim sadece Dacia Sandero var.
  • O fiyata şu sıralar alınacak F/P arabası Focus 2,5 TDCI Titanium olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Focus 2,5 1.6 Tdci Titanium X alınır
  • quote:

Orijinalden alıntı: we[AGRA]

O fiyata şu sıralar alınacak F/P arabası Focus 2,5 TDCI Titanium olur.

bunu yazmak için girmiştim
  • 2011 kia ceed crdi hb manüel.
    az yakar performansı genişliği güzel.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2010 model üstü full donanım bravo tavsiye edebiliirim benzin dizel size kalmış spor güclü tasarımı hoş parça servis sıkıntısı bulunmayan 2. eli yavaş ancak alır binerim ben derseniz sizi mutlu edicek bir araç..
  • Agarti kullanıcısına yanıt
    Fiat ın dizeli iyidir. ilk ilan daha uygun görünüyor. tabi mutlaka servise götürüp baktırmakta fayda var. yalnız bu ilandakiler araç full değil, ESP yok mesela.
  • Opel İnsignia.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.