Şimdi Ara

türk halkı ve TR serverı benzerliği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hepimiz şilayetçiyiz dimi bu ana bacı sövenlerden, haksızken halkı gibi davrananlardan? Bugün başıma bir olay geldi, ordan dank etti birden kafama tüm yazdıklrım.otobüsle gidiyorduk, sonra ana yola girmek için sola döndük işte taksici yol vermedi mi ne öyle bişeyler oldu sonra ilk ışıkta bunlar yan yana geldiler.otobüs şöförü ön kapiyi açıp bağırdı adama bişeyler, yol hakkı benim dedi.Sonra taksici bisey dedi ki (duyamadim) otobus soforu ''bak içerde yolcular var'' gibisinden sözler sarf etti.sonra oturup düşündüm.ben bu sahneyi hatırlıyorum dedim.çünkü oynadığımız şu oyunda yaşananların birebir aynısı olmuştu.önce biri karşının hatasını nazikçe uyarmak yerine toxic biçimde söyledi, öbürü de aynı şeye devam etti.Yani diyeceğim o ki sorun yaşta değil başta.Toplum olarak sorunluyuz aslında.Böyle gerginleştirici unsurlar (trafik ve lol gibi) toplum olarak özümüzü ortya cıkarıyor bence.Çok düzgün bir insan olan babam bile trafikte bir canavara dönüşüyor, birisi yanlış bir şey yaptı mı ana bacı giriyor.Diyeceklerim bu kadar herkese iyi forumlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Toplum olarak sorunlu olduğumuzu ilkokulda öğrendim.

• Toplum olarak sorunlu olduğumuzu Anasınıfında öğrendim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: JarLewiS

Toplum olarak sorunlu olduğumuzu Anasınıfında öğrendim.

İmzan kural dışı
  • Weste gec

• Kuralları bilmiyorum varsa bi yanlışımız düzeltiriz
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeydiGaga

Weste gec

main westte zaten
  • hesap mı

• Her yerde her zaman söylerim hastalıklı bir zihin yapımız var toplum olarak. Düzelmez de zaten, alttan alsan kancık olursun, üste çıksan başın belaya gider ya dayak yersin ya karakolluk olursun. Anlayacağın uzak durmak insan yerine koyup muhattap olmamak lazım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

hesap mı

evet sezon 1 hesabım westte, tr de smurfüm var bu sezon kastım onu
  • Trafikte canavara dönüşmesi çok normal.Sonuçta can ve ilkine zarar gelmedikten sonra büyük bir meblağ söz konusu eğer kötü bir şey yaşanırsa.

Yani giden 20 lp ve yarım saatin olmuyor.Aynı kefeye koyman çok saçma.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AslanAvda

hesap mı

"main" kelime olarak ana (birey olarak anne değil) olduğu için champ veya lane dışındada kullanılabilir
    bkz: main menu, main account gibi
  • Olay kaza tehlikesi değil ego ve acelecilik tamamen. Adamın biri yol vermiyor sövüyorsun, 2sn yürümüyor kırmızıda unutuyor sövüyorsun, yanlışlıkla sıkıştırıyor frene basarken basıyorsun küfürü. Yaya yoldan geçerken beklemek zorunda kalıyorsun 1 gram yavaş yürüse sövüyorsun. Uzağa gitmeye gerek yok bir Kıbrıs'a git trafiktekilerin birbirine ne kadar saygılı olduklarını görürsün. Türk insanı kadar "kalitesiz" insan zor bulunur. Bak eğitimsizi, cahili falan demiyorum kalitesiz diyorum. Çünkü çift anadal yapan adam da prof da aynı şekilde davranıyor genellikle. Bunun eğitimle falan alakası yok genetik bir bozukluk var millet olarak bizde.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaptan Teemo -- 30 Eylül 2014; 16:34:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: L.J

Her yerde her zaman söylerim hastalıklı bir zihin yapımız var toplum olarak. Düzelmez de zaten, alttan alsan kancık olursun, üste çıksan başın belaya gider ya dayak yersin ya karakolluk olursun. Anlayacağın uzak durmak insan yerine koyup muhattap olmamak lazım.

+1

• türkiye maganda ve mağara adamlarından oluştuğu için diğer normal insanların anormal davranması çok normal
    insanlık ve samimiyet diye bi şey yok yav son 4-5 yıldır.. yol sormaya çekiniyor oldum

• Ulan atletli...

• Dostum baktıgın zaman iyi insanlarız ama birazcık yontulmaya egitime ihtiyacımız var galiba :)Yeni nesilden olmadıgım için dua ediyorum.Gelecek Türkiye'yi çok saçma bir nesil bekliyor malesef :)13 yaşındaki cocugun oyunda sana annene bacına dine aklına gelmicek küfürler etmesi anca eğitimle alakalıdır:)
    Dün okula gittim eski hocalarımla konustum hepsi eğitimden şikayetçi.Biz sadece cobanız diyorlar :)
  • Topluma uyeysen ayak uydurcan entel olan weste gitsin

• quote:

Orijinalden alıntı: OmC43

Toplum olarak sorunlu olduğumuzu ilkokulda öğrendim.

Paylaş bizimle

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.