Şimdi Ara

2005 focus 2 g.gri 138 binde ne eder?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
425
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar şu ilandaki 138500 kmdeki araca sahibi 31750 istiyor.Turbosu 90 binde trigeri 75 binde değişmiş yazdığına göre.5664 den sorguladım.Aracın bi kazası gözükmüyor.Ama araç 75 bin km yi 2009 yılında yapmış.Yani trigeri 2009 da değişmiş.Aradan 5 yıl geçmiş.Yani trigerin değişim zamanı gelmiş.Ayrıca turbosuda 90 binde değişti yazıyor.90bin çok erken değilmi turbo için.Triger değişimi ne tutar bu aracın.Fiyat nasıl sizce?

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-boyasz-temiz-focus-ghia-178443788/detay

2005 focus 2 g.gri 138 binde ne eder? 2005 focus 2 g.gri 138 binde ne eder?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aliok1 -- 30 Eylül 2014; 13:24:44 >

• Arkadaşım geçen yıl sedan 2006 Focus II benzin ve lpgli gümüş gri 90 binde hasarsız boyasız 32 bine aldı.Yakınlarda aracını değiştirmeyi düşünüyor 35 bine müşterisi var.Örnek teşkil eder belki.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • araç güzel.
    konforlu kaportası kaliteli ve güvenli bir araç lakin 10 yaşında bir araca 30 bin kayme verilmez canım kardeşim.
    araç ne kadar kaliteli olursa olsun sonuçta yorulmuş bir araç.
    + motoru bir tdi bir multijet hatta bir crdi vgt değil.

sitroen ve pejonun motorunu yapan fordun adına -kendi üretiyormuş gibi- tdci dediği psa grubunun ekonomik olsa da vasat dizelleri.

o motor nasıl kullanılmıştır?
    (devir babında)
    hangi mazotlara maruz kalmıştır?

haa slovenyalı birinden al o motoru ama tanımadığın bir türkten alırsan (ilan sahibini tenzih ediyorum genelleme yapıyorum)
    en azından ülkemiz şoförlerine ve mazotlarına dayanıklı multijet ve tdi lere bakmanı öneririm.

haa diyosan satan arkadaşı tanırım bakımları aksatmamıştır aracı devirli kullanmıştır yakıtı da şel bp vs. den almıştır.
    yine de 1 kez daha düşün derim.

araç 10 yaşında
    araç yorgun
    30 bin lira çok

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mlhyldrm -- 30 Eylül 2014; 18:04:26 >

• Fiyat çok fazla 2005 model bir araba için bence.
  • Evet fiyatlar çok yüksek.Ama eliyüzü düzgün 2006-2007 focus dizel 30 dan aşağı kesinlikle yok.Hatta ortalama fiyatı 34-35 bin.Malum siteyi hergün inceliyorum :(
  • Iyi araba iyi para bas agritmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • para banada fazla geldi hocam o modele göre
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.