Şimdi Ara

iPad Air 2 hakkında bilgiler / İLK KEZ DH'de / FOTO ve yeni bilgiler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
1.729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler size iPad Air 2 ile ilgili kesin bilgiler vereceğim.

İlk olarak Yeni bir renk daha geliyor.

Parmak izi sensörü kesin.

Cihaz daha ince olacak.

Sessize alma tuşu kalkıyor...

Kamerada çıkıntı OLMAYACAK.

Ve işte bir resmi protatip..

iPad Air 2 hakkında bilgiler / İLK KEZ DH'de / FOTO ve yeni bilgiler

Yeni bilgiler gelmeye devam edecek....
    İlk kez DH'de ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardicli2000 -- 1 Ekim 2014; 10:44:05 >

• Daha ne kadar ince olacak? iPad Air zaten şu an aşırı ince. Daha fazla inceltmek demek yok olması demek

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Uçan Tekme Atan Kedi

Daha ne kadar ince olacak? iPad Air zaten şu an aşırı ince. Daha fazla inceltmek demek yok olması demek

Lightning bağlantı soketinden sadece biraz daha kalın olacak.

Ve yeni bir bilgi daha....

Bir Apple klasiği son bulacak ;)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ardicli2000 -- 30 Eylül 2014; 13:28:39 >
  • siz haydırdır
  • Hadi bakalım, inşallah güzel haberleri bekliyoruz.. Apple'ın iPhone'dan ibaret olmadığını ve bu sene ilk kez iPhone'un bu kadar öne geçip, çok konuşulduğunu gördüm. iPad'e sıra gelmemesinden korkuyordum.. Kendi yorumlarıma gelecek olursam;

- Daha fazla incelmesini bende istemem açıkçası, zaten olabildiğince ince Air..

- Renk konusunda sanırım Gold geliyor, sevindirici bir haber..

- Touch ID'nin gelecek olması mantıklı, birçok kullanıcı bekliyordu..

- Apple klasiği son bulacaktan kasıt benim aklıma birçok yeniliği getiriyor ama sanırım bu ekran boyutunda bir değişim olmayacağının göstergesi. Zira fotoğraf gerçekten çıkacak olan cihazın prototipi ise 9.7" olduğu çok açık.

- Bunun dışında Beats hoparlörler ve kulaklıklarla gelir mi? diye düşünüyorum ama ihtimal bile vermiyorum ne yazık ki şu aşamada. Belki iPhone 7'ye ya da 2015'te tanıtılacak olan iPad'e gelebilir.

Kaynaklarını da belirtirsen seviniriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-67B07BCCD -- 30 Eylül 2014; 13:40:30 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: sceline

Hadi bakalım, inşallah güzel haberleri bekliyoruz.. Apple'ın iPhone'dan ibaret olmadığını ve bu sene ilk kez iPhone'un bu kadar öne geçip, çok konuşulduğunu gördüm. iPad'e sıra gelmemesinden korkuyordum.. Kendi yorumlarıma gelecek olursam;

- Daha fazla incelmesini bende istemem açıkçası, zaten olabildiğince ince Air..

- Renk konusunda sanırım Gold geliyor, sevindirici bir haber..

- Touch ID'nin gelecek olması mantıklı, birçok kullanıcı bekliyordu..

- Apple klasiği son bulacaktan kasıt benim aklıma birçok yeniliği getiriyor ama sanırım bu ekran boyutunda bir değişim olmayacağının göstergesi. Zira fotoğraf gerçekten çıkacak olan cihazın prototipi ise 9.7" olduğu çok açık.

- Bunun dışında Beats hoparlörler ve kulaklıklarla gelir mi? diye düşünüyorum ama ihtimal bile vermiyorum ne yazık ki şu aşamada. Belki iPhone 7'ye ya da 2015'te tanıtılacak olan iPad'e gelebilir.

Kaynaklarını da belirtirsen seviniriz.

Hoparlör konusunda da gelişmeler var deniyor. Bakacağız.

Kaynağım bilgi verme dedi. Ama güvenilir.
    iPhone resimlerini çok sonra gönderdi. Mayıstan beri elindeymiş. Oradan biliyorum ;)

Kastettiğim klasik bahsettikleriniz değil. Çok da bir şey kalmadı açıkçası :)

• Yani abartılacak bir durum ya da durumlar var mı?

Yoksa klasik olarak Apple'in devrim yarattık mantığı mı işlenecek?

Apple'ın devrim yarattık açıklamalarının altından pek bir şey çıkmıyor son dönemde de beklentilerimizi yüksek tutmayalım o zaman. Bari bunu açıklayın..

• Bir Apple klasiği denince aklıma hep iPod gelir. iPod Classic satıştan kalktı. Acaba başka neyi satıştan kaldıracaklar
  • iPad de bir şeyler eksilecek...

Bazıları eksikliğe üzüledebilir. Kısacası fark yaratmaktan ziyade geriye dönüş bile sayılabilir.
  • Valla ben iPad 2 kullandığım için bana pek her türlü yenilik gelecek

• Bende ipad2 deyim, air alıcaktım ancak air2 nin çıkmasına çok kalmadı...bakalım fiyat nasıl olacak?.....
  • quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

iPad de bir şeyler eksilecek...

Bazıları eksikliğe üzüledebilir. Kısacası fark yaratmaktan ziyade geriye dönüş bile sayılabilir.

sd kart yuvası olsa yeter ..
  • Hiçbirisi değil arkadaşlar.

Sessize alma tuşu kalkıyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: ardicli2000

iPad de bir şeyler eksilecek...

Ne gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sallıyor ya,siz de soru soruyorsunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ipadde cok ince olmamali iphone da. Cunku yamulma dayaniklilik azaliyor.
    Ozellikler iphone 5 inceligi iyi daha inceye gerek yoktu ayni yapip bataryayi artirabilirler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alimmm78 -- 30 Eylül 2014; 17:00:22 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: phantom_coal

Sallıyor ya,siz de soru soruyorsunuz.

Yarın ayrıntılı fotolar geliyor.

O zaman, o zaman .....
  • ardicli2000
  • ender E kullanıcısına yanıt
    Apple'ın iOS bazlı ürünlerinde mümkünü yok SD Card (microSD Card) yuvası OLAMAAAAZ!... Hiç boşuna temennid bile bulunmayınız!...
  • quote:

Orijinalden alıntı: GiyotinNecmi

ardicli2000

Profile bakmaktan aciz arkadaşım....
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.