Şimdi Ara

Boyum daha ne kadar uzar ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
289
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar ben şuan 16 yaşındayım nick'ime bakmayın oraya gıcıklığına 94 yazdım boyum 1.74 kilom 90 hergün sahah ve akşam süt içiyorum daha boyum sizce ne kadar uzar ? yada 16 yaşınızdaki ve şimdiki boylarınızı yazabilirmisiniz ?

EDIT : Babam : 1.82 - Annem : 1.66 Genetik olarak biraz anneme çekmişimdir yüzüm ve vicudum anneme daha çok benziyor kollarım ve ellerim ufak.ergenliğe 15 yaşımda girdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Beyaz_Zenci_94 -- 30 Eylül 2014; 13:12:08 >

• 20'ye kadar hızla sonra 24'e kadar daha yavaş uzar.
  • 90 kilo ? Hemen kilo vermeye başla daha çok verim alırsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Taylor Gang

90 kilo ? Hemen kilo vermeye başla daha çok verim alırsın

90'kiloyum ama nedense hiç kilomu göstermiyorum.70 kilo'ya düşünce çok zayıf görünmekten korkuyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Beyaz_Zenci_94

quote:

Orijinalden alıntı: Taylor Gang

90 kilo ? Hemen kilo vermeye başla daha çok verim alırsın

90'kiloyum ama nedense hiç kilomu göstermiyorum.70 kilo'ya düşünce çok zayıf görünmekten korkuyorum

Hocam kilo fazlalığın var göstersede göstermesede
  • Ah işte tam benim konum

Öncelikle ergenliğe girdikten sonra kaç cm uzadın bu önemli. Erkekler yılda ortalama 10 cm uzayabiliyor ve öyle denildiği gibi 21 yaşına kadar falanda uzamıyor. Yaş 19 dedim mi erkeklerde kemiklerin arasındaki büyüme plakları kapanıyor ve istediğin kadar bir taraflarınıda yırtsan kapandıktan sonra uzamıyorsun. Bunun kapanıp kapanmadığını öğrenmek içinse gidiyorsun bir ortopedi doktoruna ''kemiklerin arasındaki büyüme plaklarının kapanıp kapanmadığını öğrenmek için röntgen çektirmek istiyorum'' diyorsun. O da sen röntgene yollayıp dizinden bir röntgen çekiyor. Röntgen sonucunda yaşın daha 16 olduğu için kapanmadığını boy uzamanın devam edeceğini söylüyor sende mutlu oluyosun sonra eve dönüyorsun. Süt içmeye devam

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.