Şimdi Ara

kolay yemek nasil yapilir ?? OGRENCIYIZ YARDIMINIZ LAZIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biktim ulan patates makarna menemen uclusunden. Ogrenciyim kolay yapilcak yemek onerin.

Tarifinide yazarsaniz sevinirim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kaybettiren -- 30 Eylül 2014; 12:43:51 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sandiviç yap yanınada meyve suyu kola vs.

• quote:

Orijinalden alıntı: Professional Griefers

Sandiviç yap yanınada meyve suyu kola vs.

Aksam sandvicmi yicez kardesim. Doyurucu birseyler lazim

• quote:

Orijinalden alıntı: GeyikSebastian

Biktim ulan patates makarna menemen uclusunden. Ogrenciyim kolay yapilcak yemek onerin.

Pilav + hazır konserve yemekler.

Hazır çorba.

Bulaşık zor gelmeyecekse balık.

Bol bol tavuk.

Genelde bunları yapıyorum.

İyi forumlar.

• her yemeğin mantığı aynıdır git patlıcan al patates domates önce yağ ile salçayı az pişir sonra diğerlerini ekle su koy 1 saat pişssin bu kadar
  • quote:

Orijinalden alıntı: EkmekArasıKupŞeker

her yemeğin mantığı aynıdır git patlıcan al patates domates önce yağ ile salçayı az pişir sonra diğerlerini ekle su koy 1 saat pişssin bu kadar

Kardesim fasulye yapamiyom sen ne diyorsun

Karsi komsudan yardim istesim o yapti eve gelip yemegi sen dusun

• quote:

Orijinalden alıntı: CappyDH

quote:

Biktim ulan patates makarna menemen uclusunden. Ogrenciyim kolay yapilcak yemek onerin.

Hazır çorba.

Bol bol tavuk.

İyi forumlar.

Hocam tek tavuk yersem yada tek balik vs tek ogun yemekten dolayi vucut gelistirmeyi zorlastirmazmi ?

• quote:

quote:

quote:

Hazır çorba.

Bol bol tavuk.

İyi forumlar.

Hocam tek tavuk yersem yada tek balik vs tek ogun yemekten dolayi vucut gelistirmeyi zorlastirmazmi ?

Tam anlayamadım soruyu.

İyi forumlar.

• şimdi qnq, gidip ufak bi düdüklü tencere alıyorsun max 5 litre olsun

1er paket nohut kuru fasulye flan al, örneğin 1 paket nohutu at düdüklüye oldgu gibi normal nohut yemeğ yapar gibi tıslamaya basladıktan 20-25dk pişir sonra süz (tabi geceden ıslat)

sonra haşlanmış nohutları süzdükten sonra buzdolabı poşetlerine 1er kağase (1dolu tabak yemek) yada evde kaç kişi varsa duruma göre poşetle buzluğa koy, 2 paket bakliat baya yeter.

sonra yemek yapacağın zaman orneğin nohut yapacaksın, kaç kişilik istiyorsan o kadar nohut cıkaracaksın işte sogan salça normal düdüklide nohut tarifini uygulayacaksın 15. dakika yemeğin hazır

papatesli bezelyede ucuz ve kolay bi yemektir veya tavuklu bezelye, super fresh falan hazır bezelye paketi al dondurulmuş, aynı şekil düdüklüde yapıstır

• Balik. Una batirip kizart iste kizgin yagda.

• tavuk ye her gün en güzeli
  • Al 2 ton baligi 8 liraya ye

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Hazır çorba.

Bol bol tavuk.

İyi forumlar.

Tam anlayamadım soruyu.

İyi forumlar.

Hocam vucut yspiyorumda ona gore saglikli yemek anlaminda demistim. Cok guzel yemekler ve tarifleri gelmis 1 ay idare ederim ben bu yemek ve tarifleri ile. Hepinize Teşekkürler

• Gidiyorsun kemiksiz tavuk alıyorsun öncelikle sonra yanına mantar alıyorsun bir de kırmızı biber, hepsini küp küp doğruyorsun, üzerine sevdiğin baharatları atıyorsun(karabiber, kırmızı biber, kekik, kimyon, köri) tavaya önce soğanları atıyorsun, sonra kırmızı biberleri atıyorsun onlar hafif pişince, tavukları atıyorsun en son olarakta mantarları atıyorsun, güzelce pişiyor bunlar eğer sulu olsun istiyorsan kapağını kapatıyorsun yok ızgara gibi olsun diyorsan kapağını açık pişiriyorsun, yanına bir de güzel pirinç pilavı yapıyorsun mis gibi bir akşam yemeği oluyor. Ayrıca hazır çorba, patates kızartması, kremalı makarna, mantarlı makarna, noodle, arada lükse kaçıp kasap köfte, bimden dondurulmuş pizza, hazır mantı, yoğurtlu semiz otu, fırında tavuklu patatesli yemek gibi çok kolay yapılacak şeylerde mevcut.
  • Bim den ET Döner Al. bununla iskende yap.300 gr et dönerin fiyatı 8-9 lira olması lazım 2-3 kişiye yetiyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: White Aura

Bim den ET Döner Al. bununla iskende yap.300 gr et dönerin fiyatı 8-9 lira olması lazım 2-3 kişiye yetiyor

Hocam bimden pizza yerim ama eti bilmem. At falan olmasin icinde ?

• Pilav yapabilirsin alıştıktan sonra çok kolay geliyor. Yanına tavuk veya mantar sote yapabilirsin. Onlar da çok basit zaten soğan ve biberi rengi değişinceye kadar pişir üstüne 1 adet rendelenmiş domates ve çok az salça koy. En sonda tavuk veya mantarı ilave edeceksin tamamdır. Köri ve paprika koyarsan daha da güzel oluyor tavsiye ederim
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Hazır çorba.

Bol bol tavuk.

İyi forumlar.

Tam anlayamadım soruyu.

İyi forumlar.

Hocam vucut yspiyorumda ona gore saglikli yemek anlaminda demistim. Cok guzel yemekler ve tarifleri gelmis 1 ay idare ederim ben bu yemek ve tarifleri ile. Hepinize Teşekkürler

O konu hakkında bir fikrim yok.

Ben doymaya bakıyorum.

Ama tavuk, balık iyidir sağlıklıdır ya.

İyi forumlar.

• Bim temizdir deme öyle

• İnek eti kullanılıyor.Gerçekten çok kaliteli ürünleri var.Kıyma Döner alma,Yaprak Döner olanı al... Tavuk Döneri kötü ama Et Döneri güzel.Leziz bir iskender yapabilirsin.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.