Şimdi Ara

İphone 6 şarjı kötü diyenlere.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
1.863
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İphone fişe takıldı yazıyor fişe 2 saniyeliğine taktım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞahinAbi -- 30 Eylül 2014; 5:34:21 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

•  İphone 6 şarjı kötü diyenlere.
    Bu da benim ilk kullanımım
    Geceye denk geldi ondan bekleme uzun.

2. Şarjda 5.5 saat Kullanım 19saat bekleme aldım. Sonradan ss almayı unutup şarja taktım tabi ilki gibi sade değil, birçok uygulama falan indirdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 1 Ekim 2014; 22:25:07 >

• 5s ilede tek tük bu degerler yakalanabiliyor ara sıra. 6'nında o boyut dışında pek bir avantajı yokmuş anlaşılan.. Apple'ın ciddi bir batarya iyileştirmesine ihtiyacı var 6s ile..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaB0

5s ilede tek tük bu degerler yakalanabiliyor ara sıra. 6'nında o boyut dışında pek bir avantajı yokmuş anlaşılan.. Apple'ın ciddi bir batarya iyileştirmesine ihtiyacı var 6s ile..

Dostum 5S'den 6 Plus'a geçip kullanan biri olarak söylüyorum arada ciddi fark var. 5S'yi sabah şarjdan aldıktan sonra gün içerisinde 1 defa daha şarj ediyordum ama şu anda gün içerisinde şarj etmiyorum. Üstelik 5S'de genelde 3G kapalı wifi kullanırdım , bunda 3G'yi de kapatamıyorsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Since1903 -- 30 Eylül 2014; 8:34:19 >
  • SaB0 kullanıcısına yanıt
    arkadaş 6 demiş hocam 6 plus da batarya kısmen yeterli ama 6 bataryası yetersiz. ha 4 5 saatlik kullanım süresine iyi diyorsanız bilemem. iphone 6 ancak internet kapalı ekran parlaklıgı kısık şekilde diğer rakipleriyle yarışabilir (onlarda da tam tersi internet açık ve ekran parlaklıgı yüksek olmak koşuluyla)

kısaca 5s ile kafa kafaya giden bir batarya süresi işte, biraz batarya kapasitesi arttı karşılık olarak ekran büyüdü değişen birşey yok
  • Benim 7 saat kullanim, 14 saat bekleme oldu,
    Beni pek tatmin etmedi, iade vs dusunebilirim belki, tam cozemedim herkesinki ayni mi yoksa benimkinde mi problem var
  • Onur__ kullanıcısına yanıt
    Sonra da uyumuşundur zaten hocam yeterli değil mi şimdi bu ? Ben anlamıyorum abi ne olması gerekiyor ki. Gün içerisinde şarj etmen gerekmedikten sonra 2. günü çıkarmasının ne önemi var biri bana anlatabilir mi ? 7-8 saat kullanım süresi sanki iyi geliyor bana yav.
  • GörünmezAdam kullanıcısına yanıt
    4 saat 22 dakika mı alabildin 22 saat kullanımda? Böyle ise çok çok düşük yine duvara bitişik yaşanacak heralde.Millet 6 alıp 6sde bataryayı çok arttırırlarsa kulakları çok çınlar.

• Hocam şimdi şöyle, bu konuda çok takıntım yok ama iPhone 5'im, dışarıda değiştirdiğim bataryası ile şuanda daha iyi sanıyorum. Günün sonunda -evet genelde evde olsam da- şarja erken takmam gerekiyor.
    Beklentim yüksek değildi zaten, bir günü çıkaracak bir cihaz yetecekti, cihazlar çıkmadan önce de dediğim gibi i6 ile yarım saat az kullanıp günü çıkarırken 6plus ile yarım saat daha fazla kullanıp bir gün çıkar demiştim.
    Cihazların hiç biri birbirini tutmuyor, aynı şekilde bataryalar da öyle, benimkinde mi bir düşüklük var diye düşündürtüyor beni. Sormamın nedeni bu.
    Bundan sonra her gün, günün sonunda bir ss alıp kendim bakmayı planlıyorum nasıl olduğuna.
    İlk gün satın aldığımda %20'nin altına düşmek istemezdim ama düştüm, %12'de falan taktım şarjaö etkisi ne derece olur bilemiyorumö muhtemelen psikolojik, ancak batarya durumuna bakabileceğim sağlıklı çalışan bir uygulama varsa onunla bakmak isterim.

• 5-6 kullanım değerleri iyi millet daha ne istiyor anlamadım. Şuan g2 kullanıyorum bu değerleri sunuyor.
    Edit.imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi General. -- 30 Eylül 2014; 9:40:30 >
  • Onur__ kullanıcısına yanıt
    İade etme isteme sebebin yetersiz olması mı yoksa sorunlu olduğunu düşünmen mi dostum. Bence yeterli gibi çünkü batarya süreleri. Ama diyorsan bir dengesizlik var o başka.
  • ben iphone4 den geçiş yaptım 6 ya. pil konusunda hiç bir gelişme yok. aynen prize bitişik devam ediyoruz.
  • Hwy2hell H kullanıcısına yanıt
    Sorunlu olabilme ihtimali hocam.
    Müsait olduğumda cihazda nelerin açık kapalı olduğunu belirteceğim.

• Plus almak şart oldu galiba 16 gb plus umarım yeter kapasite olarak. Bu i6 pillerinden şikayetler gelmeye başladı :D
  • Gerçekten şarjı kötüymüş plusdan şaşmayın

• 5S'teki sonuç. ios 8.0.2 gün boyu dışarıdaydım 3G aktifti ve whatsapp'da çok takıldım. Eve geldiğimde de biraz imovie'de takıldım. Wifi da toplam 2-3 saat geçirmişimdir. Sonuç bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PhoenixBurn -- 30 Eylül 2014; 10:46:55 >
  • 6 plustan gelsin

• Efe E kullanıcısına yanıt
    Olay budur ya o plus alınacak
  • 3g ve Wifi hic kapatmam.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ya siz bataryadan ne istiyorsunuz ne yapsın arkadaşlar. Telefonu 5-6 saat boyunca kullanıyorsunuz şarjı bitince laf yapıyorsunuz. Kim soktu bunu sizin aklınıza cidden çıldırıyorum.

Gün 24 saat 14 saat dışarda dursan 5 saat 3G ile telefon kullanıyosun daha ne istiyorsun Allah aşkına? Hangi telefon 10 gün şarjı bitmeden duruyor? Telefonu kullanırsan bütün telefonlar 5-6 saat içinde biter zaten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.