Şimdi Ara

Avrupa yakası gezilecek yer

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Anadolu yakasındayım marmarayla geçen taksime gittim bu hafta sonuda gezeyim diyorum nerelere gidebilirim gezmek amaçlı

• Zürafa sokak

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eminönüne git bi balık ekmek ye sonra ticaret üninin karşsndaki yokuştan çık hüsnü alaya git galata + boğaz manzarasna karşı nargile iç zaten gezmiş gibi olursn

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bağcılar-GOP-Esenler

• quote:

Orijinalden alıntı: FreeRunner

Eminönüne git bi balık ekmek ye sonra ticaret üninin karşsndaki yokuştan çık hüsnü alaya git galata + boğaz manzarasna karşı nargile iç zaten gezmiş gibi olursn

toplamda cebimde 65 lira olacak ayrıca 18 yaşından küçüğüm 16 yaşındayım
    nargile bulabileceğim mekan varsa içerim

@Iron Fist
    tam olarak nerede gidip görmem lazım
  • pazar gunu sabah namazina eyup sultan camii ne git maneviyati cok guzel dicem de o saatlerde toplu tasima yok galiba.

o zaman beyaziti biraz dolas camilere.git. ardindan aga kapisi kafeye git terasta bi nargile cay kombini yap manzaraya karsi.

eminonunde balik ekmek yiyebilirsin hem alisveriste yaparsin

sutluce de metin ustadan uykuluk yiyebilirsin ama bagimlisi olursan vay haline :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ongbak96

pazar gunu sabah namazina eyup sultan camii ne git maneviyati cok guzel dicem de o saatlerde toplu tasima yok galiba.

o zaman beyaziti biraz dolas camilere.git. ardindan aga kapisi kafeye git terasta bi nargile cay kombini yap manzaraya karsi.

sutluce de metin ustadan uykuluk yiyebilirsin ama bagimlisi olursan vay haline :)

Camileri gezeceğim beyazıtta eyüp sultana giderim peki nargile ne kadar tutar internetten baktım pahalı bir yere benziyor bende 65 lira olacak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ulu Türk

quote:

Orijinalden alıntı: FreeRunner

Eminönüne git bi balık ekmek ye sonra ticaret üninin karşsndaki yokuştan çık hüsnü alaya git galata + boğaz manzarasna karşı nargile iç zaten gezmiş gibi olursn

toplamda cebimde 65 lira olacak ayrıca 18 yaşından küçüğüm 16 yaşındayım
    nargile bulabileceğim mekan varsa içerim

@Iron Fist
    tam olarak nerede gidip görmem lazım

O para gayet rahat yere nargile 25 falandı sanırım orada fakat bir arkadaşın olsun tek kişi nargile sıkıcı olur eminönündende de tramvayla çok rahat şekilde sultanahmete gidebilirsin

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ongbak96

pazar gunu sabah namazina eyup sultan camii ne git maneviyati cok guzel dicem de o saatlerde toplu tasima yok galiba.

Camileri gezeceğim beyazıtta eyüp sultana giderim peki nargile ne kadar tutar internetten baktım pahalı bir yere benziyor bende 65 lira olacak

nargile + bikac cay en fazla 25 tutar. ama tek gidiceksen nargile tavsiye etmem 1 saat icicegini dusunursek 17 tl fazla :) pahali yer degil orasi ama aksam git o manzarayi gor derim :) aman simdiden soyliyim terasta manzaraya yakin bos masa gorursen hemen atla uzerine yoksa zor oturursun :)

• yukarı
  • Every where

• quote:

yukarı

• sadsaasdasassasdasadsaasdadddasd
  • 20 lira atesle heryeri gezdireyim sana avucumun ici gibi biliyorum hem kekolara karsi korurum seni dillerini ogrendim

• Tarlabaşı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.