Şimdi Ara

Sevgilime doğum günü hediyesi ne alayım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
334
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bayadır çıkıyoruz. Şimdiye kadar çok şey aldım. 150-200 tl bütçem var. Aklımda sadece elbise almak var. Sizin öneriniz var mı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

• 30 50 liralık guzel gumuş bi kolye al geç hacı diğer paraların cepte kalır
  • quote:

Orijinalden alıntı: swarley1

30 50 liralık guzel gumuş bi kolye al geç hacı diğer paraların cepte kalır

Geçen seferkinde altın kolye almıştım hocam takı olmaz

• O zaman 80 liralık kocaman bi peluş penguen al yuzde 99 ihtimal işe yarar.Zaten hediyenin verilişi hediyeden daha önemli ŞAŞIRT ONU!!!

• Saat al ve verirken şunları söyle "Benim için zaman sen benim hayatıma girdiğinde durdu. Benim zaman kavramım kalmadı ömrümün sonuna kadar bana zamanı hatırlatmanı istiyorum" gibisinden bişeyler işte

• TAKMA YAPRAK AL
  • Deneyeyim bunu bize de ekmek çıktı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Agrios -- 30 Eylül 2014; 0:48:27 >
  • Tuvalet kağıdı al ve şunları söyle hayatıma girdiğin andan beri mıçmış durumdayım ömür boyu avretimi siler misin çünkü hayatımın içine ettin

Şaka bir yana benim sürpriz konularına bak belki bir fikir gelir aklına çağrışım falan

• quote:

Orijinalden alıntı: Bcoskun96

Saat al ve verirken şunları söyle "Benim için zaman sen benim hayatıma girdiğinde durdu. Benim zaman kavramım kalmadı ömrümün sonuna kadar bana zamanı hatırlatmanı istiyorum" gibisinden bişeyler işte

Saatte almıştım hocam başka fikriniz yok mu? Elbiseye olumsuz mu yaklaşıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: iLaichzeit

quote:

Saat al ve verirken şunları söyle "Benim için zaman sen benim hayatıma girdiğinde durdu. Benim zaman kavramım kalmadı ömrümün sonuna kadar bana zamanı hatırlatmanı istiyorum" gibisinden bişeyler işte

Saatte almıştım hocam başka fikriniz yok mu? Elbiseye olumsuz mu yaklaşıyorsunuz?

Elbise olumsuz çünkü her kızın elbise ayarı farklıdır ve sürekli değişir. Mesela bi gün çok beğendiğini ertesi gün bu ne lan böyle der hiç beğenmez. O yüzden elbisete bulaşma hiç. Dediğin gibi uzun zamandır çıkıyosanız neleri sevdiğini bilirsin. Biraz kendi başına düşün bence.

• quote:

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Balgambaz

quote:

Orijinalden alıntı: iLaichzeit

quote:

Elbise olumsuz çünkü her kızın elbise ayarı farklıdır ve sürekli değişir. Mesela bi gün çok beğendiğini ertesi gün bu ne lan böyle der hiç beğenmez. O yüzden elbisete bulaşma hiç. Dediğin gibi uzun zamandır çıkıyosanız neleri sevdiğini bilirsin. Biraz kendi başına düşün bence.

Özel günlerde elbise giymeyi sevdiği için onu almayı düşünyodum. Mesela bu son senesi lisede. Mezuniyet balosuna benimle gitmek istiyor. Baloda pembe elbise giymek istiyordu. O yüzden diyorum

• en iyisi bu
  • OHA BE NE DESEK ALMMISSIN VALLAHI BILSEM BEN CIKARDIM SENLE OKADSR SIMARTMA SIMDIDE UCUZ BISEY AL BAK 1 AY TRIP ATAR SANA SENI SEVMESI ICIN HEDIYENE IHTIYACI YOK

• Boş bir ayakkabı kutusu al, altını del. Malafatı o delikden geçir, kız arkadaşına ver.

• Güncel

• Sesli güldüm

• kisa uygun seyler al

• Nelerden hoşlanır

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.