Şimdi Ara

iOS Uygulamalarım - Yeni Uygulama Geldi (Destekleriniz Önemli)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
1.775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yeni uygulamam yayında. Yorumlarınız önemli. İstek ve önerilerinizi dikkate alacağım.

İndirmek İçin:
    https://itunes.apple.com/tr/app/id938094325

Temmuz ayında çıktığımda bu yolda bir çok deneme yapıp sonunda istediklerimi kodlara dökmeye başladım ve yavaş yavaş bir şeyler ortaya çıkıyor. Yaklaşık bir - iki saat önce ilk uygulamam yayınlandı. Bundan sonrada yayınlacak uygulamalarımı buradan sizlere sunup desteklerinizi, olumlu veya olumsuz eleştirilerinizi dikkate alacağım. Yorumlarınız benim için çok kıymetli. Bu uygulama iPhone 6 ve iPhone 6 plus öncesi yapılıp gönderildiği için bunda şuanlık o cihazlara göre çözünürlük desteği yok. Ancak bundan sonra çıkacak olan uygulamalarımda mutlaka olacak.

İndirmek İçin:
    https://itunes.apple.com/us/app/oyun-haber/id918459495?l=tr&ls=1&mt=8

Şimdiden tüm arkadaşlara teşekkür ediyorum. Uygulama dışında kodlama vs. ile ilgili sormak istediğiniz sorular varsa onlarıda seve seve bildiğim kadar cevaplarım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Recharged -- 13 Kasım 2014; 12:11:04 >

• Haberleri nerden aliyosun ?
  • Öncelikle hayırlı olsun. Uygulamalarınız ilerde ücretli olacaksa ana konuya da ekleyebilirim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Melkor

Haberleri nerden aliyosun ?

Kendi oluşturduğum database üzerinden aktarılıyor. Kaynak belirtilerek paylaşılıyor. BSC,Level vs. bilindik oyun siteleri.
  • Hadi donanımhaber türk yazılımcılara destek çıkalım

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: neverktulu

Öncelikle hayırlı olsun. Uygulamalarınız ilerde ücretli olacaksa ana konuya da ekleyebilirim.

Çok çok iyi uygulamalar ücretli olacaktır elbette ancak ilk hedefim ücretli uygulama yapmak değil.
  • Bir zamanlar balonun icine bir adami sokmaya çalıştığımız bir oyun vardi cok basit bir oyun ve oyunu yapan arkadas kendi çocuğunun sesini kullanmıştı. Ben o oyun icin tekrat iphone almak uzereyim :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel beğendim

• quote:

Orijinalden alıntı: Saydam

Bir zamanlar balonun icine bir adami sokmaya çalıştığımız bir oyun vardi cok basit bir oyun ve oyunu yapan arkadas kendi çocuğunun sesini kullanmıştı. Ben o oyun icin tekrat iphone almak uzereyim :)

Oyun biraz farklı alan hocam. Aslında direk oyuna başlasaydım keşke diye düşünmüyorum değilim fakat girdik bu yola. Belki ileride olabilir. Çok basit uygulamalar ve oyunlar beklenmedik ilgi görebiliyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Recharged

quote:

Kendi oluşturduğum database üzerinden aktarılıyor. Kaynak belirtilerek paylaşılıyor. BSC,Level vs. bilindik oyun siteleri.

Haberlerin metin kısmı çok dar değil mi ya. Yoksa ben mi kaydıramadım aşağıya. Bence resimle beraber kaydırabilmeliyiz. Birde simgen multiplayer simgesiyle aynı. Sıkıntı çıkarabilirler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lord Melkor -- 29 Eylül 2014; 22:50:04 >
  • quote:

quote:

quote:

Haberlerin metin kısmı çok dar değil mi ya. Yoksa ben mi kaydıramadım aşağıya. Bence resimle beraber kaydırabilmeliyiz. Birde simgen multiplayer simgesiyle aynı. Sıkıntı çıkarabilirler

Sıkıntı çıkartamazlar çünkü o bir font ve patentini aldıklarını sanmıyorum. Bende yaptıktan sonra farkettim aslında. Güncellemelerle gelen yorumlara göre ek özellikler ve yenilikler ekleriz tabii ki hocam. Aldım bu dediğini kenara not ettim.
  • Uygulamayı indiren arkadaşlar bildirim geldi mi ?
  • quote:

Uygulamayı indiren arkadaşlar bildirim geldi mi ?

Gelmedi

• Şüphesiz ki iOS 7 kütüphanesini kuklanıyorsun. Lakin uygulamalarını en az 5.1.1 de destekleyecek şekilde çıkartmanı öneriyorum. Böylece daha fazla kitleye ulaşabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MuratbanK

Şüphesiz ki iOS 7 kütüphanesini kuklanıyorsun. Lakin uygulamalarını en az 5.1.1 de destekleyecek şekilde çıkartmanı öneriyorum. Böylece daha fazla kitleye ulaşabilirsin.

Dikkate alacağım, teşekkürler.

• bsc
    level
    oyungezer
    multiplayer
    ign.tr

gibi yerlerden mi derliyorsun?

eğer öyleyse çok kullanışlı uygulama olur

hatta oyunları takip edip, takip ettiğimiz oyunlar ile ilgili haber çıkınca bildirim de verirse tadından yenmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: defected

bsc
    level
    oyungezer
    multiplayer
    ign.tr

hatta oyunları takip edip, takip ettiğimiz oyunlar ile ilgili haber çıkınca bildirim de verirse tadından yenmez

Evet hocam oralardan alınıyor haberler. Sabahları güncel olarak ben giriyorum veri tabanına.
    Bu dediğin özelliği de kenara not ettim. Önümüzde ki hafta burada ki yorumları dikkate alarak bir güncelleme yapacağım. iPhone 6 ve iPhone 6 plus çözünürlük desteği de eklenecek. Bildirimler düzeltilecek. Favori ekleme vs. olacak muhtemelen. Daha detaylı hale getireceğim.
  • quote:

quote:

bsc
    level
    oyungezer
    multiplayer
    ign.tr

Evet hocam oralardan alınıyor haberler. Sabahları güncel olarak ben giriyorum veri tabanına.
    Bu dediğin özelliği de kenara not ettim. Önümüzde ki hafta burada ki yorumları dikkate alarak bir güncelleme yapacağım. iPhone 6 ve iPhone 6 plus çözünürlük desteği de eklenecek. Bildirimler düzeltilecek. Favori ekleme vs. olacak muhtemelen. Daha detaylı hale getireceğim.

iphone 6 plus'ta fena gözükmüyor şu an ama tam uyumlu olsa çok daha iyi tabi

bir de yine iphone 6 plus'ta oyun videolarına tıkladığımda ekranı yan döndürdüğümde video dönmüyor.

başka uygulamalarda da var bu sorun şu an bir kaç kez denk geldim

güncelleme ile düzelir sanıyorum
  • quote:

quote:

quote:

bsc
    level
    oyungezer
    multiplayer
    ign.tr

iphone 6 plus'ta fena gözükmüyor şu an ama tam uyumlu olsa çok daha iyi tabi

bir de yine iphone 6 plus'ta oyun videolarına tıkladığımda ekranı yan döndürdüğümde video dönmüyor.

başka uygulamalarda da var bu sorun şu an bir kaç kez denk geldim

güncelleme ile düzelir sanıyorum

O videolar direk uygulama içerisinden erişiliği için ve uygulamanın yana döndürüldüğünde konumu da değişmediği için video haliyle öyle oluyor ama onada bir çözüm bulacağım mutlaka.
  • iPhone cihazım yok ama alınca indireceğim ilk uygulama olacak. Çok başarılı tebrik ederim.
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.