Şimdi Ara

Golf 4 mü Leon mu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

25.000 tl üst limitim var manuel araç arıyorum.

Beklentilerim

-Yol tutuşu
    -Ses yalıtımı
    -En önemlisi yakıt
    -Konfor
    -Ve performans++++++

aklımda golf 4 comfortline ve leon signo var.
    iki araç hakkında bilgileri olan paylaşırsa sevinirim veya araç seçeneği sunabilecek olan varsa düşünebiliim

• Kesinlikle Golf 4,'tartışmasız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir çok forum inceledim fakat golf den perfomans bekleme gibi yorumlar okudum 8 valf li olanlar fakat piyasada 16 valf bulmak imkansız gibi
    Aklım boralara gidiyor. oda aynı motor
  • Mazda 3.

Lan Yanlış yer.
  • Golf de ne motor varsa Leonda da aynı motor var bildiğim kadarıyla. Zaten ikisini de vw üretiyor. Golf ün performansı kötüyse Leonunki de kötüdür.
  • demir0193 D kullanıcısına yanıt
    Golf comfortline veya pasific
    corolla hb 1.6 vvti sol
    mazda3 hb

• Mazda 3 hic aklimda olmayan hi arac biraz bilgi vetirmisiniz

• quote:

Orijinalden alıntı: demir0193

Mazda 3 hic aklimda olmayan hi arac biraz bilgi vetirmisiniz

Performans olarak cok bisey vaad edemesede mazda 3 kalite konfor donanim olarak parasinin uzerinde bir aractir. Kaliteli uzun omurlu japon teknolojisiyla calisan motoruda bakimlari yapildigi surece cok mutlu edecektir..

• Golf'ün en yenisi 2004 model yani 10 yaşında. 25.000 TL bütçenizi daha genç araçlar için kullanmanızı tavsiye ederim sadece...
  • ya bu golf kaçıyor mu kaçmıyor mu?Hitler değil mi moturu kaçmıyodur ve yakıyo
  • demir0193 D kullanıcısına yanıt
    Temiz bulabilirsen golf 4 1.8 20v lpg highline beyaz veya kırmızı çok yakışıyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tartışmasız GOLF ...
  • 25 bine golf 4 al diyen kişiler milyoner olmalı.

allah akıl fikir ihsan etsin.

golf 4 gibi bir araca 25 vereceğime.

2007 2008 dizel bir c4 alırım donanım olarak motor olarak konfor olarak hatta aklına her ne geliyorsa işte golf 4 e fark atar mutlu mesut gezerim.

yazık. golf 4 e 25 bin.
  • 8 valfe golfler çok yakıyor diye biliyorum
  • Hocam neden milyoner olmalı golf 4 alanlar biraz açıklama yaparmısınız ?

dizel sedan c 4 kullandı bindim çok rahat fakat 2.elde sıkıntı yaşanır diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: sonofisiris

25 bine golf 4 al diyen kişiler milyoner olmalı.

allah akıl fikir ihsan etsin.

golf 4 gibi bir araca 25 vereceğime.

2007 2008 dizel bir c4 alırım donanım olarak motor olarak konfor olarak hatta aklına her ne geliyorsa işte golf 4 e fark atar mutlu mesut gezerim.

yazık. golf 4 e 25 bin.

25bine, temiz, eli yüzü düzgün c4 dizel zor bulunur ama bulunursa değerlendirilebilir ama arkadaş Fransız düşünmemiş.
    ayrıca eski c4, eski yaris, matrix, idea, gibi araçların gösterge ve kokbit dizaynı çoğu kişinin tercihine uymuyor.
    şoförün önünde sadece direksiyon hoş değil.bence.
    aslında bu dizel motor 2006-2008 focus2 de de var, 25-30bin lira civarında değerlendirilebilir.

• 2001 Golf 4 comfortline sattım 120 binde lpg li , astra 1.3 dizel cosmo paket aldım 2006 model 130 binde. Golf 4 ü sattığıma pişman oldum, performans olarak bundan daha iyiydi belki benzinli olmasındandır ama. Golf 4 boşuna efsane kasa olmamış. Şu an 0 Araçlarda olmayan konfor mevcut araçta

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • eski kasa, eski teknoloji motor, şanzıman...

çağ dışı bir gögüs ve tasarım. milyoner olmak lazım cünkü araç ESKİ en büyük neden bu. ayrıca euro ncap ten 4 yıldız almış. 15 bine şahin 22 bine efsane corolla almakla aynı şey 25 e golf 4 almak.

c4 sedanın konforunu yakıt ekonomisini yaşam alanını ve donanımını ve hatta güvenliğini ikinci el durumuna değişiyorsanız zaten yapacak bişey yok.

golf veya jetta almalısınız.
  • c4 sedanın kasası anlattığın kadarda çekici değil şahsen iç hacmi ve bagaj çok geniş katılıyorum fakat arabada birazda görüntü olmalı makyaj bakımından bana hitap etmiyor.
  • sedanı olmazda hb i olur. tasarım olarak hb golfun güncel kasasından bile daha güzel halen. donanım ve yakıt ekonomisi performans konularında golfle dalga gecer c4...

tabi karar yinede sizin. ben eski bir araca 25 bin bağlamazdım.

ayrıca c4 ler kaybedeceğini kaybetti zaten. temiz bir c4 ün her daim alıcısı vardır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.