Şimdi Ara

Derbiye 2 Hafta Kala ; Stad Dolsun mu ? Dolmasın mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
551
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bir yanda passolig denen rezillik yüzünden dolmayan stadlar ;
    Eğer derbide bile kimse gitmezse artık şapkayı önlerine koyup düşünmeyi akıl edecekler..

Ama diğer yanda;
    Ezeli rakip,taraftar desteği lazım,Arena'nın dolması lazım,rakip evine gelmiş yenmek lazım..

Sizce stad dolsun,derbi gibi derbi mi olsun ?
    Yoksa passolig denen iğrençlik çekilmeye devam edilir mi ?

• valla pasolig almadım maçada gitmiycem bu yüzden gerisi ilgilendirmiyo evde izlerim maçımı yada beyoğlunda olsun oralarda . pasoligi olmayan almasın ama olanda gitmesemiki sonuçta derbi kafamda deli sorularrr
  • Passolig almayan adam zaten küfür eden, sahaya eline geçeni fırlatan fişlenirim korkusuyla almayan adam. Böyle adamlar gelmesin zaten maça. Kimse de kendini kandırmasın, yıllık 20 tl için kimse stada gelmemezlik etmez, kaldı ki passolige verilen o paralarda GS nin kasasına giriyor. Biz bize yeteriz, sadece takımımızı destekleriz, ne rakibe küfür ederiz ne de maçla alakası olmayan saçmalıklarla uğraşırız. Her şey GS için, gelmeyin lan, gelmeyin siz maça, eksik olsun ama staddakiler adam olsun yeter.
  • Önce neden passolige karşıyız ona bakalım; passolig ile muhatap banka AktifBank isimli bir banka. Daha önce duymuş muydunuz? Söyleyeyim sahibi Çalık Holding. Merak eden bu holdingde uzun süre CEO olarak görev almış Berat Albayrak ismini araştırabilir. Yada kardeşi Serhat Albayrak'ı araştırın, kendisi Çalık Holdinge bağlı Turkuvaz Medyada Ceo olarak görev yapmaktadır. Bu Çalık holdingin ismini içeren onlarca yolsuzluk dosyası olduğunu da eklemek lazım.

Tff isteyen her banka ile e-bilet ortaklığına gidemez miydi? Bal gibi giderdi. Ama gitmedi. Açık ihale yapmışlar ve ihaleye sadece Aktif Bank katılmış. Vay be. Yani eğer maça gidecekseniz yılda 25, maç başı 2 lira bu bankaya girmesi gerekiyor cebinizden. Bi kısmı kulüplere hedehödö. Ee diğer kısmı kimin cebine gidiyor? Tahmin yürütmek zor değil.

Sonuç olarak e-bilete evet, ama birilerinin cebini dolduracak şekilde tekelleşen e-bilet sistemine hayır. 25 lira çok mu? Bana kalırsa aşırı bir rakam değil. 25 liranın temin edilme yolu doğru mu? Bana kalırsa hiç değil.

Maça gidersiniz gitmezsiniz size kalmış. Türkiye'de sistem bu. İşinize gelirse.

Bir yanda renklerine aşık olduğumuz takım, diğer yanda göz göre göre hortum. Seçim sizin.

• Tribünler Sivas maçındaki gibi top rakipteyken ıslıklayıp, top bizdeyken oyuncuları gaza getirecekse hiç gelmesin ultrAslan denen grup. Uzun süre sonra adam akıllı seyirci gördüm ilk defa.
  • dolmasın umrumda değil leş futbol oynanıyor.
  • Keşke dolmasa ama dolacak. Çünkü tepki koymayı bilmiyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maça gitmemezlik kime zarar galatasaraya zaten tff üzerimize oynuyor körün istediği bir göz allah verdi iki göz oluyor. birde biz takımı yanlız bırakırsak nasıl toparlanacağız Tam Destek zamanı stad full inanılmaz bir atmosfer kim dayanabilir karşımızda
  • dolmaz inşallah. biraz dikkat çeker bu durum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sir balık

Önce neden passolige karşıyız ona bakalım; passolig ile muhatap banka AktifBank isimli bir banka. Daha önce duymuş muydunuz? Söyleyeyim sahibi Çalık Holding. Merak eden bu holdingde uzun süre CEO olarak görev almış Berat Albayrak ismini araştırabilir. Yada kardeşi Serhat Albayrak'ı araştırın, kendisi Çalık Holdinge bağlı Turkuvaz Medyada Ceo olarak görev yapmaktadır. Bu Çalık holdingin ismini içeren onlarca yolsuzluk dosyası olduğunu da eklemek lazım.

Tff isteyen her banka ile e-bilet ortaklığına gidemez miydi? Bal gibi giderdi. Ama gitmedi. Açık ihale yapmışlar ve ihaleye sadece Aktif Bank katılmış. Vay be. Yani eğer maça gidecekseniz yılda 25, maç başı 2 lira bu bankaya girmesi gerekiyor cebinizden. Bi kısmı kulüplere hedehödö. Ee diğer kısmı kimin cebine gidiyor? Tahmin yürütmek zor değil.

Sonuç olarak e-bilete evet, ama birilerinin cebini dolduracak şekilde tekelleşen e-bilet sistemine hayır. 25 lira çok mu? Bana kalırsa aşırı bir rakam değil. 25 liranın temin edilme yolu doğru mu? Bana kalırsa hiç değil.

Maça gidersiniz gitmezsiniz size kalmış. Türkiye'de sistem bu. İşinize gelirse.

Bir yanda renklerine aşık olduğumuz takım, diğer yanda göz göre göre hortum. Seçim sizin.

Kesinlikle katılmakla beraber taraftarın fişlenmesini es geçmeyelim diyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.