Şimdi Ara

Profilo CMG140DTR Super 9 Serisi Çamaşır Makinesi - A+++ Enerji Sınıfı + 9 Kg + 1400 Devir (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.134
Cevap
33
Favori
129.763
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: memnun olan

Hocam son durum nedir?

Pazartesi tekrar arayacaklarmis

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı bakalım inşallah sorun çözülür

o sese normal diyenin kulağını göstermek lazım...
  • Arkadaşlar almayı düşnüyorum bu makineyi bende.

Sıkma sorunu genel mi yoksa kullanan arkadaşlar memun mu ne tavsiye edersiniz bu fiyattaki bütçeye?
  • quote:

Orijinalden alıntı: elmaarmutportakal

yarın il dışından bölge müdürlüğünden (bölge müdürlüğü neredeyse artık) bir teknik eleman gelecek ve sese bakacak.
    ses normal mi? değilmi? birde o test edecek.
    sonucu paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

yarın il dışından bölge müdürlüğünden (bölge müdürlüğü neredeyse artık) bir teknik eleman gelecek ve sese bakacak.
    sonucu paylaşırım.

Anladım inşaallah makineyi değişim yaparsınız sorunsuz bir şekilde.

Makineden genel olarak memnunmu herkes? sadece sizde mi bu sorun oluştu?

Bu ses olmasaydı fiyatına göre makineden memnun olurmuydunuz?

n11 de 1239-100 (anında indirim) - 111(bonus) - 11 (çek) ile 1017 tl ye gelebiliyor tavsiye eder misiniz?

• quote:

quote:

quote:

sonucu paylaşırım.

Anladım inşaallah makineyi değişim yaparsınız sorunsuz bir şekilde.

Makineden genel olarak memnunmu herkes? sadece sizde mi bu sorun oluştu?

Bu ses olmasaydı fiyatına göre makineden memnun olurmuydunuz?

n11 de 1239-100 (anında indirim) - 111(bonus) - 11 (çek) ile 1017 tl ye gelebiliyor tavsiye eder misiniz?

Makineyi kullandığım süreçte memnundum yıkamasında sıkmasın da bir sıkıntı yoktu.
    Ancak bu gün başa dönsem kesinlikle bir daha bsh grubundan bir şey almam servis/genel merkez müşteriye bakışları sıfır.
    Her üründe sorun çıkabilir, her servis hata yapabilir önemli olan bunların nasıl çözüme kavuşturulduğudur.
    Yaşadığım olayları yukarıda izah ettim resmen insanla dalga geçip salak yerine koyuyorlar.

• quote:

Mantıkla onermiyorum ki şahsen Arçeligi Bosch Siemens Profilo İndesit Hotpoint inceleyen birisi olaraj soyluyorum
    Sizden başka bu forumda bu makineyi şikayet eden olmadığına göre sizin makine fabrikasyon hatası var bence. Eğer uğraşabilirseniz son çare tüketici mahkemesine basvurmak ve sorunu Profilo ya kabul ettirmek. Boylece ya yenisiyle değisim yaparlar ya da yenisini verirler
    Fakat sizin hatanız video çekip sesi yetkili servislere göstermediginiz için w
    servisler de sorunu geçiştirip gidiyor sanırım. Sesi videoya çekip servisi çağırıp izletseniz daha iyi olur

Hocam hotpoint makinalardan şunları inceleme fırsatınız oldumu acaba ya da bu modeller hakkında bilginiz var mı üçünü bir şekilde almayı düşünen arkadaşım var evlilik öncesi tavisiye eder misiniz?

Hotpoint Ariston AQ93F 29 EU (TK) Aqualtis A+++ 9 Kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi 1200 TL

Hotpoint Ariston NMTZH 822 F T A+ 526 Lt NoFrost Buzdolabı 1600 TL

Hotpoint Ariston LFF 8M019 X EU A+ 8 Programlı Bulaşık Makinesi 1000 TL

• elmaarmutportakal kullanıcısına yanıt
    Sakin Hotpoint e bulaşmayın. Kalitesi düşük 4 5 yil sonra çöp olacak cihazlardir
    Tam bütçeniz nedir her ürün için

• Anlıyorum hocam demek öyle .. Tam bütçesi camasir-bulasik-buzdolabi için 4 bin max. Bütçesi var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

sonucu paylaşırım.

Arkadaş geldi detaylı inceledi makineye değişim raporu yazacağını belirtti ve gitti.
    Hayırlı olsun sevindim değişeceğine

• quote:

Orijinalden alıntı: batu25

Hayırlı olsun sevindim değişeceğine

Teşekkürler.

Hayirli olsun cözüm bulunmasina sevindim

• quote:

Hayirli olsun cözüm bulunmasina sevindim

Saolun videoyla şikayet varda kayıt actırmasam bu iş hakem heyeti mahkeme falan sürüp gidecekti.

Son durum nedir

• quote:

Son durum nedir

bekliyoruz, arayan soran yok.
  • Hocam siz sonunu kacirmissiniz galiba değişim kararı çıktı bekliyoruz

• quote:

Hocam siz sonunu kacirmissiniz galiba değişim kararı çıktı bekliyoruz

aylar sonra görmüşüm mesajınızı kusura bakmayın :) ilk ay arıza çıkarsa onarım yerine değişim talep edebiliyoruz. sıkma sorunu için değişim kararı çıkmasına sevindim.
    aynı ses bende de mevcuttu 4 ay sorunsuzdu değişince cihaz. 3-5 yıkamada aynı sesi çıkardı ne yazık ki. ayrıca sıkma normal gerçekleşse bile yanık kokusu tarzı bir koku çıkıyor son sıkmada.
    hafif bir koku ama kesinlikle hissediliyor. 1 aydır falan koku her yıkamada oluşsa da 10 yıkamanın 2 yıkamasında o sesin daha azı maalesef çıkıyor sıkma başında. gittiği yere kadar diyorum şimdilik normal.
    malum servis işin içine girince iyice deforme oluyor cihazlar ve deneyimlerince 10 teknisyenin 7 sine güvenmiyorum. önemli olan da inanın teknisyenin kalitesi. iyi teknisyen aristona değer katarken,
    kötü teknisyen bsh grubunun çıtasını aşağıya çekebiliyor maalesef.

• quote:

Orijinalden alıntı: tsukino

quote:

Hocam siz sonunu kacirmissiniz galiba değişim kararı çıktı bekliyoruz

aylar sonra görmüşüm mesajınızı kusura bakmayın :) ilk ay arıza çıkarsa onarım yerine değişim talep edebiliyoruz. sıkma sorunu için değişim kararı çıkmasına sevindim.
    aynı ses bende de mevcuttu 4 ay sorunsuzdu değişince cihaz. 3-5 yıkamada aynı sesi çıkardı ne yazık ki. ayrıca sıkma normal gerçekleşse bile yanık kokusu tarzı bir koku çıkıyor son sıkmada.
    hafif bir koku ama kesinlikle hissediliyor. 1 aydır falan koku her yıkamada oluşsa da 10 yıkamanın 2 yıkamasında o sesin daha azı maalesef çıkıyor sıkma başında. gittiği yere kadar diyorum şimdilik normal.
    malum servis işin içine girince iyice deforme oluyor cihazlar ve deneyimlerince 10 teknisyenin 7 sine güvenmiyorum. önemli olan da inanın teknisyenin kalitesi. iyi teknisyen aristona değer katarken,
    kötü teknisyen bsh grubunun çıtasını aşağıya çekebiliyor maalesef.

Hocam sen birinci makineyi değiştirdin ikincide mi bu sIkmada ki ses olayı başladı? Servis sana da normal mi diyor?

• 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.