Şimdi Ara

Profilo CMG140DTR Super 9 Serisi Çamaşır Makinesi - A+++ Enerji Sınıfı + 9 Kg + 1400 Devir (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.133
Cevap
33
Favori
129.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba,

Sonunun tr ile bitmesi türkiye üretimi anlamına gelmiyor

WM12S765TR almanya üretimi ama sonu tr mesela.

tr = kullanım panelinin türkçe olduğunu ifade ediyor.
    Bu ürünler Türkiye'de satılacak anlamı taşımaktadır aynı zamanda
  • 555yalan 5 kullanıcısına yanıt
    MErhaba,

BSH grubu ürünleri 3 yıl garantilidir.

İthal ürün istiyorsanız siemens WM12S765TR modelini önerebilirim eğer istanbuldaysanız.

1800 tl fiyatı var almanya üretimi model,

Detaylı özellikleri için lütfen buraya tıklayın.
  • Arkadaşlar turuncu elmadan yaptığım satın alma işleminin arkasından iki gün geçti. ilk gün aradım ürün İstanbuldan çıkacak, bu gün yetişmesi zor yarına çıkar denildi. Ertesi günü bekledim ve yine aradım, bu kezde Fabrika bu serinin çok tutulacağını hesap edememiş bu yüzden ellerinde kalmamış ayın 14 ünden sonra tekrar üreteceklerdi hala bekliyoruz denildi.Üretim Sakaryada halbuki denildi. Bende beyfendi bu benim problemim değil sitenizde bir iş günü içinde kargo yazıyor madem durum böyle neden online satışa açıldı diye sorduğumda, anlamsız saçmalamalar ile yanıt verildi

Profilo merkezi aradım fabrikadan teyit için ancak iletişim bilgileri verilmedi. Müşteri hizmetleri diyor ki ;bu Profilonun sorunu değil satıcınız ile görüşün. Bende kendisine söyledğiniz doğru ancak bu durum farklı çünkü satıcı topu fabrikaya atıyor teyit etmem içinde iletişime geçmem lazım deyince güç bela bir fax no aldım. Bir gün daha bekleme kararı aldım. Ürün yarında sevk edilmezse. paramın defaten ve nakit olarak ödenmesi talebinde bulunacağım. Biliyorsunuz taksitli alışveriş ile para ay ay geri ödeniyor. Bu durumda da yeni alım için kartta limit problemi yaşıyorsunuz.

Yıllardır eşime dostuma internetten alışveriş yaparım ve işlem tutarlarım bir milyonu geçmiştir hiç böyle bir şey ile karşılaşmamıştım. Ömrümde ilk defa online alışveriş öncesi telefonla ürünün stok teyidini yapmadım bakın başıma neler geldi. Siz siz olun aramadan almayın ve bu siteyide unutmayın.

He birde bakın bu kadar tantananın arkasından hemen kaldırılmış siteden

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi leonadies -- 18 Kasım 2014; 20:46:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr_DaRk_MaN

Bende turuncuelmadan alıyordum fakat her telefon görüşmemizde farklı konuşmalarından dolayı güven vermediği için N11'den satın aldım bugün.

< Ürün sayfası > %10 Tık Hızında kampanyası ile 1.299 TL fiyata satın aldım. Satıcı ile iletişime geçtim en geç Cuma günü ürünü teslim edeceklerini söylediler. İnşallah geldiğinde ürün hakkındaki düşüncelerimi yazarım.

Hocam İnşallah sorunsuz gelir. Fabrikanın aralık ayında yeniden üretmeye başlayacağını, hiç bir yerde kalmadığını öğrendim bu gün. Paramı geri istedim, tekrar görüşeceğim. Sonucu yazarım.

• leonadies kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun, aynısı bize n11 üzerinden beyazlar diye bir mağazada oldu, üstelik ben siparişten önce telefonla konuştum, şu gün gelir, bu gün gelir, araya bayram girdi derken, eee, stok bitti.. siemense kadar her yeri aradık, sonuç yok.. adamlar ellerinde olmayan malları satıyorlar, sonra da iptal.. n11 ciddi anlamda güven kaybediyor... bu kadar saçmalık olmaz.
  • Bende tam PROFİLO CMG120ETR ÇAMAŞIR MAK. 8 KG 1200 DEVİR
    şiparişi verecektim, yazdıklarınızı okuyunca beklemeye geçtim.
    Acaba bilgisi olan var mı? Bu CMG modelindeki 8 kg ve 9 kg kazanların
    hacmi aynı mı? Sitede bilgiye rastlayamadım. 8 kg olan 63 lt mı acaba?
  • asagıdaki siteden cmg120etr siparişimi çektim. mesaj atıp stok doğruladıktan sonra tabi. maximum kampanyası var- 100 maxi puanla 1140 tl ye geldi.

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/profilo-cmg120etr-camasir-mak-8-kg-1200-devir-135750852
  • Teşşekür ederim . Dediğniz gibi olmayan ürünleri satıyorlar. Bu kadar zaman her alışverişimi arayarak teyit eden bir insan olmama rağmen nasıl böyle bir hata yaptım anlamıyorum. Yine de sağolsunlar (bir kaç gün süründürselerde) paramı defaten hesabıma yatırdı karşı taraf.

CMG140DTR iyi olsada piyasada olmayışı beni soğuttu makineden, bu yüzden farklı bir markaya yöneleceğim. Hep araştırırlar ya müşteri kayıp nedenleri diye, alın bir alt başlık konusu benim yaşadığım.. Belki bir gün okurlar..
  • 1600 civarı olan 120 modeline bir bakın.. bunu bayilerde buldum ben.. sırf 111 lira puan var diye netten alalım dedik işte... almanya üretimi olan..
  • http://www.n11.com/profilo-cmg140dtr-super-9-serisi-camasir-makinesi-a-P36157411 n11 kuponla 1299 tl alınır

http://www.n11.com/profilo-cmg100dtr-camasir-makinesi-P33857514 ben bundan aldım 100 tl indrim kuponu ile 1179 tl geldi

satıcı stokta oldugunu söyleyince aldım bügün kargo yapılacakmiş bakalım bekliyelim :)

• Mr_DaRk_MaN kullanıcısına yanıt
    hayırlı olsun

Bende dün aldım n11 den 1399 - 100 tl =1299 tl fakat tambur hacmi 65 değil 63 litre profilo'yu arayıp sordum
  • n11 kupon nasıl bulabiliriz
  • Bende bugün bayiiden 1350 tl 9 taksitle aldım, yarın kuracaklar inşallah bir sorun çıkmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: kasimkirboga

http://www.n11.com/profilo-cmg140dtr-super-9-serisi-camasir-makinesi-a-P36157411 n11 kuponla 1299 tl alınır

http://www.n11.com/profilo-cmg100dtr-camasir-makinesi-P33857514 ben bundan aldım 100 tl indrim kuponu ile 1179 tl geldi

satıcı stokta oldugunu söyleyince aldım bügün kargo yapılacakmiş bakalım bekliyelim :)

bir de eve kargocuların çıkarıp çıkarmadığını sorun sipariş vermeden..

bir de bu çıktı arkadaş yahu.. eve çıkarmıyor adamlar.. e getirmeyin , biz gidip alalım.

• dragotreis kullanıcısına yanıt
    Neden servise bırakmıyorlar, bence bölgenizdeki servise bırakmaları lazım eve servis getirip kurmalı.
  • newfel kullanıcısına yanıt
    servis makine eve geldikten sonra gelip kuruyormuş..
  • Buna benzer bir olayı y.içi ile geçen bende yaşadım, server kabini gelmişti ama kendileri getirmiyorlarmış biz gidip alacakmışız arabayla gittim dedim yükleyin, abi senin arbana sığmaz dedi nasıl olacak o zaman diye biraz ikna biraz tatlı dille iş yerine bıraktırdım ayrıca kargo adrese teslimdi.

https://store.donanimhaber.com/6e/bf/1d/6ebf1d227206fbece1bd8e7c39902eea.png

• Dün makina kuruldu ilk yıkamayı yaptık, ürün gayet sessiz. Evde birikmiş bir haftalık çamaşır vardı hunharca doldurup başlattık sonuç gerçekten iyi.
  • newfel kullanıcısına yanıt
    Merhaba.
    makinayı nerden ve kaça aldığınızı öğrenebilir miyiz?
    Teşekkürler :)
  • Mr. Elektronic M kullanıcısına yanıt
    5 post üste baksanız, yazdım orda
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.