Şimdi Ara

Profilo CMG140DTR Super 9 Serisi Çamaşır Makinesi - A+++ Enerji Sınıfı + 9 Kg + 1400 Devir (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.133
Cevap
33
Favori
129.767
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba Arkadaşlar benimde 13 yıllık Bosh marka makinem su boşaltmama vede suyu ısıtmama gibi sorun verdi hiç servis çagırmadan bu makineden gittigidiyor üzerinden sipariş verdim 1350.tl fiyata Bonus karta 50 tl Bonus hediyesi ile 1.300.tl ye geldi.Ürün teslim edildi,kurulumda bugun içinde servis tarfından yapılacak.İnşallah memnun kalırız.Kullanıp görecegiz,kullandıkça memnuniyet veya memnuniyetsizliklerimi paylşacagım.İnşallah memnuniyetimi arz ederim.Hoşçakalın......
  • Ürünle ilgili kisa bir deneyimim oldu bunu size paylaşmak istedim piyasada satilan 2000 tl ustu makinalardan hic bir eksigi yok kazan oldukca geniş yikama performansi mukemmel 15 ve 30 dakika programlari oldukca kullanisli almak isteyen arkadaslar var ise tereddut etmeden alabilirler yanilmadiklarini gorecekler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ürünle ilgili kisa bir deneyimim oldu bunu size paylaşmak istedim piyasada satilan 2000 tl ustu makinalardan hic bir eksigi yok kazan oldukca geniş yikama performansi mukemmel 15 ve 30 dakika programlari oldukca kullanisli almak isteyen arkadaslar var ise tereddut etmeden alabilirler yanilmadiklarini gorecekler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar gittigidiyorda ürün 1350 tl %10 çekle 1215 artı 50 bonusla 1165 tl'ye geliyor. Ne dersiniz alınır mı ?

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/profilo-cmg140dtr-camasir-makinesi-192679184
  • vwag V kullanıcısına yanıt
    Alınır tabi bayide liste fiyatları 1500 civarı olan makina o fiyata çok iyi bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: vwag

Arkadaşlar gittigidiyorda ürün 1350 tl %10 çekle 1215 artı 50 bonusla 1165 tl'ye geliyor. Ne dersiniz alınır mı ?

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/profilo-cmg140dtr-camasir-makinesi-192679184

kaçırma.Kaç ay evvel senden 50 lira daha ucuza almıştım anneme.
    Hayırlı olsun şimdiden.
  • quote:

Orijinalden alıntı: rfssfr

quote:

Orijinalden alıntı: vwag

Arkadaşlar gittigidiyorda ürün 1350 tl %10 çekle 1215 artı 50 bonusla 1165 tl'ye geliyor. Ne dersiniz alınır mı ?

kaçırma.Kaç ay evvel senden 50 lira daha ucuza almıştım anneme.
    Hayırlı olsun şimdiden.

Teşekkür ederim aldık bakalım. Ama gittigidiyor %5 çekle alabildim. Makina bonusla falan 1215 tl ye geldi. Bu arada satıcı profilo fabrikadan lojistik firması istediğiniz kata getiriyor dedi. Alacaklara haber vereyim dedim.

• ürünü alan arkadaşlar güle güle kullansın
  • Vay be fiyati ne kadar artmış. 10 ay önce 1065 tl ye almistim üstelik 111 tl de bonus vermişti. Bana 950 tl ye gelmişti makina.

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Bugün eski makineyi alıp yenisini kurdular. İnşallah tekrar sorun yasamayiz

Hocam son durum nedir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: kocaballi

quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

Bugün eski makineyi alıp yenisini kurdular. İnşallah tekrar sorun yasamayiz

Hocam son durum nedir?

şu an bir sıkıntı yok ancak şunuda belirteyim makineyi 9 kg lık bir makine gibi kullanmıyoruz tamamen kullanma klavuzunda belirtilen şekilde ve o kg lerde kullanıyoruz. dolaysıyla bir kaç tür çamaşır hariç (şimdi hatırlamıyorum) üretici 5 kg nin üzerini hiç bir şekilde tavsiye etmiyor dolaysıyla makineyi 9 kg lik bir makine gibi düşünmeyin, bunun dışında içinde nevresim havlu vesaire olduğunda bunları makineye yayarak koymanız gerekiyor yoksa dengelemede problemler yaşanıyor ve çamaşırınız ıslak çıkıyor. sonuç olarak yaşadığım kötü servis tecrübesinde göz önünde bulundurduğumda (aynı makineden 2. yi kullanıyorum) ve başa dönme şansım olsa bu makineyi almam madem bu paralara çıkıyoruz 200-300 daha veririm başka makineler bakarım.

Not: yazdıkalrım şahsi düşüncemdir , arkadaş benim fikrimi sorduğu için kendi fikrimi yazdım, farklı düşünen arkadaşlar yazımdan alıntı yapmayın lütfen.

• otomobilci_x kullanıcısına yanıt
    Konudaki tüm yaşadıklarınızı baştan itibaren okuduğum için son durumu merak ettim. Yakın zamanda almayı bir makina planlıyorum ilginize teşekkür ederim..

• Merhaba

almaya karar verdim. Hesap kesimini bekliyordum. Fakat birdenbire fiyatlar uçtu. 1450 TL bandına dayanıverdi. Ciddi alternatifi olan AEG L69490VFL modelinin fiyatı ile aynı oldu. (Profiloyu Fiyat/Performans olarak beğendiğimden tercih edecektim)

Hatta Siemens / Bosch bandına iyice yaklaştı.

Kupon Mupon 100 TL daha düşer de bu durum diğer markalar için de geçerli.

Yada uygun satılan yerleri burada paylaşabilirmiyiz? (Nakliye dahil,taksitli )
  • Profilo'yu mediamarkt indirmişti geçenlerde forumdan n11 için %15-20'lik hediye çeki alabilirsiniz. L69490 kliksa'da 1250TL yi gördü ama şimdi 1500 lerde. Şimdilik en ucuz Teknosa 1300 TL mağazadan teslim alarak 1250TL'ye getirebilirsiniz.
  • CMI140DTR'yi 1460 tl'ye alabiliyorum tavsiye eder misiniz?
  • Bende 15-20 gün önce aldım bu makinedan bir yorumda ben yapayım. Bizim eski makine bozulunca yeni makine alma ihtiyacı doğdu. Hiç kafamızda marka model yokken araştırırken forumda bu konuya denk geldim. Bütün yorumları okudum sonra satış yapan sitelerdeki yorum kısımlarınada baktım herkesin ortak noktası çok sessiz olması ve fiyatını sonuna kadar hakettiğini söylemeleriydi. Açıkçası birşey alacaksam deli gibi araştırırım ama bu makinede tereddüt bile etmedim biraz daha ekleyip şunu mu alsaydım ikileminede düşmedim. Bizimkilerde memnun kalmışlar kargoda, kurulumda hiç sorun yaşamadık. Tavsiye eden arkadaşlarada teşekkür ederim.
  • Bu makineden almayı düşünüyorum en uygun fiyatla nasıl alabilirim tecrübeli ve bilgisi olan arkadaşlardan yorum bekliyorum.Cevap vereceklere şimdiden teşekkür ederim.
  • bu makina benim favorim
  • Arkadaşlar genelde uygun fiyata almışsınız ancak şimdi 1.400 TL civarında. Bu paraya değermi sizce.
  • 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.