Şimdi Ara

Profilo CMG140DTR Super 9 Serisi Çamaşır Makinesi - A+++ Enerji Sınıfı + 9 Kg + 1400 Devir (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.134
Cevap
33
Favori
129.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar makine bayadır popüler ve izlediğim makine sessizliğiyle beğeni topluyor. Benim şu andaki 6 kiloluk samsungdan memnun değilim, kazanı geniş ama derin değil çok kötü herşey kırış kırış çıkıyor.

Kazanı hem geniş hem de derin bir makine bakıyorum, sessizlik de önemli bir kıstas tabi. Şu an bu model 1300lira civarlarına alınabiliyor, bu fiyata nasıl sizce hala alınır mı, memnun musunuz, kronik cddi problemi var mı? yoksa yazdığım kriterlere göre önereceğiniz başka alternatifler var mı?
  • Lord Sparhawk L kullanıcısına yanıt
    Fiyat performans şampiyonu makine hele o fiyata bulduysanız hiç düşünmeden alın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: memnun olan

quote:

Orijinalden alıntı: Kafkasdans

quote:

Bu makineler çamaşıra göre de süreyi değiştiriyor. Makineniz de sorun yok normal:))

bende niye oyle değil.hangi proğrama aldıysam o proğramın suresi neyse o zamanda yokıyor hiç kendi ayarlamadı.

Ya siz farketmemişsinizdir ya da programın kapasitesine göre dolduruyorsunuzdur. Çamaşırların çokluğuna suyu çok az çekmesine göre hassas şekilde süreyi ayarlar. Benim makinem de Bosch WAW28560TR modeli her yıkamada süreyi mutlaka uzatıyor
    Hatta buyrun bu işlemi yapan da miktar otomatiği

İstediğin proğrama alınca zamanı kendi yazıyor ,istersen o zamanı kemdın değişebiliyorsun ama çamaşırı içine koyunca kendi zamanı otomatik ayarlamıyor .yeni aldık makinayı 7-8 kere çamasır yıkadık zaman ne ayarladıysak o sürede yıkadı kendi hiç değişmedi zaten gelen servisde oyle birşey anlatmadı. bu videoyu ben kendi evimde kendim çektim yayınladım.
    https://www.youtube.com/watch?v=ju2aqIqJpJA

• quote:

Madem bana inanmıyorsunuz ben bu konuda sonuna kadar eminim. Makinenizi Pamuklu programında boş çalıştırıp 15 dk boyunca takip edip süre değişimlerini yazar mısınız?

idda etmiyorum ama bir deneyim,varsa çok mutlu olucam.
  • quote:

Evet var buyrun siz denemeden konuşuyorsunuz. Bu da makinemin boş çalıştırdığım zaman ciddi süre değişimleri. İçinde çamaşır varken de yapıyor süre değişimlerini ancak boş iken süreyi bayağı kısaltıyor

Bu fotoğrafı program başladıktan 2 dk sonra çektim. Pamuklu programı

Bu da süreyi kısalttığı zaman içini boş olarak çalıştırdım

Kim bilir ne iddialar ortaya atacaksınız merak ediyorum

ne saçma konuşuyursun.daha tartışmasını bile bilmiyorsun ıdda etmiyorum diyorun sen ne anlıyosun.

• sayın arkadas.benim üzerimden alıntı yapıp yorum yapmayın artık.
  • arkadaşlar yaklaşık 8 aydır kullanıyorum.sessizliği,yıkaması vs çok güzel...ancak bende 15-20 gündür bi sıkıntı var;pamuklu bölümünün dışında ki programlarda 40 derecede sıcaklık normal yani 40 derecede çalışıyor,pamuklu bölümünde 40 dereceye ayarlıyıp çalıştırıyorum ama sıcaklık ılık yani 20 derece gibi...bu tür sıkıntısı olan varmı??????
  • 1300 aldik gittigidiyor 50 tl worldpuan verdi kargo ucretsiz hayirlisi olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • PROFİLO CMG140DTR
    Bu ürün heryerde özellikle bu formda çok övülmekte peki bu ürünü şunlarla kıyaslasak sonuçta benzer fiyatları var ve bana bu fiyatta bir cihaz lazım hangisini önerirsiniz?

ELECTROLUX EWF1486GDW2
    Electrolux EWF1404BR
    AEG L73480VFL
    AEG L68280FL

Birde çamaşır+kurutmalı makine tavsiyesi verebilirmisiniz yer sıkıntımız varda @memnun olan @Swothra
    @ferrarif50 @Lazpanyol-61
  • Merhaba arkadaşım usun samandır bende arastırıyorum
    kurutmalı combo makinada Lg 9 YIKAMA 6 KURUTMA BU GECE saat 00.00 kadar 2000 tl kampanya var bilgin olsun normalde 2700 tl gibi fiyatı
    bende senin gibi kararsıs kaldım
    lg sevisiyle gidip görüştüm makinadan şikayet gelmediğini belirtti
    1486 gdw2 buharlı ve inverter motorlu olusu artı ösellik bence fiyat 1400
    aeg73480 inverter motor olmadıgı için vasgectim teknosada 1150 tl alınabiliyordu kampanyada
    diğer dediğin modelleri incelemedim bilemiyorum bildiklerimi paylaşmak istedim
    şu ana profilocmg140 1150 tl
    oda bu gece son kampanyada ama motoru inverter mi bilmiyorum buhar öselliği yok
    bende kararsıs kaldım
    bu geceki kampanyalarıda kaçırmak istemiyorum
    hayırlısı bakalım
  • ayrıca aeg 73480 tambur hacmi küçük 52 lt
    1486 tambur hacmi 63 lt buyuk
  • arkadaşlar.bugun hanım çamasır yıkamıs 60 dk. proğramda son 20 dk. kala öyle bir seski sanki içine yarım kiloluk çekiç atmışlar takır,takır,takır diye yuksek frekansda ses geliyor .videoya cekmiş bir ara eklerim dinlersiniz.sonra akşam test için aynı proğramda yıkadık birşey yoktu acaba ne olabilir (içini kontrol etmiş hiçbirşey yokmuş)
  • Kafkasdans kullanıcısına yanıt
    O anki dengesiz yükten kaynaklıdır tahminim.Bu yeni makinalarda, yükü dengeleyen elektronik sistem var.Dengeleyemediği zaman böyle oluyor anladığım kadarı ile.Su terazisi ile Makinayı tam düz olarak ayarlayın, klavuzda yazan miktarlarda çamaşır atmaya dikkat edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaslar makineyi kullanmaya basladik cok sukur elimize ulasti.

İzlenimlerim 1400 devirde bile rahatsiz edici bir ses yok gayet iyi heleki banyonun kapisi kapali olursa 2-3 mt ilerde uyunacak seviyede :)

Gayet estetik bir tasarim olmus kazan hacmi baya genis eski makinemize gore.

Benim sorum yunluler kategorisine neler girer pas paslar yunlu grubundamidir? Sentetikler hangi camasirlari kapsiyor?

Cvplar icin smddrn tsk ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bu modelle aşağıdaki linkte yer alan model arasındaki önemli farklar nelerdir?

http://urun.n11.com/camasir-makinasi/profilo-cm104k0tr-camasir-makinesi-8-kg-1000-devir-P19015948

aralarında 300 lira fark var. bu farkı vermeye değer mi ?
  • Maktoyu M kullanıcısına yanıt
    En büyük fark 10 yıl garantili direkt motor gördüğüm kadarı ile.Tercihler değişir tabi ama bence değer.İnsanlar sigaraya ayda 300 lira para ödüyor.10 yıl kullanılacak bi makina için bence değer.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maktoyu M kullanıcısına yanıt
    http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/profilo-cmg140dtr-a-9kg-1400-devir-camasir-ma-186633204
    3 gün önce aldım 1269 lira fiyatı vardı.İndirimle 1142 lira, 100tl puanla 1042 liraya geldi. Fiyatları şişirmişler.
  • heroesx kullanıcısına yanıt
    evet hocam onu ben de farkettim. akakçe'de kargo dahil 1260 civarına alınabiliyor. ben n11den %25 çek kullanarak almayı düşünüyorum ama acelem yok beklerim.

3 günde 150 lira bindirim mi yapılırmış. 1400den düşürmezlerse almıcam.

attığım linkteki 1100 liralık modelin ne eksiği vardır tavsiye eder misiniz ?
  • http://idealnokta.com/ dan 1280 tl 9 taksit aldım umarım mng kargo firması evin içine kadar getirir daha önce mng ile makina alan arkadaşlar varmı acaba?
  • Arkadaşlar aranızda Siemens WM10K210TR veya Profilo CMG100DTR model çamaşır makinesi kullanan var mı? Ya da bu işlerle uğraşan arkadaşlar varsa sizce hangisini tercih etmeliyim.
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.