Şimdi Ara

Profilo CMG140DTR Super 9 Serisi Çamaşır Makinesi - A+++ Enerji Sınıfı + 9 Kg + 1400 Devir (28. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.134
Cevap
33
Favori
129.756
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: memnun olan

Merhaba. Hayırlı olsun makineniz
    Bu sorunu öncelikle video kaydı çekin derim. Bu sesi yaparken video kaydı çekin. Ondan sonra servise gösterin. Şikayet var a şikayet yazın. Ses kaydını da şikayet etmeye yazmayı unutmayın

Cok tesekkurler. Yukarida yazmis arkadas ve okudum. Video cektim zaten, ses ayni ses. Servis yarin gelicekmis.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yeni makinenizi kullanmaya başladınız mi ses sorunu var mi

kullandım şu an ses yok.
    bakalım ilerleyen süreçte bizi neler bekliyor bir sorun yaşarsam mutlaka buradan paylaşırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

quote:

Bu sorunu öncelikle video kaydı çekin derim. Bu sesi yaparken video kaydı çekin. Ondan sonra servise gösterin. Şikayet var a şikayet yazın. Ses kaydını da şikayet etmeye yazmayı unutmayın

Cok tesekkurler. Yukarida yazmis arkadas ve okudum. Video cektim zaten, ses ayni ses. Servis yarin gelicekmis.

sizinle beraber bu başlıkta 4 . kişi oldu aynı sesi yaşayan, umarım servisiniz anlayışlı çıkarda çok uğraşmazsınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: otomobilci_x

quote:

Orijinalden alıntı: Jose Mari

quote:

sizinle beraber bu başlıkta 4 . kişi oldu aynı sesi yaşayan, umarım servisiniz anlayışlı çıkarda çok uğraşmazsınız.

Gayet guleryuzluydu, geldiginde guzel muhabbet etmistik. Ama sonuc ne olur bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: hivay

Profilo CMG140DTR bu ürünü mart ayında 1150 tl artı 50 tl kargo parası vererek aldım. fabrikadan eve teslim yapılmasını istedim.Kargo daireye çıkarmıyor diye 20 gün içinde elime ulaştı. makineyi kurar kurmaz yorgan attık makineye. makine zor çeviriyor gibi geliyordu korkudan ne yapacağımızı bilemedik aha bozduk derken yıkamaya devm ettik artık ne olduysa olsun diye sıkma aşamasında gayet rahat çalışıyorsu bu bizi rahatlattı kendimizce demek yıkarken böyle oluyor diye. neyse yıkama bitti yorgan gayet güzel yıkanmıştı. Bugüne kadar eşim epeyce çamaşır yıkadı bir kere olsun şikayet etmedi. Şansmı değilmi bilmiyorum. Tavsiye edermisinn derseniz kullanan biri olarak bu fiyata bu ürün hakkını fazlasıyla veriyor. Bu yorumu yapmamın sebebi bende burdaki yorumlara bakarak aldım bana yol gösterdi. Inşallah benim yorumumda başkasına yardımcı olur.

Benim gibi kararsız kalan aklında soru işaretleri olanlara siz gibilerin yorumları yol gösterecektir. Konuyu önemseyip yorum yazdığınız için teşekkürler. İnşaAllah bizede sorunsuz bi makine denk gelir. Makinenizi uzun seneler kullanmanız dileğiyle...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Açıkçası ses konusunda Bosch un fircasiz makinesini sıkmada yikamada izlemiş biri olarak 52 db değer gözünüzü korkutmasın yıkamada. Sadece yikama aşamasında çamaşırların pat pat suya çarpma düğme fermuar sesi sıkma aşamasında bir ari vızıltısı geliyor 1200 devirde. Çok gürültülü değil. Ama sakin BSH den fırçalı motorlu makine almayın. Kalitesi iyi ama 1000 devirde maşallah sesini evin her köşesinden duyabilirsiniz. Kapi kapatilsa bile gene az da olsa ses gelir. O yüzden mutlaka fırçasız moturlu makine alın

52db ses seviyesini hiç dert etmem ben. öyle bir takıntım yok ses konusunda. Yeterki belli zamanlarda artan rahatsız edici bi ses olmasında. dediğim gibi zaten bulaşık makinemde 52db. gayet normal geliyor bana... Tavsiyeleriniz için teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codename_lord -- 15 Haziran 2015; 19:46:37 >

• codename_lord C kullanıcısına yanıt
    Hatta bu makine 49 db. Ama benim kullandığım makine 54 db di demek istediğim fırçasız inverter motorlarda gürültü seviyesi gözünüzü korkutmasın. Siz 52 db dediginiz için ben öyle örnek verdim

• Anladım sağolun...

• Çok enteresan bir alışveriş sonucu ürün bugün elime ulaştı.

Horoz Lojistik Çamaşır makinesini kapıya getiriyor ve bana ulaşamadığı için kapıda bırakıp gidiyor . Eşimle iş dönüşü bi geldik makine kapıda :S
    Sarıldım telefona önce N11 de ki kullanıcıya sonra Horoz Lojistikte teslimat yapan numaraya gerekenleri söyledim. Ürünü almıyorum geri alın dedim.

Bunlar suçu birbirine attı tabiki kabul etmediler. Etraflıca kontrol ettim kırık köpük bile yoktu ,sonra servisi aradım geldiler ürünü kurdular. Tam gidecekken servis ekranda ufak bir çizik gördüm :S

Baktım çatlak :S

Servis değiştirebileceklerini söyledi ama pek umudum yok.

Ek garanti yaptırmayı da düşünüyorum.Bizim eski makineye göre çok sessiz geldi.

Durumlar böyle :S
  • quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

Çok enteresan bir alışveriş sonucu ürün bugün elime ulaştı.

Horoz Lojistik Çamaşır makinesini kapıya getiriyor ve bana ulaşamadığı için kapıda bırakıp gidiyor . Eşimle iş dönüşü bi geldik makine kapıda :S
    Sarıldım telefona önce N11 de ki kullanıcıya sonra Horoz Lojistikte teslimat yapan numaraya gerekenleri söyledim. Ürünü almıyorum geri alın dedim.

Bunlar suçu birbirine attı tabiki kabul etmediler. Etraflıca kontrol ettim kırık köpük bile yoktu ,sonra servisi aradım geldiler ürünü kurdular. Tam gidecekken servis ekranda ufak bir çizik gördüm :S

Baktım çatlak :S

Servis değiştirebileceklerini söyledi ama pek umudum yok.

Ek garanti yaptırmayı da düşünüyorum.Bizim eski makineye göre çok sessiz geldi.

Durumlar böyle :S

Makineniz hayırlı olsun, güle güle kullanın. Sıkma esnasında anormal bi ses var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi codename_lord -- 19 Haziran 2015; 23:46:07 >

• Hayır anormal bir ses yok !
    Fakat bi koku var normal mi sizce ?

• şu makineden ben de alayım diyorum ama her yer sanki anlaşmış gibi hiçbir internet sitesinde kampanya indirim vs. hiç bir şey yok. Ay başında 1000 TL'ye alınabilen makineyi 1200 TL'den aşağı bulamıyorum.
  • http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/profilo-cmg140dtr-9kg-1400devir-camasir-makinesi-170786776

50 TL bonus ile 1175 Tl ye geliyor. Çeşitli kombinasyonlarla sanırım biraz daha aşağıya inebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozmania

şu makineden ben de alayım diyorum ama her yer sanki anlaşmış gibi hiçbir internet sitesinde kampanya indirim vs. hiç bir şey yok. Ay başında 1000 TL'ye alınabilen makineyi 1200 TL'den aşağı bulamıyorum.

Aynen :) bende takıpteyim bu makıne icin Lütfen bir kampanya gördüğünüzde paslaşalım forum üzerinden :)

Arkadaşlar sizden de ricam herhangi bir kampanya gözünüze çarparsa paylaşırsanız sevinirim
  • Şuan en ucuz İstanbul Bilişim gözüküyor
  • https://www.youtube.com/watch?v=8cnOQ-WI6KY

her makinada sorun olabiliyor buda lg samsung arıza arat ondada çıkar . önemli olan servisin ürünün arkasında durabilmesi
  • Bende bu satıcıdan dün aldım. Fiyat 1225 lira idi şimdi düşmüş birde gittigidiyor 150 liralık çek veriyor.şans iste. Makina bir günde evime geldi. Farklı şehir olmasına rağmen banyoya kadar taşıdılar

• quote:

Orijinalden alıntı: erhan24

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/profilo-cmg140dtr-a-9kg-1400-devir-camasir-ma-167124776

50 TL Bonus ve 150 tl çek şuan en uygun bu

Dün bende buradan aldım. Hatta ilk 1225'den aldım sonra arayıp bilgilendirdi satıcı satışı iptal edip 1189 dan tekrar aldım. Hatta beni erhan zannedip başkasının satışı da iptal etmişti. Sizin ki olabilir mi? :)

• allplus arkadaş gerçekten çok dürüst bir satıcı telefonla aradı. makinayı sadede 15 dakikalık hızlı modda denedim onda bile başarılı yani ben sevdim.
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.