Şimdi Ara

90 Nesli Koş! Biraz Nostalji Yapalım.. (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
186
Cevap
23
Favori
5.341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
32 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Vay be..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sevdiklerim bunlar :

1. şahane pazar

2. ekmak teknesi

3. deliyürek

4. çılgın bediş

5. sıdıka

6. ruhsar

7. yılan hikayesi

8. ayrlsak da beraberiz

9. yedi numara

10. olacak o kadar
  • O zamanlar hayat daha güzelmiş yahu
  • Şimdiki hiçbir dizi hiçbir çizgi film o döneminkilerinin tadını vermiyor. Biz mi çok değiştik yoksa diziler mi ?

• Varya en çok ruhsar ve çarli izlerdim deli gibi. 94'lüyüm.. Ablamda 90'lı oda deli gibi çılgın bediş izlerdi az biraz hatırlıyorum onuda izlerdim. Ah ah

Birde klasik çizgi film tabi, bugs bunny'ler falan. Şimdi saçma sapan hep çizgifilmler. :( Bugs Bunny'nin "selam cınım" demesini bile özledim. :(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kavun11 -- 30 Eylül 2014; 2:29:29 >
  • Süper baba der çeker giderim. Daha ötesi yoktur! Yayn tarihi 25 Eylül 1993 – 6 Haziran 1997
  • - nereden veriyoz lan buna senin yüzünden gözlerim doldu ağlamamak için kendimi zor tuttum S: tasolar olsun bilye(meşe) olsun.Az eğlenmedik o zamanlar.Sokaklarda ne güzel eğlenirdik şimdi oyunlardan aynı zevki almak imkansız
  • Vay be abi böyle bişey yok ne günlerdi. O günlere dönmek için insan herşey yapası geliyor
  • dallas vardı ,bonanza vardı

tabi 90 lı yıllarda değil :))
  • hey gidi günler mahallede maç yapar düşe kalka akşam kararınca eve giderdik dizlerimiz kan içinde duşa girer daha sonra atarı oynardık, sabahın köründe kalkar pokemon izlerdim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ***redbull***

Bu dizilerin çoğu doksanlı yılların sonu 2000 lerin başı. 90 lı yıllar nostalji yapacam diyen adam Bizimkilerin videosunu koyar. Ey gidi hey...Pazar günlerin vazgeçilmezi. O gün ütü günüdür. evin her yeri ütüden buharlaşmış buram buram ütü kokusu sarardı evi. Yarın okul vardır ve o gün banyo günüdür. Tırnakların kesildiği gündür... Neyse ne ortamlardı bee (88'liyim)

İyide hocam... Arkadaş herşeyi doğru yapmış siz yanlış düşünüyorsunuz... O neslin çocuğu zaten bişeyleri "hatırlayabilecek bilebilecek" yaşa geldiği zaman zaman 99ların başı olmuş oluyor... 88liyseniz 1 yaşında ne hatırlıyordunuz allasen? (bizimkiler yayınlanma yılı 89-2002 arası)
  • +90

• şu foruma artık bir yaş sınırlaması koyun ya.bebeler gezmesin arada
  • Vay be. Zaman çok çabuk geçiyor gerçekten. Bir de bunlara ek olarak hayvanların efendisi mi ne vardı, yabancı dizi. Onu da hiç kaçırmazdım.
  • "Eyvah Babam" dizisi vardı. 95'liyim ama bu saydığınız tüm dizileri ve programları çok çok iyi hatırlıyorum.

EDIT: Hatırladığım diziler;

-Sev Kardeşim
    -Yarım Elma
    -Gülbeyaz
    -Avrupa Yakası(pek eski denmeyebilir)
    -Acı Hayat
    -Tatlı Hayat
    -Tatlı Kaçıklar
    -Baskül Ailesi
    -Yasemince

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spycho -- 30 Eylül 2014; 5:15:39 >
  • ekmek teknesinden sonra dizi izlemeyi bıraktım

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Norton_E -- 30 Eylül 2014; 6:05:00 >

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.