Şimdi Ara

BURDA SUREKLI TELEFON TAVSIYESI ISTIYORLAR NASIL BOLUMUNIZ VAR.. Apple'in yanindan gecemezsiniz bile

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hersey baslikta yaziyor.. Apple bolumunde cok guzel konu basligi varken burda surekli onu mu alim bunu mu alim tek konusmaniz bunlar.. Farkli konular da konusun 1 gun once acilan konu bugun baskasi tarafindan tekrar aciliyor acaba anlama yetersizligi mi var o kisilerde

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Tembellik ve hazırlopçuluk konusunda rakip tanımayanlar bolca var.mevcutta olan sorulmuş şeyleri hergün hergün sorup şahsına özel cevap bekliyorlar.bir iki sayfaya göz atsa soracağı şeyin aynısı var.

• quote:

Orijinalden alıntı: TIMERIDER

Tembellik ve hazırlopçuluk konusunda rakip tanımayanlar bolca var.mevcutta olan sorulmuş şeyleri hergün hergün sorup şahsına özel cevap bekliyorlar.bir iki sayfaya göz atsa soracağı şeyin aynısı var.

1. sana katılıyorum.
    2. iphone kaçtane marka varki. hangisi için için öneri isticek ki. android platformda bol çeşit olduğu için. ve 1. şıkta arkadaşın dediği gibi araştırmadığı için konu açıyorlar.
  • Cep telefonu tavsiyeleri kismina girip..

Burda surekli teleefon tavsiyeleri isteniyor yazanlarida gormus olduk..

Yemek tarifimi istesinler yani,elma armut gibi 3~4 tane model olmadigindan ve bu aya kadar ayni ebatta telefonlar olmadigindan applecilarla kiyasi sacma,bi suru ebat donanim kamera özellikleri android zenginligi,ki bunu manavci amca uretmediginden bolca model arasinda karar veremeyip soranlari yadirgamak sacma.

Apple alacak kiside burada tavsiye istiyor olabiliyor zaten.

Siz applecilar bilmezsiniz ama bataryasi uzun giden cihz onerisi isteyende oluyor kamerada sd kart yada su gecirmezlikte aranan krter olabilior tavsiye istemesi norml zaten bu baslik onun icin var.

Konuyu acanada sesli guldum ayrica git bataryasi olmayan,sd kartsiz telefona 2500lira ver sonrada uzerindeki etkisi eziklik ve boyle baslik acmak olsun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stevejones -- 29 Eylül 2014; 19:22:55 >
  • kubra6600 K kullanıcısına yanıt
    yav he
  • stevejones kullanıcısına yanıt
    Yaw bi git basimdan dandroidci

• kubra6600 K kullanıcısına yanıt
    En azından telefonda elma simgesi var diye kazıklanmıyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuhan9998 -- 29 Eylül 2014; 20:29:00 >
  • Toplasan 5 tane piyasasa alinabilecek İphone var,hangisi uyarsa onu alıyor adam.Burası Android değil tavsiye bolumu zaten.Bir telefona 2000 TL verdiğiniz için ve bataryayla uğraştığıniz için mi bu çabalar? Bide öğrenmiş Oyos coh stabil gördük stabili.

• Eminim bi iphone5s verseler hicbiriniz hayir demezsiniz kullandiginiz telefonla takasa

• quote:

Orijinalden alıntı: hakn1

apple kaliteli bir marka gerçekten,

üstüne başka telefon tanımam,

ben de telefonun modelini yükselttim,

iphone 7 aldım, 32GB

şurada bayağı uygun düşünenlere tavsiye ederim :)

http://www.indirimvekalite.com/telefonlar-k-86/akilli-telefonlar-k-87/iphone-7-32-gb-akilli-telefon-gumus-u-143496.html#.WJHvd9SLSzc

tüm mesajlarınız reklam amaçlı, bahsettiğiniz web sitesini öne çıkaran türden.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.