Şimdi Ara

QQ ve Crv kararsızlığı (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
1
Favori
2.457
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: altinok

Herkesin Cumhuriyet bayramı kutlu olsun.

Arkadaşlar, Peugeot 3008 için ne dersiniz? 1.6 dizel ve otomatik. Yukarıdaki 2 araca 3008 alternatif olur mu? Hem Honda'nın hem de Nissan'ın almak istediğim modelleri 2,0 motor iken bu araç 1.6
    Bu 2 modele alternatif olur mu ne dersiniz?

Hocam siz crv gibi güzel bir araca kakarar vermişken 3008 aklınıza nereden düştü ?

3008 i sıfır aldım ve tam 2 sene kullandım ve 13 bin km de iken yakıtından ve sorunlarından bıkıp sattım.

Sonra baktım ki 3008 peugeotta kimsenin önermediği bir model satarken ettiğim zarar da cabası.

Bana kalırsa crv alın Stepnenin yerine simit tüp takın istediğiniz kapalı otoparka girer çıkarsınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yeti al diyen arkadaşı eksiye boğmuşlar resmen
  • quote:

Orijinalden alıntı: vetenes

quote:

Orijinalden alıntı: altinok

Herkesin Cumhuriyet bayramı kutlu olsun.

Arkadaşlar, Peugeot 3008 için ne dersiniz? 1.6 dizel ve otomatik. Yukarıdaki 2 araca 3008 alternatif olur mu? Hem Honda'nın hem de Nissan'ın almak istediğim modelleri 2,0 motor iken bu araç 1.6
    Bu 2 modele alternatif olur mu ne dersiniz?

Hocam siz crv gibi güzel bir araca kakarar vermişken 3008 aklınıza nereden düştü ?

3008 i sıfır aldım ve tam 2 sene kullandım ve 13 bin km de iken yakıtından ve sorunlarından bıkıp sattım.

Sonra baktım ki 3008 peugeotta kimsenin önermediği bir model satarken ettiğim zarar da cabası.

Bana kalırsa crv alın Stepnenin yerine simit tüp takın istediğiniz kapalı otoparka girer çıkarsınız

Hocam Crv tamam çok güzel bir seçenek ama benzinli binsem epey bir yakıt külfeti olacak, tüp taktırsam tüplü araçlara yıllarca karşı çıktım kimseye önermedim ama bu sefer eleştirdiğim, beğenmediğim bir şeyi kendim yapacam içime sinmeyecek. Bir de 2. sınıf araç muamelesi yapılması zoruma gidecek. Yoksa crv bu 3 seçenek arasında tabiki benim de favorim ama.

3008 modelini de pug 407 sahibi bir arkadaşım önermişti, ilanlara inceledim içi falan güzel görünüyor ama tabiki kullanıcı yorumları önemli.

• Crv 1.6 dizel alın. 2.0 benzinli de lpg li kullanacaksanız alın. 1.6 dizel in sıfır ı olmasa bile az kullanılmış 2.El bulmaya çalışın derim.

En önemlisi karaktersiz qq almayın da ne alırsanız alın.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tuncay altuntoprak

Crv 1.6 dizel alın. 2.0 benzinli de lpg li kullanacaksanız alın. 1.6 dizel in sıfır ı olmasa bile az kullanılmış 2.El bulmaya çalışın derim.

En önemlisi karaktersiz qq almayın da ne alırsanız alın.

Doğru diyorsunuz da crv 1.6 modeli maalesef manuel şanjumanlı.
  • altinok A kullanıcısına yanıt
    E-hdi start stoplu 115 hp olan motor.
    Hdi 112 beygir start stop yok.
    Ikisi de euro5 motor.

Başkaları için yorum yapamam ama bizim araç 3 yılda 20.000 km yaptı sebebi evin ikinci aracı eşim kullanıyor.
    Keyfi gezme için kullanıldı. 2-3 defa tatile gittik.
    Şuan sahibindende satılık ilanı var.
    Almak isteyen 15 kadar Alıcı var istediğim rakamı veren iki kişi var.
    Lakin dedimya kararsızım satınca ne alacağız premiumlar uçtu gitti fiyat olarak.
    Sanırım kaldıracağım ilandan vazgeçtim diye.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.