Şimdi Ara

DAHA DEMIN ILK DEFA BI KIZA SARILDIM (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
202
Cevap
8
Favori
6.116
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
100 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu işin çaresi varmı demişsin.Yaş 25 ve buradan bakınca henüz çaresi bulunamadı.
  • Kendini küçümseyerek,aşağılayarak,suçlayarak, rahatlatmayı bırak.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam severek okuyoruz, yazılarının devamını bekliyoruz

Madem bu kadar heyecanlandın, belli ki hoşuna gitti. Asosyal olduğunu söylüyorsun ama belli ki olmak istemiyorsun. 19 yaşındasın ya! enerjin zirvedeyken kendi tarzına uygun ortamlara, arkadaş gruplarına gir. Emin ol bu yazdıklarına bir kaç sene sonra güleceksin.
  • Sizin icin biraz gec olmus sanki. Tavsiyem ilk once sarilabilecegin, hatta daha ileri gidebilecegim bir kadin bul. Nasil buldugun onemli degil. Bu ilk haraket karsi cinsi daha yakindan tanima imkani verir sana.ve o kadar heyecan yapacak birsey olmadigi hissini verir. Sonra git kendine bir kiz kanka yap. Devami gelir..

• quote:

Orijinalden alıntı: Seraphine

Gençlğini ergenliğini bilgisayar, playstation başında geçirip akıllı telefonlarına gömülen gençliğin haline bakar mısın ya. Okuduktan sonra dedim ki umarım CSB falandır, dalga geçmek için açmıştır ama değilmiş yorumlara bakarsan. Yazık diyorum sadece güzel kardeşim. 19 yaşındasın, tipin şeklin nasıldır bilemiyorum ama hadi güvenmiyorsun; hiç mi dost diyebileceğin kızlar yok etrafında? Sana arkadaşça yaklaşan bir kıza sarılıp, elini tuttuğun zaman vücudunu harekete geçirmeyecek bir dostun yok mu? 4 yıllık lise hayatında ve şuanda muhtemelen üniversitede ne yaptın sen arkadaşlık adına. Yakınımda olsan karşıma alır saatlerce konuşurdum seninle, bi güzel içerdik. Kendine yazık etme, hayat güzel. Çık dolaş, insanların arasına karış. Karşına çıkan insanlara şans ver, dostluklar arkadaşlıklar kur.

Söylemesi kolay

• Forumda kız yok mu şuna yardım edin

• Ben kendi halimden utanırdım adamın haline bak. Halime şükretmek için yarın camiiye gidebilirim şu an

• quote:

Orijinalden alıntı: mech.engr

Samimi bir arkadaşa benziyorsun bence bu bir mesaj. Bu bir çikiş kapisi olabilir senin için karşi cinse karşi bence bunu iyi değerlendir.

Kesinlikle. Kızları etkileyen en önemli unsur samimi ve korkmadan konuşmak

• Kızlar kendilerine öyle sürekli canı cicim erkeği sevmez farklılık ister abartmadan ağzına geleni samimi şekilde söyle

• Kardeşim ne demek söylemesi kolay yahu. Sanki biz bu yaşa pat diye ergenlği atlayıp geldik. Biz de yaşadık bunların hepsini. Brad Pitt miyim sanki ben, 6.5-7/10 tipim var. Ama sizin yaşadıklarınızı yaşamadık güzel kardeşim. Efsane derecede özgüven sahibi de değilim, az biraz utangaçlığım da var. Ama bunları yapmadık kardeşim. Sanal aleme gömülüp etrafımızda olan bitenlere, sosyal çevremize yüz çevirmedik. Gerektiği zaman pc başından kalkmaya, hoşlandığımız kıza gidip adam gibi açılmaya, arkadaşlarımızla oturup içmeye eğlenmeye vakit bulduk. İnsan ne yaparsa kendisi yapar güzel kardeşim. Kendinizi kolay olana itmeyin. Hayatınız boyunca bu alışkanlığınızın ceremesini çekersiniz benden söylemesi.

Sizin üniversiteye geçmiş hallerinizi görüyorum ben, arkadaşlarım var. Sabah akşam evden çıkmayan, oturup online oyun sardıran, hadi dışarı çıkalım deyince yok be sen çık sonra gelirim diyerek hayatı ertelemeyi huy haline getirmiş insanlar hepsi. Bir yandan acıyorum bir yandan üzülüyorum. Kendinize erken zamanda çeki düzen verin.

• quote:

Orijinalden alıntı: Seraphine

Kardeşim ne demek söylemesi kolay yahu. Sanki biz bu yaşa pat diye ergenlği atlayıp geldik. Biz de yaşadık bunların hepsini. Brad Pitt miyim sanki ben, 6.5-7/10 tipim var. Ama sizin yaşadıklarınızı yaşamadık güzel kardeşim. Efsane derecede özgüven sahibi de değilim, az biraz utangaçlığım da var. Ama bunları yapmadık kardeşim. Sanal aleme gömülüp etrafımızda olan bitenlere, sosyal çevremize yüz çevirmedik. Gerektiği zaman pc başından kalkmaya, hoşlandığımız kıza gidip adam gibi açılmaya, arkadaşlarımızla oturup içmeye eğlenmeye vakit bulduk. İnsan ne yaparsa kendisi yapar güzel kardeşim. Kendinizi kolay olana itmeyin. Hayatınız boyunca bu alışkanlığınızın ceremesini çekersiniz benden söylemesi.

Sizin üniversiteye geçmiş hallerinizi görüyorum ben, arkadaşlarım var. Sabah akşam evden çıkmayan, oturup online oyun sardıran, hadi dışarı çıkalım deyince yok be sen çık sonra gelirim diyerek hayatı ertelemeyi huy haline getirmiş insanlar hepsi. Bir yandan acıyorum bir yandan üzülüyorum. Kendinize erken zamanda çeki düzen verin.

Cok haklisiniz.. baska tavsiyeleriniz varsa abi pmden alabilirmiyim?

• Lise son sınıftayım. Öyle İzmir falan da değil. Kahramanmaraş'ta yaşıyorum. Bazen bayram dönüşü falan olur, sınıfa girince beni özleyen sarılır. Bir konuda bir şey elde etmiştir ben gidip sarılırım. Üşüdüğü zaman olur gelir koluma girer beni ısıt der. Arkadaşlar bunlar normal şeyler. Sarılmak çok güzel bir şeydir. Öyle öpüşmek falan gibi değil. Direk insana güç veren, güven veren, yalnız olmadığını hissettiren bir histir. Lise dönemi boyunca hiç kendimi yalnız hissetmedim. Bu size bağlı bir şeydir,ya kızlar ile konuşamayan, utanan,kızların sizden uzak durduğu abaza çocuk olursunuz. Yada herkesin güvenini kazanmış harbi bir dost. Tabiki sınıftaki bütün kızlarla sarılmıyoruz ama bi 10 tanesiyle falan o kadar samimiyiz. Bu olayın en güzel yanı nedir bilir misiniz beyler? Eğer bir kızdan hoşlanıyorsanız sınıf arkadaşlarınız kızı size ayarlar. Böyle arkadaşlıklar kurmak istiyorsanız tek kural var, asla sınıfındaki bir kız ile sevgili olma.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhammet

Aktı mı?

Kahkaha attim sabah sabah saolasin hacim ya :D

• sonra bi bakmışsın donda ıslaklık

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sen şu aşiri asosyalim konusunu acan eleman degilmisin

• quote:

Orijinalden alıntı: thesoultaker1

Sen şu aşiri asosyalim konusunu acan eleman degilmisin

tabi ki benim, baska kim olabilir ki?

• Yas 19 sa hakkaten kestir gec.

• Nasırlı el resmi vardı biri onu koysun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • okumayın BİM
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.