Şimdi Ara

kablosuz 100 TL ye kadar mouse tavsiye

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • öncelikle merhaba. arkadaşlar sizden ricam kablolu al oyun mouse alacaksan vs. yazılar yazmamanızdır. notebookta kablolu mouse olmuyor :) . kablosuz olarak sizce alınabilecek mouse hangisi niye .? ( eski kullandım mouse microsoft 4000 . açıkcası memnundum fakat bir süre sonra tuşunda sıkıntı çıktı ve bir daha almak pek istemiyorum ) ... TEŞEKKÜRLER .

• Logitech m705 e bir göz atmanızda fayda var.
  • önerin için çok saol fakat olumsuz yorumları gördüm tuşlarının ve hassaslığının bozulduğuna dair doğrumudur . fiyatı 130 tl civarı değermi ? ... TEŞEKKÜRLER ...
  • lunhker kullanıcısına yanıt
    Öncelikle biraz araştırırsanız 100 tl nin altına bulabilirsiniz. İşin doğrusu ben hiç kullanmadım ama markaya olan güvenim tam. Mutlaka bir şekilde sorunu hallediyorlar. Yeterki fatura ve garanti belgesini kaybetmeyin. En azından Logitech Türkiye için bu belgeler önemli.
  • büyük ihtimal önerdiğinizi alabilirim . fakat hala önerileri beklemekteyim . çok teşekkür ederim tekrardan .
  • quote:

Orijinalden alıntı: lunhker

büyük ihtimal önerdiğinizi alabilirim . fakat hala önerileri beklemekteyim . çok teşekkür ederim tekrardan .

2 tane M705 var bende çok güzel mouse rahat ol.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.