Şimdi Ara

Total War: Attila'dan 15 Dakikalık Oyun İçi Video

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
247
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

•     Sega'nın bağımsız bir paket olarak duyurduğu Total War: Attila'nın ilk oynanış videoları ortaya çıktı. Gamespot tarafından yayınlanan yeni videoda oyunun oynanış dinamikleri ve grafikleriyle ilgili detaylara göz atıyoruz.

Total War: Attila'nın senaryo kısmında Attila Han'ın ordusunu kontrol edeceğiz. M.S. 395 yılında Batı Roma İmparatorluğunun yıkılışına tanıklık edeceğimiz yapımın yeni videosunu aşağıda bulabilirsiniz.

• Rome 2 nin o kadar sıkıntısı olmasına rağmen 1000 saatin üzerinde oynamışım, bu oyun daha iyi olacak kesinlikle artık ne kadar oynarım bilemiyorum.
  • oyun sanki biraz hızlanmış gibi geldi bana bu dlc çok sağlam olacak gibi bekliyoruz. :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KardesBekle

oyun sanki biraz hızlanmış gibi geldi bana bu dlc çok sağlam olacak gibi bekliyoruz. :)

Bu dlc değil ek paket.
  • Bu ek paket de değil panpalar.
  • ilk duyurulduğunda oynadıkları oyun işte

• Optimizasyonda sıkıntı olmazsa bayağı bir zaman meşgul eder.
  • Geleceği belliydi. Barbar Invision gelmişti. Şimdi sırada Büyük İskender var. Ayrıca biraz araştırsalar Doğunu kahramanlarınıda konu alan DLC paketleri çıkarsalar.

> Artık TW yetmez oldu, Biraz daha Antik Çin'e uzanılsa... Adamlar o kadar Set yapmış.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.