Şimdi Ara

ALINIK 100 tlye 1 tb 2.5 laptop diski ve 1.5 tb 2,5 usb disk öncelik izmir elden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
439
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    laptop diski arıyorum 2.5 luk 1 tb 100 tl verebilirim.

öncelik izmir.
    öncelik 7200 rpm.
    öncelik garantisi devam eden.

kıyıda köşede durup da işime yaramıyor hiç kullamama gerek olmaz diyen bir satıcı arıyorum. değerinden ucuza satmak isteyen satıcı arıyorum.

cd-rw yi çıkartıp ikinci disk olarak bağlayıp deneme yapmayı veya yedekte dursun diye almayı düşünüyorum o nedenle aciliyeti yok.

diski satmak isteyenler hdtune test sonuçlarının resmini gokovav@yahoo.com adresine gönderebilirsiniz. hdtune quick test ve health sekmesi ekranlarının görüntüsünü atanlardan diski almayı düşünüyorum.

ayrıca 1.5 tb usb 2.5 disk arıyorum 150 tl verebilirim.

iyi alış verişler.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tassadar -- 24 Aralık 2014; 11:27:56 >

• tassadar kullanıcısına yanıt
    95 Tl'ye varsa bende aliyim
  • 1 tb sıfır hdd var 5400 rpm 125 tl uygun görürseniz dükkanım kısmından ürünü inceleyebilirsiniz
  • Değerinden çook daha ucuza satıcı arıyor fakat kendisi ne hikmetse piyasa üstü satıyor. 300tl ye sattığı ekran kartına son oluru nedir diye mesaj atıyorsun 299tl diye dalga geçiyor. Elimde 2TB Sata3 64mb 7200rpm HDD var sana beleş istermisin? üstüne bir de evde ki kullanmadığımız elektrikli sobayı vereyim.
  • her türlü yorum serbesttir.

ikinci el alış verişin mantığı benim açımdan

ürün alımında------> kaliteli güvenilir ürünü uygun fiyata almak (sıfırının %60 ile %70 i değerine)
    ürün satımında------> evde yer kaplamasın birinin de işini görsün bana da başka bişi alırken kaynak yaratsın amacıyla (%55 ile %65 değerine) satmaktır.

Yine her zaman söylediğim gibi yorum serbest. Ben 300 tlye ekran kartı satmıyorum. Daha doğrusu ilanlarımda son 2 yıldır hiç ekran kartı yok. Ekran kartı ile ilgili yorum yapan ne kafası yaşıyor acaba?

1 tb ikinci el notebook diskleri 120 den satılıyor 20 tl ucuza aramamın kimleri ne kadar ve nasıl rahatsız ettiğini de anlayabilmiş değilim?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.