Şimdi Ara

Telefondan Anlayanlar bi Tavsiye ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
695
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaşlar yakın zamanda bi telefon alcam fakat anlamıyorum bu işten . samsung galaxy note 3 , samsung s5 , sony xperia z2, gm discovery elite, lg g3 ve nokia lumia 1520 hoşuma gidenler . siz ne dersiniz bi de bu androidle windows phone arasında ki bariz farklılıklar neler yardım ve tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler

• Android,açık sistemdir,kendi istediğin gibi yaparsın herşeyi.WP kapalı ama stabil sistem.Aralarında Z2 ve Lumia 1520 en iyileri öbürlerine bakma,ben Z2 diyorum ama ne yapicaksin telefonla belirtirken iyi olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows phone marketinden dolayı tavsiye etmem hocam, açıklamayı arkadaş yapmış
    Z2 gayet iyi cihazdır sesi dışında diğer yazdıklarınızdan eksik kalan bir yanı yok.

Z2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Z2

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bahsı gecenler ıcınde en ıyı cıhaz Z2 dir
  • Z2

• Bir WP kullanıcısı olarak, WP önermiyorum. Android hiç deneyimlemedim ancak etrafımdan gördüğüm kadarıyla z1c, z2, g2, g3, htc one m8 gibi üst seviye cihazlar güzel cihazlar kasma vs yok. Nexuslarında fanı çok bunuda belirtelim.

WP uygulama sayısı ve mevcut uygulamaların kalitesi itibariyle beni tatmin edemedi.
  • Z2 tabiki.

• z2 biraz sorunlu incelemelere bakarsan.

onunçün z3 ü bekle.
  • asus'un zenfone 6'sını da merak etmiyo değilim o da aklımı karıştırıyo
  • uçan tekme kullanıcısına yanıt
    Hocam baktığınız incelemelerdeki telefonlar eski seri sony yeni seri z2 lerde sorunları çözdü ben bu ay aldım z2 ne kasa açıklığı var nede bahsedilen diğer sıkıntılar
  • batuhan9998 B kullanıcısına yanıt
    ısınma ve 4k çekimlerde takılma sorunlarından bahsediliyo bunlar çözüldü mü dostum çözüldüyse z2 çözülmediyse g3 alıcam
  • 4k çekimlerinde her telefon ısınır ben aldığımdan beri takılma yaşamadım ama sen aldığında yaşarsın bilemem ama benim telefonumda gerek 4k çekimde gerek diğer uygulamalarda takılma yaşamadım ısınma olayıda bu çipseti kullanan tüm telefonlar kadar ısınıyor
  • Seçeneklerden g3 onların dışında ise beklersen note 4 windows phone ise windows 10ile anca düzelmeye başlar şuan hala erken

• Z2.
  • Z2
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.