Şimdi Ara

Iphone 6 Vasıtasıyla Apple'a Sallayanlar Gelin Bakalım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
198
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler bu Iphone 6'nın bükülme olayını birisi yaptı, diğerleri de arkasından devam etti. Ben ki Apple'ı zerre kadar sevmedim bugüne kadar, ios işletim sistemini falan da hiç sevmem. Beni bilende bilir Samsung fan'ı sayılırım bunu da açık açık söylerim ama genelde tarafsız yorum yapmaya çalışmışımdır yada yapmışımdır. Aşağıdaki video'yu izleyin bir. Yiğidi öldür hakkını yeme derler. Bu ne saçmalıktır. Adam telefonu bükecem diye nerdeyse elindeki tüm gücünü uyguluyor. Bu gücü Z2'ye, S5'e, One 2'ye, G3'e uygulayın bakalım hangisi ortadan ayrılmayacak. Var mı bunu yapabilecek yiğit? Yok çünkü neden mi? Çünkü şu zamanlar Apple'a çamur atma kampanyası başlatılmış. Kim ne derse desin Iphone bu sefer yapmış bu cihazı. Ekranı falan da çok iyi. Tabi bu çamur atma kampanyasının başını Samsung ve LG alır. Ekranı büyütme konusunda onlar öncü olduğu için Iphone, 6'da bu işlemi telefona uygulayınca çamur atma kampanyası başlatıldı. Biraz dahi tarafsız bakarsanız dediğimi anlayacaksınız.

http://www.youtube.com/watch?v=-58g-sMrkys

Ana konu:http://forum.donanimhaber.com/m_97826230/tm.htm

• Yıllardan beri iphone vs samsung kapışmasını takip eder ve iphone'u sanki babam icad etmiş gibi savunurum. Yazdıklarını saygıyla okudum ve videoyu izledim. Bu adamın uyguladığı aynı ebatlarda bir çeliği bile eğecek düzeyde maşallah :)
  • Telefonu cebindeyken bile bükülmüş kullanıcılar var sen ne diyorsun?
  • Arkadaşım bahsedilen bükülme cepte yani normal kullanımda oluşuyor bu videolara bakılarak patlak vermedi olay anlıyorum tarafsız olabilirsin ama konu açmadan önce araştırmanı iyi yapsaydın son olarak apple firması bunu kabul etti ve kendide servisten değişim yapabilirsiniz diye açıklama yaptı zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Benim arkadas knk iphobe 6 aldim dedi cebinden bir cikardi ekran yamuk cocuk remen yikildi

• Arkadas millet hakkatten sapitmis, ugrastigi islere bak..

• Ystipi kullanıcısına yanıt
    Geldik nolacak

• Savunulacak bir tarafı yok bu durumun telefon eğiliyor bu belli ama birde şöyle bir durum var Apple hatasını kabul edip hiç çekinmeden telefonun yenisini veriyor firma aldırış etmemiş olsa neyse

• Diğer markalara bi şey olmaz diyen yok ki zaten ancak şunu söylüyorum diğerleri bükülmez kırılır atarsın üzülürsün ki bu zayıf bi ihtimal ama 3 bin lira verdiğin telefon bükülürse ne atabilirsin ne de kullanabilirsin evlat acısı gibi koyar adama

• Evet diger markalar bükülmüyor izlemedin mi

• quote:

Orijinalden alıntı: teardrop2882

Benim arkadas knk iphobe 6 aldim dedi cebinden bir cikardi ekran yamuk cocuk remen yikildi

Cok iyi be yikilmasin tutta

• quote:

Orijinalden alıntı: ahtapot01

Geldik nolacak

Samsung ve htc yi tek gecerim gerisi hurafe

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.