Şimdi Ara

S3 mini alınır mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
189
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Maxi pro 5 kullanıyordum ve durduk yere anakartı yandı. Ben de s3 mini almaya karar verdim. (sıfır alacağım) o fiyatlarda ondan iyisi var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• acıkcası s3 hatta daha kotusu mınıyı onermem,tamamen eskı teknolojı ve samsung arayuzu sayesınde kısa surede stabıllıgnı kaybedıyor,600-700 arsında bır butcenız varsa oncelıkle Moto G onerırım,alternatıf olarak asus zenfone 5 yada xperıa sp bakın derım.
  • Kesinlikle onermen vasat cihaz,1 ay sonra takılır,ısınır rehberde 20 saniyede girer,ciddiyim.Moto G,Zenfone 5-6,SP,LG L90 çok çok daha iyi,S3 den iyi cihazlar.Ben Moto G kullanıyorum,her isini rahat görüyor çok memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

acıkcası s3 hatta daha kotusu mınıyı onermem,tamamen eskı teknolojı ve samsung arayuzu sayesınde kısa surede stabıllıgnı kaybedıyor,600-700 arsında bır butcenız varsa oncelıkle Moto G onerırım,alternatıf olarak asus zenfone 5 yada xperıa sp bakın derım.

Bunlar için geldim.
    +1' i koydum gidiyorum.

Samsung' un Note serisi hariç aldığı parayı hak etmiyor.

• @stevejones @berkem01 @yunus626emre bu dediğiniz telefonlar android değil mi? Bi de zenfoneun özelliklerini sayabilir misiniz? Dandik bir telden giriyorum bakmak zor oluyor. Şimdiden teşekkürler..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dirkules

@stevejones @berkem01 @yunus626emre bu dediğiniz telefonlar android değil mi? Bi de zenfoneun özelliklerini sayabilir misiniz? Dandik bir telden giriyorum bakmak zor oluyor. Şimdiden teşekkürler..

Hepsi Android.Zenfone 5 2 GB RAM,Intel Atom İşlemci (Tüm oyunlari rahat oynatır)16 GB hafıza IPS 8 MP Kamera 1.3 On Kamera

• quote:

Orijinalden alıntı: berkem01

quote:

@stevejones @berkem01 @yunus626emre bu dediğiniz telefonlar android değil mi? Bi de zenfoneun özelliklerini sayabilir misiniz? Dandik bir telden giriyorum bakmak zor oluyor. Şimdiden teşekkürler..

Hepsi Android.Zenfone 5 2 GB RAM,Intel Atom İşlemci (Tüm oyunlari rahat oynatır)16 GB hafıza IPS 8 MP Kamera 1.3 On Kamera

650 lira falan mı fiyatı? Kusura bakma soruyorum ama bakamıyorum cidden...

• quote:

quote:

quote:

650 lira falan mı fiyatı? Kusura bakma soruyorum ama bakamıyorum cidden...

ZF 5-700 TL.Moto G 630 TL.Xperia SP 750 TL.Mühim değil

• moto g alın daha iyi
  • berkem01 B kullanıcısına yanıt
    Bi net kafeye gidip moto g ve zfyi karşılaştırırım

• quote:

Bi net kafeye gidip moto g ve zfyi karşılaştırırım

Kısaca belirtirsem,Zenfone kasası çok kalın,Bataryası daha düşük,Ses kalitesi kotu.Moto G SD card yok,kamera biraz daha geride.Benim onerim Moto G,Android sürümü olarak ta en hızlı cihazlardan.

Hocam bak sesi unutmuşuz. Ses benim için önemlidir. 650 - 700 civarında en iyisi bu telefonlar mı?

• quote:

Hocam bak sesi unutmuşuz. Ses benim için önemlidir. 650 - 700 civarında en iyisi bu telefonlar mı?

Aynen,Zenfone ses olarak çok kotu belirteyim bunu, bizzat gördüm.Moto G de ses çok temiz belirtmeden gecmeyim.https://www.google.com.tr/url?sa=t&source=web&rct=j&ei=EIopVPeGI8XaaL3YguAI&url=http://www.youtube.com/watch%3Fv%3DkVcSLMPcU2s&cd=2&ved=0CB0QtwIwAQ&usg=AFQjCNE8d0gXbOc3jzQ5YFhvujbBm9zH3Q

Moto g alıcam galiba

• quote:

Moto g alıcam galiba

Hayırlı olsun hocam.Sorun olursa ben buradayım yine :)

• quote:

quote:

Moto g alıcam galiba

Hayırlı olsun hocam.Sorun olursa ben buradayım yine :)

Tamam, teşekkür ederim

• S3 mini çok eski alma sakın xperia L alabilirsin 599tl fiyatı

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.