Şimdi Ara

LCW ürünleri giyer misiniz? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
144
Cevap
1
Favori
3.638
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
13 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Eskiden kaliteliydi. T shirtler cekme yapmaz renk atmazdi. Simdi cogu pahali markanin rengi soluyor cekiyor. Polodan tonla verip aldigim pantolon talimatlara uymama ragmen soluyor. Colinsin t shirtleri x bedenden s ye cekiyor o derce kotu. De factonun kalibi uzun bana olmuyor. Ne giyecegiz sasirdik simdilerde. Eski lcw olsaydi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sokakta insanlarla pişti olmamak için artık giymiyorum. Önceden giyerdim o ayrı dava. Ama artık çok daha fazla yaygınlaştı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kararanay

Sokakta insanlarla pişti olmamak için artık giymiyorum. Önceden giyerdim o ayrı dava. Ama artık çok daha fazla yaygınlaştı.

Cok ürün birbirinin benzeri gerçekten

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Abercrombie g star raw lacoste giyiyorum

• Linkteki ürünün M bedeni sabah stoktaydı 1 saat içinde tükendi elinde olan var mı bundan?

http://www.lcwaikiki.com/urun/outlet/XSIDE/erkek/Ceket/2066838/420822
  • Bu magazadan birsey aldiktan sonra 3 gun icerisinde en az 10 kiside gormeniz muhtemel

3 yildir giyinmiyorum
    Jack jones,pull, h&m onerilerim

• Benim hoşuma gitmiyor lcw yani giymiyorum, Mavi LTB Levis Jack Jones giyerim
  • Ben mağazasına bile uğramam ama annem doğum günü hediyesi gömlek almış. Annem aldığı için severek giyeceğim.
  • çöp, sadece pijaması alınabilir evde giymek için. hem iğrenç bi marka değeri hemde çok kötü bi kalitesi var, kullan at malzemeler. parasında değilim ama nerde şakirt var lcw'den giyiniyor kötü bi marka.
  • giyiyorum
  • Pişti olmak için giyilebilir aslında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibob -- 29 Eylül 2014; 16:49:41 >
  • Asla

• pantalon alınacaksa ucuz yollu lcw alıyorum ama diğer ürünlerde pişti olma durumları var aynı anda 3 ayrı kişide aynı kapriyi gördüm geçen ay ama farketmez maddi durumu elverişli olmıyanlar için gayet iyi bir yer
  • çocuguma 20tl ayakkabı aldım. Kaliteli gibime geldi. Pazarda bile 25tl kağıt ayakkabı varken bu ideal.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • pantolonları da çabuk soluyor güneşin altında.
  • Bazen gayet uygun fiyatlara çok güzel ürünler satıldığı oluyor. Gidip bilmem nerenin sadece 1 kazağına 150 tl bayılmaktansa lcw den 20-30 lira arasına 2-3 kazak alınabilir.
  • Giymem haci, bi t shirt aliyosun 10 kisinin 11 inde ondan var.

Pisti olma isini sevmiyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: qGece

Ailemleyim.Fazla para harcamak istemiyorum.
    Gercekten sacma sapan urunleri komik fiyatlara satiyor.1 seneden fazla kot dayanmiyor bana.

Geçen yıl bu zamanlar ltb'den kot aldım yırtılmaya başladı bikaç hafta önce ve giymeye korkuyorum şu an. 5 sene önce lcw'den kot aldım ondan sağlam hatta eskime yeri bile yok ki ben o kotu 2 yıldan fazla giydim her halükarda sağlam çıktı lcw kotu Neyse içimi dökeyim dedim bi daha da ltbden kot almam.
  • Giyinmem.
  • vaykiki vaykiki vaykiki vayvay

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.