Şimdi Ara

internetten avea hat aldım, ama...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
486
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Hiç yapmadığım ama senelerdir aradığım numarayı bulduğum internetten avea hat aldım. Adam yarın kargoya teslim edecek. Öğrenmek istediğim ; bulunduğum şehirde hattı açtırmak mümkündür değil mi? Avea bayisi açıyormuş ama ilk defa bu işe girdiğim için Size sormak istedim. Bir problem çıkar mı acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OrhaNyvz -- 29 Eylül 2014; 8:45:48 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bir Avea bayisine gidip durumu anlatın zarfın üstündeki barkod numarasını sisteme tanıtıp hattı adınıza açarlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

Bir Avea bayisine gidip durumu anlatın zarfın üstündeki barkod numarasını sisteme tanıtıp hattı adınıza açarlar.

Cevabınınız için teşekkürler... İnanın içim ferahladı :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrhaNyvz

Merhaba arkadaşlar,
    Hiç yapmadığım ama senelerdir aradığım numarayı bulduğum internetten avea hat aldım. Adam yarın kargoya teslim edecek. Öğrenmek istediğim ; bulunduğum şehirde hattı açtırmak mümkündür değil mi? Avea bayisi açıyormuş ama ilk defa bu işe girdiğim için Size sormak istedim. Bir problem çıkar mı acaba?

Sonucu buraya tekrar yazarsaniz merak eden arkadaslar sayenizde aydinlanmis olur.

• Alt bayii ye sordum, öyle bişey olmaz dedi ama bide ana bayii ye soracağım bakalım.

• quote:

Alt bayii ye sordum, öyle bişey olmaz dedi ama bide ana bayii ye soracağım bakalım.

Gelen zarfın üzerinde stikır olur, o varsa sorun yok. Onunla birlikte, kimliğiniz yanınızdaysa, hattınızı dilediğiniz yerden aktif edebilirsiniz. Alt bayi işine gelmediği için olmaz demiş, çünkü onun için o iş angarya :)
  • Avea bayisi olmaz dedi. Müşteri Hizmetlerini aradım mail gönderin Size yapacaklardır dedi. Olursa müşteri hizmetleri yolu ile halledeceğim.

• açıyorlar kardeşim. biri açmıyorsa diğeri açar merak etme.. ben açtırdım haziranda .. hala kullanıyorum. sıkıntı yok :)
  • İşin kötüsü burda bir tane avea bayii var :)

• Yakın zamanda bu şekilde hat açtıran birini tanıyorum hocam, başka bir bayi ile iletişime geçip sormanız faydalı olacaktır.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

İşin kötüsü burda bir tane avea bayii var :)

Zarfda bir eksiklik yoksa stikırı barkodu varsa açmak zorundalar. Siz zarf gelince bayiye gidin mutlaka açacaklardır. Bende aynı şekilde açtırmıştım..
  • Merhaba arkadaşlar, Bayburt'ta ana ve alt bayilere açtırtamayınca, Rize'de hallettim. Yardımcı olan ve öneri sunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

• Acmamalari ilginç olmuş çünkü hatti açanbayi AAveadan pirim alıyor.

• quote:

Merhaba arkadaşlar, Bayburt'ta ana ve alt bayilere açtırtamayınca, Rize'de hallettim. Yardımcı olan ve öneri sunan tüm arkadaşlara teşekkür ederim.

Hayırlı olsun, kimse sormamış ama hattı ne kadara aldınız ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.