Şimdi Ara

Bu özellikte telefon arıyorum yardımcı olabilir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
365
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Bayan arkadaşım için telefon arıyorum.Bayanların telefonları nasıl kullandığını bilirsiniz.Sosyal medyadaki hız,özellikle kameranın iyi olması önemli.

Tavla okey gibi oyunlar dışında oyun oynayacağını düşünmüyorum o yüzden mükemmel işlemci olmasına gerek olmadığını düşünüyorum.

Dediğim gibi kameranın bir de bataryanın iyi olmasını istiyorum.Batarya her akıllı telefonda sıkıntı ama olabilecek en iyi olması makul.

Fiyat aralığı ise en fazla 1000 civarı.Eğer çok çok iyi telefon var diyorsanız 100-200 daha esnek davranılabilir fiyat konusunda.

Bu özelliklerde tavsiye edebileceğiniz telefonları yazarsanız sevinirim.İyi günler.

Edit; Arkadaşlar tüm marka telefonların bulunduğu kategoriye konu açamadım bir alan seçmelisiniz uyarısı verdi.Bende rastgele bölüme açtım ama her marka telefon olur

problem değil yeter ki aradığım özellikler bulunsun.Eğer öyle bölüm varsa yetkili arkadaşların taşımasını rica ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samtiger -- 28 Eylül 2014; 22:51:31 >

• Lg g2 hocam.. 1200 Tl ye bulabilirsiniz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sizin için en ideal telefon LG G2 olur ancak. İstanbul Bilişimde 16 GB olanının fiyatı 1170 TL idi en son
  • benim de aklıma lg g2 geliyor
  • Huawei ascend p6 derim.on kamerasi da dahil guzel resim cekiyor tasarimi da oldukca mukemmel.bakmanizi oneririm

• quote:

Orijinalden alıntı: GodisCoking

Huawei ascend p6 derim.on kamerasi da dahil guzel resim cekiyor tasarimi da oldukca mukemmel.bakmanizi oneririm

Aklima gelmedi.. g2 ye alternatif huawei olabilir.. ama ilk tercihiniz g2 olsun..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bazen13 -- 28 Eylül 2014; 23:40:26 >
  • G2 ya da Xperia Z1-Z

• Al G2

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.