Şimdi Ara

Mobilite: Detaylı iPhone 6 analizi, Galaxy Note 4, Xperia Z3 serisi, BlackBerry Passport ve dahası...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
3
Favori
2.835
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilite'nin yeni bölümü her zaman olduğu gibi yine dopdolu. Sunucularınız Erdi Özüağ ve Ender Yıldız, uzun ve oldukça detaylı bir şekilde iPhone 6 ve iPhone 6 Plus analizi yapıyor, Samsung Galaxy Note 4 ve Sony Xperia Z3 ailesini masaya yatırırken, ünlü aksiyon kamerası GoPro'nun yeni Hero 4 modeliyle selamlaşıp, BlackBerry Passport'u konuşuyorlar. Uzun ve keyifli bir sohbet sizleri bekliyor, iyi seyirler. 

• z3 compact en iyisi gerisi yalan...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anasayfa haberlerinde oylama sistemini geri istiyoruz. Eskiden yararlı yorumları en üstte görmek oldukça faydalı olabiliyordu ama şimdi yorumlar kısmı sanki yokmuş gibi geliyor insana.

Videonun 38. dakikasındaki hata komik olmuş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi *siteci* -- 28 Eylül 2014; 23:41:16 >
  • Gazoz kapağı alınır mı

Mobilite: Detaylı iPhone 6 analizi, Galaxy Note 4, Xperia Z3 serisi, BlackBerry Passport ve dahası...

• quote:

Orijinalden alıntı: unflattering

z3 compact en iyisi gerisi yalan...

+1
    sony z1c ve z3c telefon dünyasında şuana kadar atılmış en büyük adımlardan biridir

izleyelim bakalım mobiliteyi
  • ender bişe bilmiyo anca erdiyi dinliyo dediklerine he diyo

• beyaz futbolu açtım fenerin mağlubiyetine ağlayan futbol profesörlerini kahkaha atarak izliyorum.
    bir yandan video önbelleğe yükleniyor.
    bir wc bio break ardından , kola ve cipsle mobilite başlıyor ;)
    arka planda sinan engin pandası ahahaha

• Note 4 gerçekten çok iyi. Note 3 ün üzerine eklemişler. Üstelik eskisi gibi soyulma da olmayacaktır.

• quote:

Orijinalden alıntı: grkankot2

quote:

Orijinalden alıntı: java

@grkankot2

Sen sütünü iç, çöp tenekene yat bence...

emekli yönetici ancak onla bunla laf dalaşına giriyor ...
    telefona yorumumu yaptım bu hiddet neden ?
    Laf etmiyorum cevap da vermiyorum sizi forum kuralları linkine davet ediyorum

Telefona yorumunu yapmışsın ha. O düzgün bir yorumsa ben de bol şerbetli revani tatlısıyım.
  • henüz video yu izlemedim .. ama şu video öncesi birden çıkan reklamlar için ses olayına bir çözüm getirseniz çok güzel olacak , reklam almayın demiyorum sonuçta gelir kaynağınız ama ses olayını kısık verseniz ya da sessiz konumda başlatsanız en azından güzel olabilir ..

• quote:

Orijinalden alıntı: mhcd

quote:

Orijinalden alıntı: unflattering

z3 compact en iyisi gerisi yalan...

+1
    sony z1c ve z3c telefon dünyasında şuana kadar atılmış en büyük adımlardan biridir

izleyelim bakalım mobiliteyi

Android de evet

• quote:

quote:

@grkankot2

Çöp diye bir yorum-eleştri olmaz. Çöp diyerek o telefona para verenlere saygısızlık etmiş olursun. Kaldı ki daha ülkende Çin'e telefon yaptırıp marka bastırmadan başka ilerleyenilen yok. Burada oturduğunuz yerden çöp yazmak dünyanın en kolay şeyi.

• 74 dakıka izledim ama ne anladım ben onu anlamadım

• Video süresi çok uzun 74 dk.Daha izlenebilir videolar bekliyoruz.Üstteki boş yorumlardan da anlaşılıyor kimse videoyu izlemiyor.
  • Apple watch'u unutmuşsunuz :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalmilita -- 29 Eylül 2014; 0:07:19 >
  • Guzel program olmus sikilmadan izledim. Ayrica Z3C hakkinda biraz daha konussaniz iyi olurdu. Ozlemisiz programi.guzel oldu gece gece
  • Unbox therapy icin "nemalanma" demek biraz agir olmus 1.2m takipcisi vardi o videodan once

Iki kat hiz artisi 6s te olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kule_genclik -- 29 Eylül 2014; 0:22:34 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Vestel standının resmini çekseydiniz keşke. merak ettim nasıl gösterişliymiş.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Lumines

quote:

quote:

@grkankot2

Çöp diye bir yorum-eleştri olmaz. Çöp diyerek o telefona para verenlere saygısızlık etmiş olursun. Kaldı ki daha ülkende Çin'e telefon yaptırıp marka bastırmadan başka ilerleyenilen yok. Burada oturduğunuz yerden çöp yazmak dünyanın en kolay şeyi.

-bataryası çöpse
    -malzemesi çöpse bükülüyorsa
    -androidde yıllardır kullanılmasına rağmen nfcyi mukemmel yenılık dıye tanıtıyorlarsa
    -3.5inch ideal deyip sonra tukurdugunu yalayıp buyuk ekranlı telefon çıkartıyorsa
    -Bunca şeye rağmen 3bin küsur liraya alınıyorsa
    KUSURA BAKMA AMA ÇÖPTÜR

yeterli midir ?? Bunlar herkesin bildiği şeyler ilk defa duymuyorsunuz

Sen buraya kavga çıkarmaya gelmişsin. Ben sana neden çöp dedin 50 madde şeklinde surala demedim, o yüzden "yeterli midir?" diye bir şey ispatlamana gerek yoktu.

Iphone 6 Plus'ın bataryası çöp değil, yani 2900mah yerlerde sürünürken 3200 jerenatör etkisi yapmıyor.
    Tükürdüğünü yalamak kısmını anlamadım. Adamlar 5.5" i elinize uygun alın diyerek yapmadı. Dediğin gibi olsa bile faydası kullanıcılara oldu. Çok rahatsız olduysan tükürdüğünü yalamalarına 5-5S alabilirsin tepki olarak, kimseye zorla bir şey sattıkları yok.
    NFC konusunda haklısın.
    Eğilme konusunda haklısın.
    Ayrıca fiyat konusuna gelirsek bence de evet Iphone 6 o fiyatları hak etmiyor.

Sonuç olarak doğru şeyler yazabilirsinde o üslübun yüzünden bir yere varamazsın.

• Arkadaşımla muhabbet ediyorken bizde aynen böyle oluyoruz. Onu alacağıma bunu alırım üstte kalan parayla da gezerim :) seviyoruz sizleri emeğinize sağlık. Nexus 6 ya değinilmedi demek ki yeterli bilgi yok. Bence de z3 kompakt en iddialı cihaz. Şu an ki z1 kompakt bile bütçemi aşıyorken z3 kompakt almak hayal bile olamaz benim için. Ama bomba bir cihaz .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.