Şimdi Ara

HTC One M8 Orjinal Sarj Cihazı Lazım!!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
293
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar yıldırım düştü telefona bişey olmad ama sarj cihazı gitmiş bana aynı orjinalinden lazım bana orjinal sarj cihazının satıldığı biyer gösterir misiniz internetten alcam.Ama Kazıklanmak ve de çakma sarj cihazı almak istemiyorum.

• meot1 kullanıcısına yanıt
    Şarj aletinin bozulduğunu söyleyerek garantiden değiştirtebilirsin şarj aletini. Yıldırım düştüğünü söyleme. Birdenbire çalışmadı de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemalboran

Şarj aletinin bozulduğunu söyleyerek garantiden değiştirtebilirsin şarj aletini. Yıldırım düştüğünü söyleme. Birdenbire çalışmadı de.

vodafone dan aldım bunuda gidince ne diyeyim.
    Aldığın vodafone bayiine git, şarj aletinin durup dururken bozulduğunu, garanti kapsamında ücretsiz yenisiyle değiştirilmesini talep ettiğini söyle. Onlar servise gönderirler büyük ihtimalle.
  • quote:

Aldığın vodafone bayiine git, şarj aletinin durup dururken bozulduğunu, garanti kapsamında ücretsiz yenisiyle değiştirilmesini talep ettiğini söyle. Onlar servise gönderirler büyük ihtimalle.

eğer değiştirmezlerse orjinal alabileceğim bir site biliyor musun.
    Şöyle bir site var, ancak alışveriş yapmadığım için güvenirliği konusunda bir şey diyemem.

http://htcaksesuar.web.tr/kat/223-Sarj
  • quote:

Şöyle bir site var, ancak alışveriş yapmadığım için güvenirliği konusunda bir şey diyemem.

http://htcaksesuar.web.tr/kat/223-Sarj

buaraya baktım pek güvenilir değil htc nin kendi sitesinde de yok böyle şey mi olur.Garantiye göndereceğimde telefonuda göndermemi istemezler değil mi.
    Telefonu isteyeceklerini sanmıyorum, istersen doğrudan kendin servise de verebilirsin şarj aletini, telefonuna hangi servis bakıyor ise. İşin daha çabuk görülür.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kemalboran -- 28 Eylül 2014; 22:08:14 >
  • quote:

Telefonu isteyeceklerini sanmıyorum, istersen doğrudan kendin servise de verebilirsin şarj aletini, telefonuna hangi servis bakıyor ise. İşin daha çabuk görülür.

Kendim nasıl yolluyacağım peki bana detaylıca anlatabilir misin.
    Hangi servis bakıyor ise eğer o servis bulunduğun ilde varsa elden teslim edersin, bulunduğun ilde yoksa ilgili servis ile telefonla görüşüp anlaşmalı kargo firmasını ve anlaşma kodunu aldıktan sonra ücretsiz kargo ile gönderebilirsin.
  • quote:

Hangi servis bakıyor ise eğer o servis bulunduğun ilde varsa elden teslim edersin, bulunduğun ilde yoksa ilgili servis ile telefonla görüşüp anlaşmalı kargo firmasını ve anlaşma kodunu aldıktan sonra ücretsiz kargo ile gönderebilirsin.

hmm tmm sağolun
  • quote:

Benimki yıkandı servis kullanıcı hatası mı der derse paralı yaptırabilirmiyim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugramatik kullanıcısına yanıt
    Telefonda sıvı teması var ise kullanıcı hatası diyeceklerdir. Bu durumda eğer telefon tamir edilebilecek bir durumdaysa ücreti karşılığında tamir ederler.
  • quote:

Telefonda sıvı teması var ise kullanıcı hatası diyeceklerdir. Bu durumda eğer telefon tamir edilebilecek bir durumdaysa ücreti karşılığında tamir ederler.

Kaça patlar bana

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • bugramatik kullanıcısına yanıt
    Bilemiyorum malesef. Arızanın durumuna göre fiyat değişebilir. Yetkili servisle görüşün.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.