Şimdi Ara

S3 Mini Programlarını Hafıza Kartına Taşımak.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar S3 Mini cep telefonum var orjinal model , orjinal versiyon. Root yapılmamış.
    Buna SD Kart aldım ama taktığımda programlarımı SD karta taşıyamadım.
    Root yapılmadan bir çözümü varmı arkadaşlar?

• internette one click veya android sdk programlarıyla bu işi yapanlar var.bende s3 mini 8190xxamg4 sürümü var söylediğim programlar bir işe yaramadı.bu programlar işe yaramadığında tek yol root atmak.
  • cas52 C kullanıcısına yanıt
    Kardeşim root atınca telefon sıfırlanıyor mu ?
    Resimler programlar falan filan?
    Yoksa kısa bir yükleme mi yapacağım hiçbirşey bozulmadan?
  • Poyrito P kullanıcısına yanıt
    Root yapmak hafızayı sıfırlamaz, ben kingo root programi ile yapmistim. Oyun degil de uygulama tasimak icin yapacaksan bence yapma 4 gb yeter zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bende sizin gibi uygulamalarımı sd karta taşımayı istiyorum bunun için 2 haftadır root suz bir yöntem araştırıyorum fakat henüz bulamadım.root atma konusunda ayrıntılı bilgi sahibi değilim.iyice araştırmadan bir şey söylemek istemem.eğer bu konuda yeni bir şey öğrenirsem size buradan ulaşırım.saygılar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cas52 -- 12 Ekim 2014; 0:52:25 >
    Dostum ben telefonu root yaptım. Şimdi hangi siteden yaptım hatırlamıyorum eve gidince bakarım. Root yapmama rağmen programları SD Karta taşımayı beceremedim. Size akşam root linkini atarım.
  • Exfat E kullanıcısına yanıt
    Hocam 4 GB yetmiyor telefon kasıyor daha çok program yüklemem lazım.
    Root olayını da yaptım. Programları nasıl taşıyabilirim root'tan sonra?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyrito

Dostum ben telefonu root yaptım. Şimdi hangi siteden yaptım hatırlamıyorum eve gidince bakarım. Root yapmama rağmen programları SD Karta taşımayı beceremedim. Size akşam root linkini atarım.

çok teşekkür ederim.sd karta uyguluma taşımak için gl to sd(bir arkadaşımda görmüştüm) diye bir app var deneyebilirsin.
    Hocam dün internet kesikti bu akşam bakacağım programa. ama o dediğiniz gl to SD programını kurdum ama beceremedim taşımayı maalesef.
    http://www.gsmkenti.com/galaxy-s3-mini-root-yapmak-819.html
    Hocam bu siteden yapabilirsin root. Gerisini senden bekliyorum taşıma işlemini :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.