Şimdi Ara

Metal Gear Solid 5: The Phantom Pain- Quiet Tanıtım Videosu (Türkçe altyazılı)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
499
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oyunun en ilginç karakterlerinden olan Quiet için yayınlanmış videoyu Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz.

• ya o kız öldürülür mü, oyamadan soğudum oyundan ya,
    (e son bunu ps1 de oynadığımdan olaylaı tam olarak bilmiyorum, ama yine de kızın öldürülmesi gerçeğini değiştirmiyor

kojima kendi den nefret ettirdin ya. güzelce kadın modelle, sonra öldürt.

Düzenleme; şimdi milletten spoiler dileneceğim, o kadına ne olduğunu öğrenmeden bu oyunu oynayamam artık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Birini Sevdim -- 28 Eylül 2014; 20:10:20 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Birini Sevdim

ya o kız öldürülür mü, oyamadan soğudum oyundan ya, <br> (e son bunu ps1 de oynadığımdan olaylaı tam olarak bilmiyorum, ama yine de kızın öldürülmesi gerçeğini değiştirmiyor<br> <br> kojima kendi den nefret ettirdin ya. güzelce kadın modelle, sonra öldürt.<br> <br> Düzenleme; şimdi milletten spoiler dileneceğim, o kadına ne olduğunu öğrenmeden bu oyunu oynayamam artık.

Ciddi olmadığını düşünüyorum ama, kardeşim kadın istiyorsan gir internetten bir takım sitelerden bul, ayrıca nereden biliyorsun ille de öldüreceklerini, belki olay değişiyordur sonuna doğru.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.