Şimdi Ara

ULTRASLAN NEYİN PEŞİNDE?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
1
Favori
743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • PassoLig'i protesto edeceğiz diye maçlara gelmemek ne anlama geliyor? Bu GS'ı protesto etmektir. Hep övündüğümüz tribün gücümüz diye bir şey kalmadı. Bu yapılan çok yanlış. Umarım bu hatadan dönülür.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sivas maçındaki taraftarı ultraslana tercih ederim.
  • ultraslan'ın yaptığı nadir düzgün şeylerden biri. passolig alan sadece takımına değil ülke futboluna ihanet etmiştir.
  • birlik olmazsa sonuç çıkmaz. bence bütün taraftarlar protesto etmeli pasolig i. birilerinin cebini dolduracağız diye çıkarılmış sisteme destek mi olalım
  • Bu zamana kadar yaptıkları en doğru iş bence... Seyirci maça gitmezse artık bütün takım başkanları bir yerde bu gidişe dur deyip passolig iptali için bir araya gelebilir. Yoksa bu iş böyle olmaz olamaz...
  • Doğru bir iş olsa da en çok passo bizde. Böyle de ters bir durum var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nef'i

PassoLig'i protesto edeceğiz diye maçlara gelmemek ne anlama geliyor? Bu GS'ı protesto etmektir. Hep övündüğümüz tribün gücümüz diye bir şey kalmadı. Bu yapılan çok yanlış. Umarım bu hatadan dönülür.

Yazdığın şeyi 1 kere okusan mantık hatasını anlayacaksın. Adamlar maça gelerek passoligi nasıl protesto edebilir?

Passolig almayan değil alan hem Galatasaraya hem de Türkiyeye ihanet etmiştir.
  • yaptıkları doğru yanlış olan alipta gitmemeleri sonuçta istedikleri adamların bankayı zengin etmek ve aldığında buna destek veriyorsun

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelmesinlerde şöyle elit elit maç izleyelim, Demirören e ne kadar teşekkür etsem azdır
  • Takımdan soğudum artık şampiyonlar ligi maçları bile zevk vermiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • asıl ultraslan sivas maçında idi ultraslanız diye geçinenlerde evlerinde
  • buna elinde tuzla koşan ilk galatasaray kulübü olduğu galatasaray yönetiminin de bu konuda protesto edilmesi gerekiyor.
    inşallah passolig sürdüğü müddetçe hiç bir tribün dolmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: =PistoLeRo=

asıl ultraslan sivas maçında idi ultraslanız diye geçinenlerde evlerinde

Türkiye'de Sivas maçındaki kadar ne yaptığını bilen taraftar görmedim. Kuru gürültü yapmadan futbolcuları hem eleştirdiler hem ödüllendirdiler.
  • Şampiyonlar Ligi maçlarında olmaması gereken bir eylem
  • İyide bu haftaki takima destek anderlecht macindakinden daha iyidi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siz değil miydiniz ultrAslan öyle ultrAslan böyle diyen ne o tribün olmuyor diye mi kızmaya başladınız? İstediğiniz bu değil miydi? Hep dedim ultrAslan olmazsa o tribün güzel olmaz diye.

u21 ve amatör branş maçlarına gidiyor artık ultrAslan Passolig alınmayacağı için stada girilemiyor ve İnşallah da Passolig alınmaz.

Not: Konu sahibine değil direk yazdığım ultrAslan a laf yapan herkes için.
  • Ultraslan hangi kafada bilemedim. Hükümet destekçilerinin passolige karşı çıkacağı tutmuş. Mümkünse bir daha hiç gelmesinler. Passoligin tek yararı bu oldu bize herhalde.

• quote:

Orijinalden alıntı: ǤЅ

Gelmesinlerde şöyle elit elit maç izleyelim, Demirören e ne kadar teşekkür etsem azdır

Nefret ediyorum lan sizden.Elit elit maç izleyeceklermiş ya sabır.

• quote:

Orijinalden alıntı: I am the Danger

Sivas maçındaki taraftarı ultraslana tercih ederim.

aynen öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: marophat

Ultraslan hangi kafada bilemedim. Hükümet destekçilerinin passolige karşı çıkacağı tutmuş. Mümkünse bir daha hiç gelmesinler. Passoligin tek yararı bu oldu bize herhalde.

Ultraslan sana mi sorucak neyi protesto edip etmiyeceğini? Hayatlarını tribüne ,galatasaraya adamış insanların sırf tribün kültürü denen hayatlarının anlamı olan olayın bitmemesi için verdiği çaba zorunuza gidiyor bu kadar kahpe olmayın.Galatasaray için okuyamamış evlenememiş insanlar tanıyorum ben lan onlar galatasaraylı değil siz mi galatasaraylisiniz?

Bunların hepsi size boş geliyor muhtemelen Hiç bir zaman anlayamiycaksiniz size göre hep bir avuç serseri olarak gorunucez belki ama hiç değilse saygı duymayı bilin.

Yasasın Tribün Mücadelemiz.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.