Şimdi Ara

G2 Rom atıyorum hersey tamam ama twrp de kalıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
1.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar büyük bir sorunum var

bugün pardus rom attım daha sonra yanlıslıkla wipe dan system haric hepsini sildim yani telefon yazılımsız kaldı
    twrp ekranında kalıyor adb vasıtasıyla pardus romu tekrar gönderiyorum %100 oluyor ve rom kuruluyor en sonunda succesful yazısınıda
    görüyorum system reboot attığımda tekrar lg logosuyla birlikte twrp ekranı gelior ve sanki rom kurulmams gibi oluyor
    ne yapabilirim?

• stok rom kurabılırsınız
  • hocam suan stok rom lara bakıyorum ama kendi telefonuma uygunu bulamadım telefonum d802-tr20c
  • hocam aynı dert bende de var otg ile rom attım başarılı dedi sonra tekrar twrp ye geldi kafayı yemek üzereyim
  • Bu dosyayi indirin
    https://www.androidfilehost.com/?fid=23329332407578483

Kurulum
    1.wipelari yapın
    2.bu indirdiginiz dosyayi Flaslayin
    3.romu flaslayin
    4.reboot atin...ilk acilis uzun surucek..

Egerki yine lg logo da kalirsa telefon
    Power tusuna basili tutup teli kapatin..
    Tekrar twrp menuye gelin
    Hicbirsey yapmadan o sadece o indirdiginiz D802 kkbaseband dosyasini yine flaslayin..reboot atin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bosyaf -- 29 Eylül 2014; 3:11:04 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • cihazınızda stok kdz rom dosyası silinmiş flash tool ile stok kdz romu yükleyin sonra twrp den istediğiniz romu flashlayın
  • hakangündüz H kullanıcısına yanıt
    evet hocam flash tool ile stok rom attım sonra tekrar pardus rom flashladım sıkıntı yok şuan oldu çalışıyor
  • Arkadaslar flash tool ile yyklemeye calistigimda hata veriyor %2 de kaliyor ne yaptiysam olmadi bende tottan.yukledim bu seferde telefonun hafizasi 16 ya dustu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ucabilenkanguru

evet hocam flash tool ile stok rom attım sonra tekrar pardus rom flashladım sıkıntı yok şuan oldu çalışıyor

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.